Przepowiednie 2018 – najważniejsze informacje na temat naszej przyszłości

Przepowiednie 2018

Pragniesz poznać przyszłość? Trafiłeś we właściwe miejsce. Oto przepowiednie 2018 roku, które wywarły na mnie największe wrażenie. Ich przesłanie jest bardzo niepokojące i dlatego każdy z nas powinien zapoznać się z ich treścią.

Zanim przejdziemy do sedna, chciałbym zaznaczyć, że nie chcę nikogo straszyć. Nie o to chodzi w tym artykule. Moim celem jest przekazanie wizji przyszłości, które ostrzegają nas przed zbliżającymi się wydarzeniami. Pamiętaj jednak, że nic nie jest trwale wyryte w kamieniu. Przyszłość może zostać odmieniona.

W jaki sposób można tego dokonać? Pierwszym krokiem jest zapoznanie się z przepowiedniami. Informacje te pomogą zmienić nasze postępowanie, a nawet myślenie. Efektem może być zmiana losu ludzkości. I tego właśnie życzę nam wszystkim. Bo jeśli czegoś nie zrobimy, nasza przyszłość nie będzie przyjemna.

Przepowiednie na 2018 rok

Jaki będzie 2018 rok? Prorocy, jasnowidzący i wizjonerzy zdradzają część tajemnicy. Poniżej znajdziesz listę przepowiedni dotyczących 2018 roku.

Baba Wanga

Baba Wanga przepowiadała, że w okolicach roku 2018 Chiny staną się ważną potęgą światową. W tym czasie ma się również zmienić orbita Ziemi. Z początku nikt tego nie zauważy, ale z czasem zmiany staną się oczywiste. Wraz ze zmianą orbity naszej pięknej planety doświadczymy ogromnych kataklizmów klimatycznych. Ich siła może być naprawdę znacząca. W najgorszym wypadku może nawet dojść do zniszczenia ludzkiej cywilizacji, a przynajmniej takiego jej nadwyrężenia, że nasz rozwój zatrzyma się na wiele wieków.

Bashar

Bashar, duchowy nauczyciel z innego wymiaru, utrzymuje, że odczytuje naszą (ludzką) energię i może w ten sposób ustalić, które idee mają większą "siłę przebicia". Są więc bardziej prawdopodobne niż inne. Na tej podstawie Bashar może przedstawiać swego rodzaju przepowiednie przyszłości.

Co Bashar "widzi" w związku w 2018 rokiem? Według niego, w tym czasie zostanie rozpoczęta masowa produkcja jakiegoś nowego, alternatywnego systemu produkcji energii (tzw. wolna energia). Na początku będzie to bardzo raczkująca technologia i jej pełen rozkwit nastąpi w przeciągu kolejnych 10 lat. Jeszcze będzie więc trzeba nieco poczekać.

Poza tym Bashar mówi o wzmożonej i niezwykle niszczycielskiej działalności terrorystycznej, która ma wstrząsnąć światem w latach 2017-2018, a może nawet 2019. Istnieje również pewne prawdopodobieństwo, że w początkach 2018 roku zostaną ujawnione niesamowite informacje (dokumenty i dowody) dotyczące istot pozaziemskich i UFO. Opublikowane materiały będą na tyle wiarygodne, że ludzie zaczną traktować kwestię UFO poważnie.

Craig Hamilton-Parker

Craig Hamilton-Parker (znany też jako Parameswaran), brytyjski autor i medium, przewiduje obalenie Kim Jong-una (dyktator rządzący w Korei Północnej). Najprawdopodobniej wydarzy się to w styczniu 2018 roku, choć w grę wchodzi też grudzień 2017 roku.

Do połowy 2018 roku ma wybuchnąć wielka epidemia na całym świecie. Będzie to jakaś dziwna choroba atakująca system odpornościowy, a symptomami nieco przypominająca grypę. Jej ofiarą padnie bardzo wielu ludzi, a najwięcej w krajach Trzeciego Świata. Co ciekawe, już teraz pojawiły się informacje o superbakterii o nazwie Carbapenem-resistant Enterobacteriaceae (CRE), która jest całkowicie odporna na antybiotyki i może w niedalekiej przyszłości stać się naprawdę poważnym zagrożeniem dla wszystkich ludzi.

A jakieś bardziej pozytywne wieści? Craig Hamilton-Parker uważa, że 2018 rok to czas, kiedy światu zostaną ujawnione wspaniałe duchowe nauki (czy też tajemnice), mające ostatecznie przełamać jarzmo materializmu. Początkowo tylko nieliczni będą świadkami boskiego objawienia, ale z czasem wszyscy ludzie zaczną postrzegać świat w zupełnie nowy sposób i bezpośrednio doświadczą wyższej świadomości.

Wówczas ma się rozpocząć proces, którego skutkiem będzie upadek wielu tradycyjnych religii uzależnionych od ślepej wiary. Coraz więcej osób będzie poszukiwało bezpośredniego doświadczenia duchowego. Zarówno chrześcijaństwo, jak i islam będą porzucane przez wielu wyznawców.

Nostradamus

Według najsłynniejszego jasnowidza w historii, w 2018 roku rozpocznie się wojna nuklearna, która będzie bezpośrednią przyczyną wyginięcia ludzkiej rasy. Krajem powiązanym z wybuchem tej wojny ma być Izrael, który zaatakuje "kraj produkujący bomby atomowe". Nie wiadomo jednak, o jakie państwo tutaj chodzi.

Czytaj więcej: Nostradamus 2018 – przepowiednie, które niepokoją najbardziej

Hal Lindsey i dr F. Kenton Beshore

Hal Lindsey, amerykański ewangelista i pisarz chrześcijański, przewidywał, że w 1988 roku odbędzie się Armageddon mający zapowiadać drugie przyjście Chrystusa i koniec świata. Jak wiemy, to się nie wydarzyło. Jednakże według F. Kentona Beshore, założyciela Światowego Towarzystwa Biblijnego (World Bible Society), Lindsey dokonał błędnych ustaleń. Opierał się na założeniu, że Jezus wróci po jednym biblijnym pokoleniu po powstaniu Izraela (1948 rok). Według niego, "biblijne pokolenie" liczyło sobie 40 lat. Stąd 1988 rok.

Tymczasem F. Kenton Beshore ogłosił, że Lindsey pomylił się w kwestii długości biblijnego pokolenia. Beshore ustalił jego prawidłową długość na około 70 lat, co oznacza, że drugie nadejście Jezusa będzie miało miejsce około 2018 roku.

Przepowiednie 2018

Poniżej przedstawiam wizje naszego zaprzyjaźnionego jasnowidza Adama A. Jako że jego wizje nie są szokujące ani medialne, raczej nie znajdziecie ich na innych portalach. Poza tym Adam dzieli się swoimi przepowiedniami tylko z naszą redakcją i zaufanym gronem przyjaciół.

III wojna światowa

Najważniejsza wiadomość: III wojna światowa w 2018 roku nie wybuchnie. Co prawda, niektóre państwa nadal będą postępować w sposób, który sugeruje ich pragnienia rozpętania globalnego konfliktu, lecz nadal nie musimy się obawiać. Największe niebezpieczeństwo dla światowego pokoju grozi ze strony Stanów Zjednoczonych. Kraj ten stara się uchodzić za strażnika pokoju i orędownika demokracji. W rzeczywistości jednak cały czas przyczynia się do destabilizacji wielu rejonów świata. W 2018 roku Amerykanie nadal będą prowadzić właśnie taką politykę.

Koniec świata

Tutaj podobnie jak w kwestii III wojny światowej. Nikt nie musi obawiać się końca świata.

Odkrycia naukowe

Wielkie zmiany w temacie nowych źródeł energii. W 2018 roku zostanie udostępniona technologia pozyskiwania taniej energii. To bardzo dużo zmieni na całym świecie, choć rewolucja zajmie jeszcze sporo czasu. Dobra wiadomość jest taka, że otwiera się droga do całkowitej rezygnacji z używania pojazdów spalinowych. Samochody elektryczne będą zdobywały coraz większe uznanie.

Gospodarka światowa

Ogólnie można powiedzieć krótko: wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego kryzysu gospodarczego. To będzie prawdziwy wstrząs dla wielu krajów, ale jego apogeum nastąpi dopiero około 2020 roku. W 2018 jedynie nasilą się trendy spadkowe. To nie jest czas na panikę. Jest jeszcze dużo czasu na przygotowania i właśnie na nich powinniśmy się teraz skupić.

Sytuacja w Europie

Adam A. twierdzi, że widzi dużo krwi, ilekroć koncentruje się na Europie. Nie chodzi tu jednak o wojnę, lecz kolejne zamachy terrorystyczne. W 2018 roku będzie ich naprawdę dużo. W dodatku niektóre będą tak krwawe, że okażą się najpotworniejsze ze wszystkiego, z czym mieliśmy dotychczas do czynienia.

Z powodu polityki migracyjnej Unii Europejskiej oraz zamachów terrorystycznych, społeczeństwo europejskie będzie się coraz bardziej radykalizować. Europa, choć oficjalnie zjednoczona, w rzeczywistości będzie coraz bardziej podzielona.

Szczególnie wyraźnie będzie to widoczne na przykładzie Polski, która z każdym miesiącem będzie się coraz bardziej izolować od reszty państw członkowskich. Nawet Węgry się od niej odwrócą i wiele osób będzie przekonanych, że Polska została już całkowicie sama.

Zjawiska klimatyczne

Można ogólnie powiedzieć, że w tej kwestii nic się nie zmieni. Z jednej strony, grupy związane z władzą dalej będą forsowały swoje teorie o globalnym ociepleniu, a z drugiej strony – pogoda będzie szalała (pokazując raczej swoją mroźną niż gorącą stronę). W dalszym ciągu będą występowały anomalie pogodowe. Dokładnie tak samo jak do tej pory. Nie nastąpi jednak żaden globalny kataklizm, który mógłby zagrozić istnieniu ludzkiej cywilizacji.

Podsumowanie

Na zakończenie chciałbym zauważyć rzecz oczywistą dla każdego, kto przeczytał powyższy artykuł. Jak widzicie, poszczególne wizje znacznie się od siebie różnią. Jedni wizjonerzy wieszczą nam tragiczne w skutkach zjawiska, inni – wręcz przeciwnie. Ostatecznie nie wiemy, co się tak naprawdę wydarzy. Zweryfikujemy wszystko dopiero na początku 2019 roku, kiedy 2018 będzie już za nami.

W międzyczasie pozostało nam tylko zapoznawać się z dostępnymi wizjami i przygotować do ewentualnych problemów. Nie zachęcam nikogo do budowania schronów czy podporządkowywania całego życia zajęciom związanym z przetrwaniem. Myślę, że wystarczy trzymać przysłowiową rękę na pulsie: śledzić na bieżąco wszystkie informacje i być gotowym do działania.Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:Chcesz być
na bieżąco?

Polub nas na Facebooku
i otrzymuj informacje o nowościach.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: przepowiednie 2018, 2018 przepowiednie, prognozy na 2018 rok, proroctwa 2018, koniec świata 2018, 2018 rok wielkich zmian, przepowiednia 2018, przepowiednie 2018 roku, przepowiednie na 2018 rok.