Numerologia 2018 - szansa na sukces zapisana w liczbach

Numerologia 2018

Numerologia 2018 | Fot. Materiały prasowe

Odkryj sekrety swoich możliwości. Numerologia 2018 roku to doskonały drogowskaz po przyszłości. Pozwala poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie jesteś w stanie zadać. Na twój los mają wpływ liczby, których wibracje mogą cię wesprzeć lub zaszkodzić.

Wykorzystaj wiedzę, jaką przynosi prognoza numerologiczna na 2018 rok. Przeanalizuj wszystkie informacje, a odkryjesz wszelkie zawiłości swojej przyszłości. Poznaj szanse i zagrożenia, z jakimi przyjdzie ci się zmierzyć w najbliższych miesiącach.

Numerologia 2018

Najpierw powinniśmy zająć się zrozumieniem wibracji numerologicznej 2018 roku. Aby tego dokonać, musimy zsumować wszystkie cyfry: 2+0+1+8=11. Jak widać, otrzymaliśmy liczbę mistrzowską 11. Jest to liczba o wielkim duchowym znaczeniu i w historii ludzkości była wielokrotnie skorelowana z ważnymi wydarzeniami na świecie.

Rok numerologiczny 2018 nauczy nas wielu pozytywnych rzeczy. Przede wszystkim zaczniemy darzyć siebie znacznie większą tolerancją. Docenimy nareszcie moc współpracy i braterstwa, jednocześnie dostrzegając niebezpieczeństwa wypływające z wzajemnej konkurencji oraz z dążenia do siłowego rozwiązywania problemów.

To dobra wiadomość szczególnie dla osób obawiających się wybuchu III wojny światowej. W 2018 roku jesteśmy bezpieczni. Nie grozi nam globalny konflikt. Choć świat nie uchroni się całkowicie od działań wojennych w różnych rejonach planety, ogólnoświatowy konflikt nam nie grozi.

W 2018 roku możesz poświęcić więcej uwagi swoim pasjom oraz realizacji marzeń. Szczególnie jeśli są one związane z innymi ludźmi. W takim wypadku masz ogromne szanse powodzenia. Wibracja numerologiczna tego roku wspiera również osoby o twórczym zacięciu. Jeśli posiadasz talenty związane z tworzeniem – korzystaj ze wspaniałej okazji na doskonalenie swoich umiejętności.

Numerologia 2018 roku zachęca również do pogłębiania więzi z ukochanymi osobami. Nie zakładaj, że wszystko samo jakoś się ułoży. Samemu trzeba wyjść naprzeciw miłości – dbać o nią i rozwijać ją. W tak pozytywnym okresie byłoby szkoda nie użyć wszystkich sił, by wzmacniać miłość.

Osobisty rok numerologiczny

Chcąc przekonać się, co 2018 rok przyniesie tobie, musisz obliczyć liczbę osobistego roku numerologicznego. Dzięki temu otrzymasz charakterystykę zdarzeń, jakie mogą mieć miejsce w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy. Dowiesz się, jak uniknąć zagrożeń oraz w jaki sposób wykorzystać nadarzające się okazje.

Jak obliczyć osobisty rok numerologiczny? Poniżej podaję, krok po kroku, jakie działania należy wykonać. Skorzystaj z tych wskazówek, a nie popełnisz żadnego błędu i poznasz możliwości 2018 roku.

  1. Zapisz na kartce dokładną datę swoich narodzin – dzień, miesiąc i rok – w formie cyfrowej. Np. 11.05.1998 r.
  2. Dodaj do siebie wszystkie cyfry wypisane na kartce. W naszym przykładzie będzie to wyglądało następująco: 1+1+0+5+1+9+9+8=34
  3. Otrzymany wynik sprowadź do postaci jednocyfrowej poprzez dodanie cyfr: 3+4=7. Otrzymasz w ten sposób swoją liczbę urodzenia.
  4. Następnie dodaj do siebie wszystkie cyfry roku 2018: 2+0+1+8=11, redukcja do liczby jednocyfrowej: 1+1=2.
  5. Otrzymaliśmy dwie liczby: urodzenia (7) oraz aktualnego roku (2). Należy je go siebie dodać: 7+2=9. W naszym przykładzie liczbą osobistego roku numerologicznego jest więc Dziewiątka.

Kiedy już poznasz swoją osobistą liczbę, odszukaj ją poniżej i dowiedz się, z jakimi możliwościami spotkasz się w 2018 roku.

Numerologia 2018: rok osobisty 1

Prognoza numerologiczna dla osób, których rok osobisty to Jedynka, jest niezwykle pomyślna. To będzie dobry czas dla ciebie i twoich planów. Przede wszystkim znacznej poprawie ulegną twoje relacje z najbliższymi. Lecz to nie wszystko! Również kwestie finansowe zaczną się lepiej układać. Co ciekawe, dobre zarobki jeszcze bardziej poprawią sytuację w domu. Członkowie twojej rodziny będą zadowoleni i chętni do wspólnego spędzania czasu.

Nawet osoby samotne będą w 2018 roku szczęśliwe. Dlaczego? Ponieważ zauważą, że zaczęły cieszyć się względami płci przeciwnej. Miłość wisi w powietrzu. Jeśli więc jesteś osobą samotną, spodziewaj się nowych znajomości oraz ekscytujących randek, które mogą doprowadzić do wielkiej miłości.

Jeśli jesteś osobą kreatywną, przygotuj się na pracowity okres. Numerologia 2018 roku wyraźnie sugeruje, że pojawi się mnóstwo pomysłów oraz możliwości ich realizacji. Nie poprzestaniesz na marzeniach. Będziesz działać, a efekty szybko zaczną materializować się w postaci konkretnych sukcesów.

Numerologia 2018: rok osobisty 2

Osoby, których rokiem osobistym jest Dwójka, będą mieli dużo czasu na rozwijanie swoich pasji. Będą mogli osiągnąć sukces praktycznie w każdej dziedzinie, jaka ich interesuje. Nic dziwnego, skoro potrafią współpracować z innymi ludźmi. W 2018 roku właśnie współpraca będzie najbardziej efektywnym sposobem na odnoszenie sukcesu. Dwójki wiedzą, jak to wykorzystać.

Zaufanie najbliższych pomoże ci stawić czoła wszelkim wyzwaniom oraz przeszkodom, przed którymi trzeba będzie stanąć. Czyż istnieje większa siła niż ta płynąca z miłości? Oczywiście, że nie! Dlatego Dwójka ma teraz szanse na prawdziwy sukces. Taki, o jakim od dawna marzyła.

W 2018 roku warto zwrócić większą uwagę na miłość i... seks. Tak, to nie jest pomyłka. Prognoza numerologiczna wyraźnie sugeruje zajęcie się właśnie tą sferą życia. Poszukaj wartościowych porad seksualnych (np. Kamasutry) i dokładnie je przestudiuj. Korzyści przerosną twoje najśmielsze marzenia.

Numerologia 2018: rok osobisty 3

Osoby, których rokiem osobistym jest Trójka, w 2018 roku powinny spodziewać się raczej przeciętnego okresu. Ich praca nie przyniesie fenomenalnych sukcesów, choć porażek również nie doświadczą. Zarówno życie osobiste, jak i zawodowe będzie wymagało pewnego wysiłku, by utrzymać wszystko na odpowiednim poziomie. Trójki mogą z tego powodu poczuć nieco zmęczenia, ale przynajmniej nie będą musiały zadręczać się spektakularnymi porażkami.

Numerologia 2018 roku pokazuje, że Trójki staną się teraz bardziej dojrzałe. Nauczą się podejmowania bardziej przemyślanych decyzji, które w dodatku zaczną przynosić większe korzyści niż w poprzednich latach. W ten sposób Trójki poradzą sobie z wieloma trudnymi sytuacjami – również w dalszej przyszłości.

Rok 2018 to doskonały czas na pogłębianie wiedzy, więc warto poświęcić więcej czasu na doskonalenie swoich umiejętności oraz ogólnie pojętą edukację. Nauka wpłynie także pozytywnie na życie społeczne Trójek. Poznają one nowych ludzi, którzy mogą pomóc im nawet w powiększaniu majątku.

Numerologia 2018: rok osobisty 4

Rok 2018 będzie trudny dla osób, których rokiem osobistym jest Czwórka. Aby osiągnąć sukces, będą musiały stoczyć nie lada walkę. Nie tylko z otoczeniem, ale też z samymi sobą. Czwórki muszą za wszelką cenę mocno trzymać się swoich zasad. Prawie na każdym kroku będą też musiały udowadniać swoją prawdziwą wartość – to, jakimi tak naprawdę są ludźmi.

Prognoza numerologiczna 2018 roku sugeruje również pewne kłopoty ze zdrowiem, toteż Czwórki nie powinny unikać lekarza. Każdy symptom chorobowy powinien być potraktowany poważnie, choćby początkowo wydawał się mało znaczący. Należy spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu.

Czwórki doświadczą dużo stresu w pracy. Sprawy finansowe również będą dość niestabilne, toteż warto poważnie rozważać każdy większy wydatek. Nagle może bowiem zabraknąć pieniędzy. Wówczas pojawi się negatywne myślenie, a wiadomo, że nie sprzyja ono wychodzeniu z kłopotów. Osoby, których rokiem osobistym jest Czwórka, muszą w 2018 roku zachować spokój i ostrożność, aby nie popaść w całkowitą depresję.

Numerologia 2018: rok osobisty 5

Dla osób, których rokiem osobistym jest Piątka, 2018 rok będzie czasem testów. W wielu dziedzinach życia będą one musiały wykazać się zdecydowaniem oraz siłą charakteru. W przeciwnym razie mogą zacząć postępować niegodziwie, czym narażą się wielu osobom ze swojego najbliższego otoczenia.

W tym roku należy pielęgnować wszystko, od miłości do finansów. To może brzmieć nieco dziwnie, ale Piątka może wiele stracić, jeśli w 2018 roku pozwoli sobie na opuszczenie gardy. Konieczne będzie kontrolowanie wydatków, ale też ciągłe podsycanie miłosnego płomienia, by nie utracić zainteresowania ukochanej osoby.

W jaki sposób Piątki mogą uchronić się przed największymi niebezpieczeństwami? Numerologia 2018 roku ratunek upatruje w słuchaniu rad życzliwych ludzi, w szczególności członków rodziny. Piątki powinny uważnie słuchać, co się do nich mówi, oraz za wszelką cenę unikać konfrontacji. Sukcesy i tak będą przychodziły z wysiłkiem. Nie ma sensu robić sobie jeszcze dodatkowych wrogów, którzy mogą całkowicie zamknąć drogę do spełnienia marzeń.

Numerologia 2018: rok osobisty 6

Rok 2018 to doskonała okazja do przerobienia kilku ważnych życiowych lekcji. Osoby, których rokiem osobistym jest Szóstka, z pewnością wykorzystają szansę. Co prawda, nie wszystko pójdzie gładko, ale ostatecznie każde doświadczenie – nawet negatywne – okaże się niezwykle owocne. Szóstki będą mogły pod koniec roku szczerze powiedzieć sobie, że było warto doświadczyć tego wszystkiego.

W życiu miłosnym pojawią się pewne przejściowe problemy. Co zaskakujące, ich efektem może być krótkotrwały romans, którego skutki będą odczuwane przez długie lata. Szóstki powinny spróbować powstrzymać się przed angażowaniem w tego typu związki. Zamiast emocjami, lepiej w tym roku kierować się logiką i pragmatyzmem.

Życie Szóstek będzie w 2018 roku narażone na nagłe wybuchy emocji – niekoniecznie pozytywnych. Fakt ten wprowadzi sporo chaosu, co ostatecznie znacznie osłabi Szóstki. W skrajnych przypadkach może dojść nawet do załamania psychicznego, które będzie wymagało profesjonalnej pomocy. Za wszelką cenę należy więc unikać emocjonalnej niestabilności.

Numerologia 2018: rok osobisty 7

Ten rok będzie dobry dla Siódemek. Mogą one liczyć na duże sukcesy, które pozwolą na skupienie się na tym, co naprawdę ważne. Numerologia 2018 roku sugeruje, że Siódemki będą miały okazję dokonać czegoś bardzo dobrego. Czegoś, co pozytywnie wpłynie na życie wielu ludzi. Być może nawet przyczyni się do uratowania komuś życia.

Osoby, których rokiem osobistym jest Siódemka, mogą bardziej zainteresować się w 2018 roku sprawami duchowymi oraz wiedzą tajemną. Należy jednak zaznaczyć, że w tej kwestii zaleca się daleko idącą ostrożność. Poszukiwania Siódemek mogą ostatecznie okazać się dla nich nie tak dobre, jak by tego chciały. Szeroko pojęte badania duchowo-ezoteryczne mogą okazać się niebezpieczne dla osób, które się do nich nie przygotują w odpowiedni sposób. Warto poszukać godnego zaufania przewodnika duchowego.

W 2018 roku mogą wystąpić poważne i nieoczekiwane zmiany, które całkowicie odmienią życie Siódemek. To może być wygranie dużej sumy pieniędzy lub znalezienie miłości, ale też niezaplanowana przeprowadzka do innego miasta. Być może nawet do innego kraju. Efekty doświadczonych zmian wiążą się z wieloma niespodziankami.

Numerologia 2018: rok osobisty 8

Ten rok nie będzie należał do najłatwiejszych dla osób, których rokiem osobistym jest Ósemka. Wizja sukcesu się oddali, choć nie będzie całkowicie nieosiągalna. Ósemki muszą być cierpliwe i pracowite. Tylko w ten sposób mogą liczyć na realizację swoich planów.

Prognoza numerologiczna 2018 roku wyraźnie pokazuje, że Ósemki doświadczą wielu stresujących sytuacji. Nie ma mowy o zdobywaniu nagród bez wysiłku. Trzeba będzie raczej podjąć ciężką walkę o przetrwanie. Co gorsza, dotyczy to wszystkich sfer życia – osobistej, finansowej, zawodowej, rodzinnej, a nawet zdrowotnej.

To będzie czas pełen wyzwań. Trudnych, uciążliwych i stresujących. Ósemki będą napotykać przeszkody na każdym kroku. Szczególnie, gdy będą próbowały rozpocząć realizację nowych pomysłów. Lepiej trzymać się rzeczy, które są znane. W ten sposób łatwiej będzie przetrwać rok.

Numerologia 2018: rok osobisty 9

Osoby, których rokiem osobistym jest Dziewiątka, doświadczą bardzo korzystnych wydarzeń w 2018 roku. Czeka je wiele szczęśliwych zbiegów okoliczności oraz sukcesy, które będą zdawały się przychodzić same z siebie. Dziewiątki nie będą musiały się zbytnio wysilać, by realizować swoje plany.

Szanse na zwycięstwo – w dowolnej dziedzinie – są bardzo wysokie. Tym bardziej że Dziewiątkom będzie dopisywać dobre zdrowie i wysoki poziom wewnętrznej energii. Chwilami będzie się nawet wydawać, że mają jakąś nadprzyrodzoną moc, z której cały czas korzystają, odnosząc jeden sukces za drugim.

Dziewiątki w 2018 roku będą miały ogromny wpływ na ludzi. Mogą zająć się polityką lub przejąć kierownicze stanowisko w swojej firmie. W związku z tym mogą jednak pojawić się problemy natury osobistej. Z awansem społecznym zwykle wiąże się więcej pracy i mniej czasu dla  bliskich. Dziewiątki muszą na to uważać. Tym bardziej że wolnego czasu będą miały coraz mniej.

Cyfry w roku 2018

Na zakończenie warto przyjrzeć się bliżej poszczególnym liczbom wchodzącym w skład roku 2018. Ta dodatkowa wiedza pomoże ci zwrócić uwagę na pewne subtelne wpływy osobistego roku, które mogą na pierwszy rzut oka wydawać się mało istotne. Jednakże są one nie mniej ważne niż to, co znajduje się powyżej.

2 – początkowa liczba ma duże znaczenie, ponieważ jej energia dominuje i w pewnym stopniu wpływa na pozostałe. Dwójka jest związana z opiekuńczością, szczerością oraz emocjami. Można więc liczyć, że w tym roku świat będzie dążył do osiągnięcia względnej równowagi, jednocześnie dbając o wszystkie żyjące istoty. Ludzie powinni postawić na dyplomację oraz wzajemny szacunek. Więcej na temat numerologicznej 2.

0 – podejmowanie decyzji powinno się odbywać szybko, bez zbędnej zwłoki. Zero sugeruje działanie zdecydowane, pozbawione oporów i strachu. Człowiek wsparty wibracją tej liczby, chętnie podejmie działanie zmierzające do realizacji wcześniej założonych celów. Tym bardziej że zero jest symbolem niewidzialnej mocy znajdującej się wewnątrz wszystkich żyjących istot. Ta moc je napędza i nadaje duchową głębię. Oczywiście każda siła, także i ta, powinna znajdować się pod kontrolą świadomego umysłu. Tylko w ten sposób człowiek może osiągnąć sukces.

1 – symbol stworzenia, początku oraz działania. Jedynka nadaje cel życiu człowieka, skłania go do aktywnego postępowania, ukierunkowanego w stronę realizacji zadań. Jest to energia początku. Dopiero po niej nadchodzą kolejne rzeczy, wydarzenia oraz liczby w numerologii. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale Jedynka jest też reprezentacją Boga czy też uniwersalnego Ducha. Jest bowiem niezmienna, jeśli podzielić ją lub pomnożyć przez samą siebie. Tylko zero posiada również tę cechę, ale w jego przypadku to zupełnie inna sprawa. Więcej na temat numerologicznej 1.

8 – to liczba wytrwałości, ciężkiej pracy oraz sumienności w podejmowanych działaniach. Wibracja tej liczby pozwala z powodzeniem realizować nawet najbardziej ambitne projekty. Dzięki ósemce możemy podjąć się naprawy świata – to bardzo ambitny plan, lecz liczba 8 wesprze nasze zamierzenia. Ósemka wspiera wszystkich, którzy są obowiązkowi i solidnie wykonują powierzone sobie zadania. Więcej na temat numerologicznej 8.


Kategorie: Numerologia, Rok 2018

Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:Chcesz być
na bieżąco?

Polub nas na Facebooku
i otrzymuj informacje o nowościach.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: horoskop numerologiczny 2018, numerologia 2018, rok numerologiczny 2018, 2018 prognoza numerologiczna, wróżby 2018, przepowiednie 2018.