Tarot 2018 – wróżba dla 12 znaków zodiaku

Tarot 2018

Tarot 2018 | Fot. Aditya Chinchure

Tarot 2018 roku – nasza prognoza poprowadzi cię przez zawiłości nadchodzących miesięcy. Już dzisiaj dostrzeżesz największe niebezpieczeństwa i najciekawsze okazje, z jakimi się spotkasz w niedalekiej przyszłości.

Wróżba przygotowana za pomocą tarota pomoże ci w podejmowaniu trafnych decyzji. Perspektywy na 2018 rok poszerzą się i zdobędziesz wartościowe porady, jak sobie radzić z tym, co przygotował los. Podążaj swoją ścieżką bez strachu i niepewności. Wykorzystaj uniwersalną moc kart tarota, by polepszyć swoje życie.

Tarot 2018 dla znaków zodiaku

Przygotowaliśmy wróżbę tarota dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Dzięki temu każdy może przeczytać prognozę dotyczącą właśnie jego. Znajdź swój znak i dowiedz się, na co zwrócić uwagę w 2018 roku.

Tarot 2018: Baran

Szczęśliwy kolor: zielony
Szczęśliwy kryształ: jadeit
Los: Słońce, As Buław, Giermek Buław

Wróżba: Barana czeka wyjątkowo dobry rok. Już w pierwszych tygodniach 2018 roku odczuje on pozytywną energię rozpierającą go od środka. Chwilami to może być nawet przytłaczające, ale raczej w pozytywnym znaczeniu. Tym bardziej że w tym roku pojawi się okazja do rozpoczęcia jakiegoś nowego projektu. Pomysł ten będzie czymś zupełnie innym niż rzeczy, jakie Baran robił do tej pory. Wróżba tarota 2018 roku sugeruje, aby Baran nie powstrzymywał się przed nowościami. Niech odłoży strach i wątpliwości na bok. Trzeba działać.

Baran w 2018 roku nie musi przygotowywać szczegółowych planów swoich działań. Najważniejsze, by nie rezygnował ze swoich ogólnych zamierzeń. Wystarczy zaufać swoim umiejętnościom oraz utrzymywać niezłomną wolę osiągnięcia sukcesu. Baran będzie też w 2018 roku myślał mniej szablonowo niż w innych latach. Jego podejście do rozwiązywania problemów znacznie się zmieni i często będzie on zaskakiwał otoczenie.

Warto również zaznaczyć, że życie Barana w 2018 roku może odbiegać od powszechnie utrzymujących się trendów. O co chodzi? Otóż wróżba tarota sugeruje, że dla Barana bardzo ważny będzie w tym roku indywidualizm. Choć dla większości ten rok będzie czasem współpracy, Baran postawi na jak największą samodzielność.

Porada: Odważnie podążaj naprzód – nie musisz się niczego bać, ponieważ w 2018 roku jesteś całkowicie bezpieczny.

Tarot 2018: Byk

Szczęśliwy kolor: różowy
Szczęśliwy kryształ: kwarc
Los: Trójka Monet, Giermek Monet, Król Kielichów

Wróżba: W 2018 roku Byk postawi przede wszystkim na współpracę oraz działanie w grupie. Tym bardziej że takie postępowanie może prowadzić do znacznych korzyści finansowych. Byk będzie o tym wiedział, więc nie pozwoli sobie na pracę w pojedynkę. Wsparcie innych wzmocni także odwagę Byka, który mógłby nie zdecydować się na pewne przedsięwzięcia, gdyby nie miał tak dobrej pomocy.

W 2018 roku marzenia Byka zaczną się nareszcie materializować. Cokolwiek Byk pragnie stworzyć w swoim życiu, teraz może to osiągnąć. Szczególnie jeśli jego plany są w jakiś sposób związane z twórczością lub nauką. Jeśli poziom entuzjazmu i zaangażowania Byka nie opadnie, będzie on czerpał wielkie korzyści ze swoich działań.

Bardzo ważnym elementem powodzenia Byka w 2018 roku będzie samokontrola. Bykowi uda się okiełznać swoje emocje, dzięki czemu będzie mógł podejmować przemyślane i logiczne decyzje. Poza tym w jego najbliższym otoczeniu jest ktoś, kogo wsparcie okaże się niezwykle pomocne. Osoba ta jest mocno przywiązana do Byka i zawsze mu szczerze doradzi, jeśli sytuacja będzie tego wymagać.

Porada: Pracuj ciężko, ale mądrze – nie bierz wszystkiego na swoje barki. Pozwól, by inni ci pomogli, a odniesiesz sukces.

Tarot 2018: Bliźnięta

Szczęśliwy kolor: szary
Szczęśliwy kryształ: piryt
Los: Rycerz Kielichów, Dziesiątka Mieczy, Siódemka Monet

Wróżba: W najbliższym otoczeniu Bliźniąt znajduje się bardzo ważna osoba posiadająca silną, charyzmatyczną osobowość. Być może jest to życiowy partner Bliźniąt lub ktoś inny, kogo darzą one romantycznym uczuciem. Istnieje również duże prawdopodobieństwo, że Bliźnięta kochają kogoś w ukryciu, lecz nie potrafią zrobić pierwszego kroku. Właśnie w 2018 roku powinny zmienić swoje podejście. Oto nadszedł czas miłości, którą należy pielęgnować i pogłębiać.

W ciągu roku może jednak wystąpić nieoczekiwana katastrofa w życiu Bliźniąt. Padną one ofiarą podstępu i doznają wielkiej krzywdy. Cała sytuacja z pewnością bardzo wstrząśnie Bliźniętami, które przeżyją naprawdę ciężkie chwile. Na szczęście wszystko szybko przeminie, a Bliźnięta poczują się silniejsze i mądrzejsze o nowo zdobyte doświadczenie.

Bliźnięta w 2018 roku skoncentrują swoją uwagę na zarabianiu pieniędzy oraz stworzeniu stabilnego zaplecza finansowego. Ich wysiłki zostaną wynagrodzone, choć nie obędzie się bez pewnych wyrzeczeń. Zyski będą się zwiększały dzięki podejmowaniu inteligentnych decyzji, więc należy dokładnie analizować wszystkie aspekty prowadzonych projektów.

Porada: Kieruj się rozsądkiem, a nie emocjami. Dzięki temu uchronisz się przed większością problemów.

Tarot 2018: Rak

Szczęśliwy kolor: niebieski
Szczęśliwy kryształ: turkus
Los: Dwójka Mieczy, Czwórka Mieczy, Cesarzowa

Wróżba: Znaczna część roku upłynie Rakowi na próbie chronienia siebie. Przed czym będzie się bronić? Przede wszystkim przed podejmowaniem trudnych decyzji oraz wyimaginowanymi zagrożeniami. Rak nie będzie chciał stawiać czoła problemom, niezależnie od konsekwencji. A to jest bardzo szkodliwy sposób postępowania.

Rak w 2018 roku powinien zafundować sobie porządną przerwę na regenerację i przemyślenie dotychczasowego postępowania. Dzięki temu odzyska równowagę intelektualną i emocjonalną, zyskując siłę do podejmowania kolejnych wyzwań. A one z pewnością się pojawią. I to szybciej, niż Rak mógłby podejrzewać.

Jeśli wszystko przebiegnie prawidłowo, Rak z czasem dostąpi prawdziwego przebudzenia. Wyjdzie poza swoje nawyki czy wychowanie, osiągając niesamowity poziom kreatywności. To będzie czas na zaangażowanie się w uprawianie sztuki lub rozwinięcie innych fascynujących pomysłów. Warto kierować się intuicją, zdać się na instynkt. Wówczas z pewnością Rak doświadczy wielkiej satysfakcji.

Porada: Nie unikaj swoich obowiązków i nie uciekaj przed życiowymi wyzwaniami. Choć czasami jest naprawdę trudno, warto podjąć wysiłek.

Tarot 2018: Lew

Szczęśliwy kolor: czerwony
Szczęśliwy kryształ: jaspis
Los: Szóstka Monet, Gwiazda, Księżyc

Wróżba: Nadszedł czas wysokich dochodów oraz osiągnięć. Lew może teraz wydawać pieniądze prawie bez żadnych ograniczeń. W 2018 roku będzie miał ich naprawdę dużo. Pojawią się nowe źródła dochodów, które będą tak znaczące, że Lew zacznie nawet myśleć o wspieraniu celów charytatywnych. Będzie instynktownie czuł, że dzieląc się z innymi, jeszcze bardziej pomnaża swój stan posiadania.

Lew w 2018 roku poczuje moc inspiracji i będzie czerpał zeń ogromną radość. Teraz będzie nareszcie mógł robić to, co kocha. Jego pewność siebie nie zmaleje nawet na chwilę. Każdego dnia Lew będzie gotowy na kolejne wyzwania. Przyjmie je z uśmiechem na twarzy, mając niezachwianą świadomość, że w ten sposób jest w stanie zrealizować wszystkie swoje marzenia.

Cokolwiek się wydarzy, niezależnie od ilości odnoszonych sukcesów, Lew nie powinien zapominać, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Świat jest pełen iluzji oraz ludzi, którzy nie są szczerzy. Lew musi uważać i zaufać swojej intuicji. Z pewnością napotka na swojej drodze oszustów chcących żerować na jego sukcesach. To wymaga bardzo ostrożnego podejmowania decyzji oraz skrupulatnego badania intencji osób, z jakimi Lew się zadaje.

Porada: Co dajesz, to otrzymujesz – pamiętaj o tej uniwersalnej i ponadczasowej zasadzie.

Tarot 2018: Panna

Szczęśliwy kolor: srebrny
Szczęśliwy kryształ: diament
Los: Szóstka Buław, Cesarz, Hierofant

Wróżba: Ten rok będzie udany na wiele sposobów. Panna osiągnie coś, co przyniesie jej duże szczęście lub uznanie w oczach otoczenia. Ciężka praca się opłaci i Panna otrzyma nagrodę za swoje wysiłki. W dodatku sprawi, że ludzie będą jej ufać, a przez to chętniej zaczną podejmować z nią współpracę – nie tylko na polu zawodowym czy finansowym, ale nawet osobistym.

Panna w 2018 roku będzie miała kontakt z bardzo potężnym człowiekiem – wpływowym, bogatym lub niezwykle mądrym. Jego przychylność zapewne pozytywnie wpłynie na pozycję społeczną Panny. Jednakże z tym faktem wiąże się pewne niebezpieczeństwo. Otóż Panna może poczuć się ważniejsza, niż jest w rzeczywistości, w efekcie czego podejmie próby kontrolowania innych ludzi. Szczególnie członkowie rodziny Panny mogą paść ofiarą jej wygórowanego poczucia własnej wartości.

Na szczęście Panna w porę się opamięta i postanowi wprowadzić pewne zmiany w swoim postępowaniu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrobi ona krok w tył i podejmie się nauki całkowicie nowych umiejętności. Być może nawet zmieni wykonywany zawód, niejako zaczynając wszystko od początku.

Porada: Potrzebujesz stabilnego trybu życia oraz poczucia bezpieczeństwa – unikaj więc impulsywnego postępowania, gdyż możesz wprowadzić tak wielki chaos, że nie będzie można go okiełznać.

Tarot 2018: Waga

Szczęśliwy kolor: grafitowy
Szczęśliwy kryształ: labradoryt
Los: Dziesiątka Buław, Piątka Buław, Królowa Mieczy

Wróżba: Waga może w tym roku poczuć się odpowiedzialna za cały świat. Oczywiście to nie jest prawda, ale tak będzie myślała. Zapragnie naprawić całe zło, jakie istnieje na naszej planecie, i gotowa będzie wiele poświęcić, by zrealizować ten cel. Niestety, nie jest to możliwe, choć Waga dopiero po jakimś czasie będzie mogła sama przed sobą przyznać się do tego.

Waga w 2018 roku doświadczy konfliktów i trudnego do opanowania gniewu. Życie będzie czasami bardzo przytłaczające, co spowoduje stres. Wiele osób będzie próbowało pomóc Wadze, ale to tylko jeszcze bardziej ją zdenerwuje. Ona woli teraz wszystko wykonać samodzielnie. Pragnie jak najszybszych efektów. Dopiero kiedy zrozumie błąd w swoim myśleniu, będzie mogła poprawić swój los.

Wówczas Waga zacznie rozumieć, co tak naprawdę jest w stanie dokonać w swoim życiu. Zacznie myśleć bardziej racjonalnie, a w dodatku przekona do swojego punktu widzenia innych. Już nie będzie odrzucała pomocy. Zamiast tego chętnie wysłucha rzeczowej porady i będzie starała się trzymać nerwy na wodzy.

Porada: Kieruj się głową, a nie sercem, a przede wszystkim zawsze staraj się pozostawać bezstronną w każdej sytuacji, z jaką przyjdzie ci się zmierzyć.

Tarot 2018: Skorpion

Szczęśliwy kolor: złoty
Szczęśliwy kryształ: piryt
Los: Ósemka Mieczy, Sprawiedliwość, Dziesiątka Kielichów

Wróżba: Skorpion będzie miał dość przytłaczających go uczuć i myśli. Zrobi wszystko, by wyjść ze swoich problemów. Wie, że do tej pory postępował nieprawidłowo, i w 2018 roku zapragnie dokonać znaczących zmian w swoim życiu. Teraz nadszedł czas na zupełnie nowe podejście do rozwiązywania problemów. Czy Skorpionowi się uda? Nie będzie mu łatwo, ale ostatecznie odniesie sukces.

Skorpion w 2018 roku będzie starał się wprowadzić w swoje życie więcej ładu i harmonii. Zakończy pewne sprawy i dokona podsumowania całego dotychczasowego życia. Doprowadzi również do zażegnania sporów, jakie męczyły go przez długi czas. Dzięki temu znacznie poprawi jakość swojego życia, ale też życia bliskich mu osób.

Nareszcie pojawi się szczęście i poczucie spełnienia. Skorpion się uspokoi i zacznie naprawdę cieszyć się życiem. Relacje z rodziną i przyjaciółmi wejdą w nowy rozdział. Zapanuje ogólne zadowolenie, co Skorpion przywita z ogromną ulgą. Nareszcie może doświadczać pozytywnych aspektów własnej egzystencji.

Porada: Doceń to, co już osiągnąłeś, i naucz cieszyć się życiem. Po trudach przeszłości, teraz będzie można zbudować życie od nowa.

Tarot 2018: Strzelec

Szczęśliwy kolor: jasnoszary
Szczęśliwy kryształ: kamień księżycowy
Los: Ósemka Kielichów, Kochankowie, Trójka Buław

Wróżba: Strzelec powinien zastanowić się, co naprawdę daje mu szczęście. Być może sądzi on, że powodzenie w sprawach finansowych zapewni mu poczucie spełnienia, a życie stanie się prostsze.  Jeśli jednak spojrzy głęboko w siebie, dostrzeże prawdziwe źródło szczęścia. W efekcie może doświadczyć całkowitego przewartościowania swojego życia i zmiany przekonań o samym sobie lub innych ludziach.

Ostatecznie Strzelec w 2018 roku dojdzie do prostego wniosku: w życiu najważniejsza jest miłość. Choć wydaje się to banalne, dla Strzelca okaże się wręcz zbawienne. Co więcej, ta miłość będzie w jego życiu. Jeśli Strzelec już jest w związku, dopiero w tym roku naprawdę doceni bliskość z ukochaną osobą. Jeśli natomiast jest samotny, pozna swoją bratnią duszę. Perspektywa jest tylko jedna: wielka, gorąca miłość.

Ten rok otworzy przed Strzelcem wiele nowych możliwości. To niezaprzeczalnie wspaniały czas na rozwijanie swoich pasji, kariery zawodowej oraz upiększanie życia osobistego. Niepowodzenia z przeszłości odejdą w zapomnienie, tworząc miejsce na nowe wspomnienia. Strzelec przyciągnie do siebie w ten sposób wielki sukces i wiele dobrych rzeczy.

Porada: Naucz się akceptować siebie dokładnie takim, jakim jesteś. Dzięki temu będziesz w stanie rozniecić nieokiełznany płomień miłości.

Tarot 2018: Koziorożec

Szczęśliwy kolor: pomarańczowy
Szczęśliwy kryształ: karneol
Los: Głupiec, Sąd, Szóstka Buław

Wróżba: Koziorożec zacznie w tym roku dostrzegać prawdziwą naturę rzeczy i ludzi. Nie będzie już rozczarowany okolicznościami, które dotąd go blokowały, uniemożliwiając sprawne działanie. Świeże spojrzenie na wiele spraw pozwoli odnowić całe życie Koziorożca. Pojawią się nowe perspektywy. Całkiem obiecujące, co należy podkreślić.

Koziorożec w 2018 roku stanie na rozdrożu. Będzie mądrzejszy niż do tej pory i zapragnie podejmować bardziej trafne decyzje. Wszak musi robić to, co jest dla niego najkorzystniejsze. Kiedy więc przyjdzie do podjęcia decyzji, Koziorożec starannie rozważy wszystkie za i przeciw. Nie będzie się przy tym spieszył, by nie popełnić błędu. Znajdzie się bowiem w zbyt ważnym momencie życia, by pozwolić sobie na podjęcie złej decyzji.

Na efekty nie przyjdzie Koziorożcowi długo czekać. Jego ścieżka zacznie układać się niezwykle pomyślnie. Również ludzie z jego otoczenia dostrzegą zmianę i pozytywnie ją ocenią. Koziorożec będzie dobrze się czuł w "nowej skórze" i zacznie cieszyć się życiem.

Porada: To czas przełomowy, więc nie lekceważ jego znaczenia. Od twojego postępowania zależy cała przyszłość, jakiej będzie ci dane doświadczyć.

Tarot 2018: Wodnik

Szczęśliwy kolor: fiolet
Szczęśliwy kryształ: kordieryt
Los: Giermek Buław, Wieża, Głupiec

Wróżba: Wodnik to wolny duch, który w swoim postępowaniu kieruje się nietypowym sposobem myślenia. Nie boi się ryzykować i tak właśnie będzie postępował w 2018 roku. Jako że nie lubi obarczać się ciężarami codziennego życia, jego wysiłki skupią się na rzeczach ponadczasowych. Wodnik jest teraz w stanie stworzyć rzeczy naprawdę wyjątkowe. Tym bardziej że skupi się na pracy, pokonując wszystkie swoje ograniczenia.

Wodnik w 2018 roku doświadczy wielkiego wstrząsu w swoim życiu. Wydarzy się coś tak niespodziewanego, że na początku może wprawić go w przerażenie. Ale panika nie jest w tym momencie właściwym rozwiązaniem. Niech Wodnik skorzysta ze swojego intelektu i dokładnie zapozna się ze szczegółami zaistniałej sytuacji. Dzięki temu będzie w stanie dokonać koniecznych zmian, które będą korzystne w perspektywie długoterminowej.

Po doświadczeniach tego roku Wodnik będzie mądrzejszy. Pozna się na wielu rzeczach i nauczy się skuteczniej wykorzystywać swoje talenty. W efekcie odblokuje ogromne pokłady kreatywności, która dotąd buzowała tuż pod powierzchnią jego osobowości. Dokona wspaniałych odkryć związanych z jego własną naturą, co zaowocuje niesamowitym rozwojem osobistym.

Porada: W chwili kryzysu może cię uratować tylko spokój. Nie poddaj się stresowi, bo możesz przegapić wielką okazję.

Tarot 2018: Ryby

Szczęśliwy kolor: biały
Szczęśliwy kryształ: diament
Los: Dwójka Monet, Szóstka Mieczy, Czwórka Buław

Wróżba: Ryby będą musiały zrównoważyć dwie przeciwstawne rzeczy w swoim życiu. Karty tarota nie precyzują, co to jest. Być może chodzi tutaj o życie zawodowe i rodzinne, które często ze sobą kolidują. Cokolwiek to będzie, Ryby muszą znaleźć sposób na osiągnięcie równowagi. Tylko w ten sposób uda się odnieść sukces.

Niestety Ryby w 2018 roku będą musiały przejść przez trudny okres. Przez jakiś czas będą niezadowolone z osiąganych rezultatów. Ktoś będzie je pchał do rzeczy, na które nie są gotowe. Efekt będzie przytłaczający i może wywołać silną depresję. Ryby powinny skupić się na przyszłości i uzbroić się w cierpliwość. Odwaga również nie zaszkodzi. Tym bardziej że dojdzie do pewnych sytuacji wymagających właśnie tej cechy charakteru.

Ostatecznie jednak Ryby mogą liczyć na sukces. Uda im się doprowadzić do harmonii i stworzą bardzo stabilne życie. Nie będą narzekały ani na brak pieniędzy, ani na problemy w życiu osobistym. Jednym słowem, życie ułoży się pozytywnie.

Porada: Nie unikaj ludzi. Będzie wiele okazji do spędzenia czasu w gronie najbliższych, ale i całkiem obcych ludzi. Każde z tych spotkań będzie miało na ciebie bardzo pozytywny wpływ.

Czytaj również: Horoskop 2018 - twój niezawodny drogowskaz.


Kategorie: Tarot, Rok 2018

Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:Chcesz być
na bieżąco?

Polub nas na Facebooku
i otrzymuj informacje o nowościach.

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: wróżba tarota 2018, wróżba 2018, 2018 tarot, przepowiednie tarota 2018, tarot 2018, karty tarota, wróżba z tarota na rok 2018, darmowy tarot 2018.