Liczby mistrzowskie: 11, 22, 33 oraz Trójkąt Oświecenia

Liczby mistrzowskie

Czym są liczby mistrzowskie? | Fot. Pete Linforth

Czym są liczby mistrzowskie i Trójkąt Oświecenia? Numerologia to dziedzina zajmująca się badaniem znaczenia liczb w życiu człowieka. A niektóre z nich są naprawdę wyjątkowe. Wyróżniają się na tle innych liczb, ponieważ – według niektórych ekspertów – charakteryzują się o wiele większym potencjałem niż pozostałe liczby.

Można powiedzieć, że liczby mistrzowskie to jeden z najbardziej fascynujących i najmniej rozumianych aspektów numerologii. Są tajemnicze i cały czas nie do końca jeszcze poznane. Niemniej warto im się przyjrzeć, ponieważ rzucają całkiem nowe światło na ludzki los. Jeśli pojawiają się w wyliczeniach, to znaczy, że nie można ich pomijać.

Liczby mistrzowskie

Istnieją trzy liczby mistrzowskie – są to 11, 22 i 33. Niektórzy numerolodzy, a nawet niektóre książki o numerologii podają, że również inne liczby (np. 44, 55, 66) są liczbami mistrzowskimi, ale są to błędne informacje.

Fakt, że liczby 11, 22 i 33 są liczbami dwucyfrowymi składającymi się z identycznych pojedynczych cyfr, nie jest powodem, dla którego są one uważane za liczby mistrzowskie. To powtórzenie trzech głównych liczb (1, 2, 3) nadaje liczbom mistrzowskim szczególnego wyrazu. Samo powtórzenie dowolnego numeru jednocyfrowego dwa razy nie tworzy liczby mistrzowskiej.

Dlatego też takie liczby jak 44, 55, 66 nie są liczbami mistrzowskimi, choć prawdą jest, że mają w sobie coś szczególnego. Coś, co można by nazwać "skupioną i naładowaną energią" w porównaniu do innych liczb dwucyfrowych (np. 37, 62, 74). Nie są jednak liczbami mistrzowskimi, a tzw. Liczbami Mocy.

Trójkąt Oświecenia

Każda z trzech liczb mistrzowskich wiąże się z główną energią ogólną. Liczba 11 to wizja. Liczba 22 jest działaniem, a liczba 33 jest wskazówkami dla świata. Te trzy liczby razem tworzą Trójkąt Oświecenia (patrz: grafika na początku artykułu).

Liczba mistrzowska 11

Jedenastka jest pierwszą liczbą mistrzowską. Jej wibracja zapewnia silną intuicję, większą wrażliwość (w tym empatię) oraz naturalną inteligencję. Zdarza się, że numerologiczna 11 dysponuje pewnymi nadprzyrodzonymi zdolnościami, które nie są dostępne dla żadnej innej liczby.

Nie da się więc ukryć, że Jedenastka jest symbolem ogromnej mocy – zarówno mentalnej, jak i fizycznej. Człowiek o tej liczbie (Drodze Życia) jest uważany za tzw. Starą Duszę. Jest w stanie radzić sobie ze złożonymi sytuacjami, ponieważ posiada szeroką wiedzę ogólną – można powiedzieć, że wie co nieco na każdy temat.

Dowiedz się więcej: Numerologia 11 – liczba mistrzowska.

Liczba mistrzowska 22

Dwudziestka Dwójka to druga liczba mistrzowska. Jej wibracja przynosi głębokie duchowe zrozumienie, a największą siłą jest umiejętność praktycznego wykorzystania posiadanej wiedzy. Działania tej liczby prawie zawsze prowadzą do ostatecznego sukcesu, toteż ludzie będący pod jej wpływem charakteryzują się wysoką samooceną, ogromną inteligencją oraz pracowitością.

Człowiek, który urodził się pod tą liczbą, jest nazywany Mistrzem Konstruktorem. To dlatego, że jego największą miłością jest budowanie. I nie ma w tym sobie równych. Można śmiało powiedzieć, że numerologiczna 22 jest najpotężniejszą ze wszystkich liczb. Jest w stanie zamienić najbardziej ambitne marzenia w rzeczywistość.

Dowiedz się więcej: Numerologia 22 – liczba mistrzowska.

Liczba mistrzowska 33

Trzydziestka Trójka jest ostatnią i najrzadziej występującą liczbą mistrzowską. Ma ogromne znaczenie w numerologii i jest postrzegana jako idealna równowaga między dwiema pierwszymi liczbami mistrzowskimi. Z tego też względu jest to najbardziej wpływowa liczba. Określana mianem Mistrza Nauczyciela, przenosi ludzki potencjał na zupełnie nowy poziom.

Człowiek znajdujący się pod wpływem wibracji numerologicznej 33 może podejmować się praktycznie wszystkich możliwych projektów. Bez względu na to, jak trudne lub niepraktyczne może wydawać się zadanie, Trzydziestka Trójka je wykona. Tym, co czyni Trzydziestkę Trójkę szczególnie imponującą, jest wysoki poziom jej oddania – poświęca się w pełni temu, co postanowi dokonać.

Dowiedz się więcej: Numerologia 33 – liczba mistrzowska.

Liczby mistrzowskie w pigułce

W skrócie można powiedzieć, że:

  • liczba 11 reprezentuje wizję;
  • liczba 22 łączy wizję z działaniem;
  • liczba 33 oferuje wskazówki dla świata.

W numerologii każda liczba jest znacząca, ale liczby mistrzowskie mają wyjątkowe znaczenie, a kiedy pojawiają się w twoich wyliczeniach:

  • wskazują na wyjątkowe cechy twojej osobowości;
  • ujawniają szczególne trudności, z jakimi będziesz musiał się zmierzyć;
  • dają ci wgląd w przeszkody, jakie najprawdopodobniej pojawią się w twoim życiu;
  • wzywają do cierpliwości i dojrzałości – tylko w taki sposób odniesiesz sukces;
  • pomagają dokonać integracji poszczególnych cech twojej osobowości;
  • otwierają przed tobą drogę do największych osiągnięć ze wszystkich liczb w numerologii.

Jak widać, liczby mistrzowskie są nie tylko błogosławieństwem. Równie dobrze mogą okazać się przekleństwem, które czyni ludzkie życie znacznie trudniejszym.


Kategorie: Astrologia