Numerologia partnerska pomoże ci w miłości

Numerologia partnerska

Numerologia partnerska | Fot. Materiały prasowe

Numerologia partnerska: znajdź miłość swojego życia za pomocą numerologii. Dokonaj analizy związku i dowiedz się, czy jesteście dla siebie stworzeni.

Koncepcja wykorzystania numerologii do oceny potencjalnej zgodności z drugą osobą to rewelacyjny sposób, aby zwiększyć swoją szansę na rozpoczęcie dobrego i trwałego związku. Numerologia jest również dobrym sposobem na rozwiązanie problemów w już istniejącym związku. Pozwala zdobyć nową wiedzę o sobie samym oraz o osobie darzonej przez ciebie uczuciem. Ta wiedza może skutecznie przyczynić się do polepszenia waszych relacji.

Numerologia partnerska

Studiując numerologię, trzeba być świadomym, że niektóre liczby wydają się bardzo łatwo ze sobą łączyć, a tymczasem inne wywołują między sobą liczne tarcia, a nawet pozostają w jawnej sprzeczności. Warto wiedzieć, które liczby do siebie pasują, a które – wręcz przeciwnie. Dzięki takiej wiedzy unikniesz wielu niepotrzebnych problemów.

Możesz skorzystać z poniższego przewodnika, aby szybko porównać dwie indywidualne liczby Drogi Życia, przeznaczenia czy ekspresji lub jakiekolwiek inne liczby, jakie tylko będziesz potrzebował. Podczas tworzenia każdej prognozy numerologicznej – niezależnie od zakresu interesującej cię tematyki czy życiowej sfery – warto poświęcić więcej uwagi zgodności liczb.

Oblicz swoją Drogę Życia

Najważniejszą liczbą w dokonywaniu porównań numerologicznych jest liczba Drogi Życia. Bardzo ważne jest, aby budować relacje z partnerem w oparciu o tę właśnie liczbę, ponieważ pokazuje ona naturalne skłonności danych osób nabyte przy urodzeniu oraz zestaw cech charakteru, które zawsze będą częścią życia twojego i osoby, którą darzysz uczuciem.

Szczęście oraz poczucie własnej wartości każdego człowieka jest w znacznej mierze oparte na cechach, które określa właśnie Droga Życia. Gdy cechy te są wysoko kompatybilne z Drogą Życia partnera, wasz związek będzie miał o wiele większe szanse powodzenia. Kiedy wasze liczby nie są w harmonii, będziecie musieli wypracować pewien stopień kompromisu, aby utrzymać poczucie wspólnego szczęścia.

Zgodność poszczególnych liczb

Poniższe charakterystyki zgodności poszczególnych liczb stanowią tylko zarys. Warto pokusić się o głębszą analizę interesujących cię liczb. Dzięki temu będziesz mieć jeszcze lepsze rozeznanie w kompatybilności z wybraną osobą.

Numerologia partnerska: (1) Jedynka

Liczby naturalnie dopasowane: 1, 5, 7
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 3, 9
Liczby neutralne: 8
Liczby wymagające wielu kompromisów: 2, 4, 6

Jedynki są ambitne, niezależne i samowystarczalne. Wydają się liderami, którzy zawsze starają się łapać okazję za ogon.

(1 z 1) Jedynka z Jedynką

Dwie osoby z silnym pragnieniem, aby prowadzić, oraz dążące do niezależności. Dwie Jedynki w związku zrozumieją i zaakceptują siebie, być może lepiej niż jakiekolwiek inne liczby. Nie jest to para pozbawiona problemów, szczególnie gdy partnerzy zaczynają ze sobą konkurować. Jednakże w większości przypadków Jedynki tworzą związek pełen pozytywnych emocji i aktywności.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 1.

(1 z 2) Jedynka z Dwójką

Dwójki bardzo różnią się od Jedynek – radzą sobie dobrze, jeśli znają swoje miejsce. Jedynka bardziej pasuje na żywiciela rodziny, za to Dwójka będzie wspaniale dbała o rodzinne gniazdko i utrzyma romantyczne emocje w związku, czyniąc go gorącym i pięknym. Jedynka nie może się za bardzo rozpraszać w kwestiach miłosnych i niech nigdy nie zapomina, jak ważna dla Dwójki jest uwaga partnera.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 2.

(1 z 3) Jedynka z Trójką

To bardzo żywa para, która wydaje się bezwstydnie cieszyć życiem i samymi sobą. Trójka jest dobra w uznawaniu osiągnięć Jedynki i niezwykle pieści jej ego. Trójka zapewnia też mnóstwo świetnych pomysłów, a Jedynka daje impuls do działania. Taka para może więc wiele zdziałać, ale muszą uważać na to, co mówią, ponieważ żadne z nich nie przyjmuje dobrze krytyki.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 3.

(1 z 4) Jedynka z Czwórką

Pragnienie kontroli, jakie żywi Czwórka, jest trudne do zaakceptowania dla Jedynki. Z kolei potrzeba natychmiastowego działania obecna u Jedynki, frustruje drobiazgowe i metodyczne Czwórki. One wolą wszystko skrupulatnie zaplanować. Obie liczby są przeciwieństwami pod wieloma względami, więc nie powinny spodziewać się łatwego kompromisu. Jeśli kiedykolwiek uda im się zaakceptować nawzajem to, kim są, ich związek może okazać się niezwykle solidny.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 4.

(1 z 5) Jedynka z Piątką

Jest to kombinacja bardzo zgodna, ponieważ obie te liczby lubią mieć dużo wolności w związku. Dążenie do niezależności jest najważniejsze dla obojga. Mogą być tak zajęte swoimi sprawami, że wspólnie spędzony czas będzie bardzo ograniczony, a do tego wyjątkowy i często niezwykle ekscytujący. Jak można się spodziewać, największym zagrożeniem w tym związku będzie moment, gdy jedno będzie próbowało narzucić swoją wolę drugiemu.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 5.

(1 z 6) Jedynka z Szóstką

To jest niekończąca się walka o władzę. Szóstka chce i potrzebuje pełnienia roli opiekuna. Z kolei Jedynka ma ogromną potrzebę niezależności i kierowania. Ten związek może być udany tylko wtedy, gdy oboje nauczą się obejść tę blokadę i okażą sobie nawzajem wsparcie, którego oboje potrzebują.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 6.

(1 z 7) Jedynka z Siódemką

Są to bardzo różne energie, ale w jakiś sposób mieszają się całkiem dobrze. Siódemka wprowadza do związku mądre spostrzeżenia, podczas gdy Jedynka staje się doskonałym motywatorem. Kluczem do sukcesu dla tej pary jest zrozumienie podstawowych tendencji: Jedynka często jest zbyt zajęta światem zewnętrznym, aby być oparciem dla Siódemki. Z kolei Siódemka ma swój własny świat, w którym często zanurza się aż nazbyt głęboko – a więc nie może wspierać Jedynki, kiedy ta będzie w potrzebie. Żadne z nich nie powinno brać za bardzo do siebie nieobecności emocjonalnej partnera.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 7.

(1 z 8) Jedynka z Ósemką

Ta para jest świetna z biznesowego punktu widzenia. Ale z punktu widzenia miłości, ich związek jest co najmniej dyskusyjny. Oboje są tak stanowczy i wymagający, że ich oczekiwania mogą znacznie przekroczyć rzeczywistość. Wręcz śmiertelnym zagrożeniem są dla nich negatywne opinie, których z pewnością nie będą sobie szczędzić. Sukces mogą osiągnąć tylko za pomocą otwartości i wzajemnej gotowości do pójścia na kompromis.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 8.

(1 z 9) Jedynka z Dziewiątką

Dziewiątka wnosi do związku bezinteresowność, która pozwala Jedynce na pracę w środowisku pełnym zrozumienia i układnego przystosowania. Jedynka jednak będzie musiała nauczyć się dzielić partnerem, który poświęca dużo czasu i uwagi pomaganiu innym. Większość problemów w tym związku będzie na ogół pojawiało się ze strony Dziewiątek, które mają trudności w tolerowaniu asertywnego i indywidualistycznego zachowania Jedynki.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 9.

(1 z 11) Jedynka z Jedenastką

Ta dwójka uzupełnia się w miłości całkiem nieźle. Warto jednak zaznaczyć, że Jedenastka jest bardziej chętna do wspierania ukochanej osoby niż Jedynka. Dzięki temu ta ostatnia może spać spokojnie – większość jej potrzeb emocjonalnych zostanie zaspokojona. Co ciekawe, numerologiczna 11 nie będzie się czuła źle w tym związku. Nie jest mniej niezależna od Jedynki, więc doskonale ją rozumie.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 11.

(1 z 22) Jedynka z Dwudziestką Dwójką

Miłość pomiędzy tą dwójką obciążona jest ciężką pracą ze względu na to, że oboje mają podobne problemy z dominacją nad innymi ludźmi. Przekłada się to na wiele konfliktów, których praktycznie nie da się rozwiązać w żaden rozsądny sposób. Numerologiczna 1 i 22 po prostu nie potrafią się dogadać.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 22.

(1 z 33) Jedynka z Trzydziestką Trójką

To jest naprawdę niesamowite połączenie. Bratnie dusze. Miłość od pierwszego wejrzenia. Tak to wygląda od samego początku. Numerologiczna 1 i 33 to para prawie idealna. Prawie, bo jednak kilka trudności w ich relacji się pojawi. Choć można śmiało powiedzieć, że będą żyli długo i szczęśliwie, to jednak na kilka kwestii trzeba uważać.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 1 i 33.

Numerologia partnerska: (2) Dwójka

Liczby naturalnie dopasowane: 2, 4, 8
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 3, 6
Liczby neutralne: 9
Liczby wymagające wielu kompromisów: 1, 5, 7

Dwójki mają charakter wspierający, są do tego urodzonymi dyplomatami i mają analityczne umysły. Najlepiej się czują, gdy są w parze z drugą osobą.

(2 z 2) Dwójka z Dwójką

Wspaniałe dopasowanie dwóch dusz – zarówno pod względem potrzeby dawania, jak i otrzymywania miłości. Mają trochę trudności ze znalezieniem wspólnego języka w prawie każdej kwestii. Oboje powinni pamiętać, jak lichą posiadają obronę psychiczną. Tylko w ten sposób ustrzegą się od wzajemnego ranienia. Na szczęście, na ogół nie jest to problemem, ponieważ ich grzeczny sposób bycia i wzajemny szacunek pozwalają osiągnąć perfekcyjną harmonię w związku.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 2.

(2 z 3) Dwójka z Trójką

Są potencjalnie bardzo dobrymi partnerami, ponieważ łączy ich dobre poczucie humoru i niesamowita chemia. Trójka jest zawsze pełna życia i energii do odgrywania społecznych ról, a Dwójka jest niesamowicie szczęśliwa, stojąc z boku i obserwując widowisko prowadzone przez ukochaną osobę. Dwójka równoważy potrzeby Trójki przez dostarczenie kojącego i uspokajającego wpływu na jej osobowość.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 3.

(2 z 4) Dwójka z Czwórką

Jest to stały i solidny związek, przynoszący zadowalający komfort obu partnerom. Jeśli chodzi o dom i rodzinę, Czwórka jest najlepszym wyborem – troszczy się o wszystkich członków rodziny. Gwarantowanie bezpieczeństwa jest mocną stroną Czwórki. A trzeba przyznać, że nic nie jest bardziej atrakcyjne dla Dwójki niż dom – ciepły i bezpieczny. Jedynym problemem mogą się w tym przypadku okazać potrzeby emocjonalne Dwójki. Potrzebuje ona miłości oraz jej okazywania, także na poziomie fizycznym. Tymczasem Czwórka nie jest aż tak ekspresywna, jak Dwójka pragnie.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 4.

(2 z 5) Dwójka z Piątką

Dwójka potrzebuje rodziny i poczucia bycia kochanym, a Piątka potrzebuje do szczęścia całkowitej swobody w podążaniu za każdą okazją, jaka pojawi się na horyzoncie. To jest przypadek pary, która potrzebuje naprawdę silnego pociągu do siebie, by móc ze sobą być. Ich dusze zbyt się od siebie różnią, więc bez odpowiedniej chemii nie ma szans na szczęście. Oczywiście oboje mogą dać sobie dużo radości, ale jako para nie mogą liczyć na łatwą drogę.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 5.

(2 z 6) Dwójka z Szóstką

Te dwie liczby są naprawdę dobrze dopasowane w sprawach miłosnych. Szóstka zajmuje pierwsze miejsce w rodzinie, podczas gdy Dwójka wiedzie prym w sprawach miłosnych oraz troszczy się o poszczególnych członków rodziny. Para powinna jednak uważać na swoje wady i zalety. Szóstka bowiem ma silną potrzebę bycia akceptowaną, a Dwójka jest niezwykle wrażliwa – może więc cierpieć z powodu bezpośredniego i wymagającego podejścia, które cechuje niekiedy Szóstkę. Oboje powinni pamiętać o okazywaniu sobie uczuć.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 6.

(2 z 7) Dwójka z Siódemką

To jest para, która ma kilka mocnych stron, ale różnią ich całkowicie odmienne potrzeby. Dwójka pragnie licznych i częstych wyrazów miłości, natomiast Siódemka potrzebuje sporo przestrzeni i lubi spędzać czas w samotności. Ten związek będzie działać tylko wtedy, gdy oboje partnerzy będą zwracali uwagę na potrzeby drugiej osoby. Muszą być gotowi do zaspokajania ich przynajmniej do pewnego stopnia. Przede wszystkim Dwójka będzie musiała znaleźć sobie zajęcie wypełniające czas, który normalnie poświęciłaby ukochanej osobie.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 7.

(2 z 8) Dwójka z Ósemką

Związek Dwójki z Ósemką zazwyczaj działa bardzo dobrze, ponieważ oboje posiadają jasną wizję swojej roli. Ósemka zajmuje się biznesem i realizacją różnego rodzaju osiągnięć, dbając tym samym o potrzeby finansowe rodziny. Z kolei Dwójka troszczy się o rodzinę oraz dba o Ósemkę, przynosząc jej wiele szczęścia. W tym związku jedynym niebezpieczeństwem może okazać się brak doceniania przez Ósemkę wysiłków Dwójki. Ogólnie rzecz biorąc, para Dwójka-Ósemka to klasyczny model rodziny, gdzie jedna osoba zajmuje się zarabianiem, a druga dba o dom.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 8.

(2 z 9) Dwójka z Dziewiątką

Ta para może stać się naprawdę wspaniałym związkiem, ale też równie prawdopodobna jest totalna porażka. Dwójka wymaga stałej uwagi, a Dziewiątka jest naturalnym opiekunem – pod tym względem dobrali się więc znakomicie. Problem w tym, że troska Dziewiątki jest zwykle poświęcona całej ludzkości i często nie koncentruje się na pojedynczych osobach, nawet najbliższych. Dziewiątka jest naturalnym przywódcą, a Dwójka chętnie podąża za czyimś kierownictwem, więc jest nadzieja na udany związek tej pary.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 9.

(2 z 11) Dwójka z Jedenastką

Nie da się ukryć, że numerologiczna 2 i 11 są dla siebie stworzone. Zrobią dla siebie wszystko. Naprawdę wszystko. Nie istnieje na świecie nic, czego te dwie liczby nie zrobiłyby dla ukochanej osoby. Prawdopodobnie dlatego tworzą tak udany związek. Gotowość do poświęcenia dla najbliższej sercu osoby sprawia, że miłość kwitnie przez wiele lat.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 11.

(2 z 22) Dwójka z Dwudziestką Dwójką

Z całą pewnością oboje starają się dbać o potrzeby partnera. Wiedzą, że razem mogą osiągnąć coś naprawdę wspaniałego, toteż nie lekceważą wspólnych możliwości. Dwójka i Dwudziestka Dwójka są w stanie pokonać wszelkie trudności, jeśli tylko poważnie potraktują codzienne wyzwania i stawią im czoła jako jednomyślny zespół.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 22.

(2 z 33) Dwójka z Trzydziestką Trójką

Trudności w wyrażaniu uczuć mogą okazać się poważnym problemem w związku numerologicznej 2 i 33. To właśnie z tego powodu czasami generują się pomiędzy nimi negatywne energie, które – jeśli będą nasilać się przez dłuższy czas – niełatwo będzie pokonać. Warto od samego początku postawić na emocjonalną współpracę. Dzięki temu Dwójka i Trzydziestka Trójka nauczą się, jak radzić sobie z wewnętrznymi demonami.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 2 i 33.

Numerologia partnerska: (3) Trójka

Liczby naturalnie dopasowane: 3, 6, 9
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 1, 2, 5
Liczby neutralne: brak liczb
Liczby wymagające wielu kompromisów: 4, 7, 8

Trójki są entuzjastycznie nastawione do życia, lubią dobrą zabawę i są niezwykle optymistyczne. Chyba nie ma lepszego sposobu na scharakteryzowanie Trójek.

(3 z 3) Trójka z Trójką

Związek osób o dużym potencjale twórczym i społecznym daje nadzieję na stworzenie naprawdę fascynującej pary. Nikt nie potrafi się lepiej bawić niż para Trójek. One wzajemnie się rozumieją i wspierają – mogą więc iść na całość, co zresztą często robią. Problem może pojawić się w kwestii dbałości o bardziej przyziemne sprawy, jak zarabianie pieniędzy, opłacanie rachunków czy wychowywanie dzieci. Niestety, żadna z Trójek nie przepada za zajmowaniem się takimi sprawami, więc jako para mogą wpaść w niezłe tarapaty.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 3.

(3 z 4) Trójka z Czwórką

Kiedy spontaniczna Trójka łączy się ze zorganizowaną Czwórką, można by pomyśleć, że będą się wzajemnie uzupełniać. Niestety tak nie jest. Trójka żyje bez planów i harmonogramów, a Czwórka tak nie potrafi – musi mieć jasno określony plan na przyszłość. Gdyby oboje potrafili bardziej kontrolować swoje cechy charakteru, mogliby spotkać się gdzieś po środku, równoważąc nawzajem swoje wady. Trójka pokazałaby Czwórce, jak się bawić, podczas gdy Czwórka mogłaby dać Trójce poczucie bezpieczeństwa.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 4.

(3 z 5) Trójka z Piątką

Jest to jedna z najbardziej prospołecznej kombinacji, jaką możemy znaleźć. Oboje uważają siebie za bardzo interesujących ludzi, a ciągoty do rozrywki sprawią, że dobrej zabawy nigdy nie będzie końca. Okazje do nawiązywania kontaktów, podróże i liczne wspólnie podejmowane działania czynią ten związek całkowicie odpornym na rutynę. Zarówno Trójka, jak i Piątka są kreatywne z natury, ale żadne nie jest dobre w zarządzaniu finansami, więc sprawy codzienne mogą z czasem powodować coraz większe problemy.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 5.

(3 z 6) Trójka z Szóstką

To bardzo naturalne połączenie, które sprawdza się w większości przypadków. Trójka jest pełna entuzjazmu i pomysłów, a Szóstka zapewnia stabilność, wsparcie oraz zachętę do działania. Takie połączenie często sprawia, że partnerzy stanowią dobrany zespół. Chemia między nimi jest bardzo silna i trwała. Wyzwaniem dla tej pary może się stać zazdrość Szóstki o niezwykle zalotną Trójkę.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 6.

(3 z 7) Trójka z Siódemką

Te dwie osoby są tak różne, jak to tylko możliwe. Trójka chce być stale w ruchu, wciąż realizując liczne pasje, podróżując i utrzymując liczne kontakty. Dla Siódemki jest to nie do zniesienia, ona do szczęścia potrzebuje samotności i nie przepada za zbyt częstymi kontaktami z innymi ludźmi. Woli wycofać się do cichego i odludnego miejsca, gdzie będzie mogła żyć w spokoju. Ta para raczej nigdy nie będzie dobrze funkcjonować. Jedyną nadzieją jest tutaj otwarta i szczera dyskusja dotycząca zachcianek, potrzeb i celów obu partnerów. Bez tego nigdy się nie dogadają.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 7.

(3 z 8) Trójka z Ósemką

Jest to związek, który wymaga naprawdę sporego wysiłku. Głównie dlatego, że oboje partnerzy mają zupełnie inne potrzeby. Ósemka potrzebuje celu i czyjegoś autorytetu, by czuć się szczęśliwą. Tymczasem Trojka nie może żyć bez odpowiedniej stymulacji, której Ósemka nie jest w stanie zapewnić. Kluczem do sukcesu w tym związku, jeśli w ogóle takowy istnieje, są częste wyjazdy i liczne rozrywki. To czas, kiedy Trójka odciąga Ósemkę od interesów i pracy, tworząc okazję do dobrej zabawy.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 8.

(3 z 9) Trójka z Dziewiątką

To jest wspaniałe połączenie dwojga ludzi. Oboje są kreatywni, dzięki czemu stale utrzymują się na wysokim poziomie zaangażowania. Oboje lubią też stać w świetle reflektorów i uwielbiają ludzi. Dbają o nich, a Dziewiątka może być aż nadto hojna w obdarzaniu ich swoją uwagą. Dziewiątka jest typem nauczyciela, a Trójka to zawsze chętny uczeń. Wymiana osobistych doświadczeń to niekończąca się radość tego związku. Problemem, z jakim ta para musi sobie poradzić, jest ostateczne ustatkowanie się.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 9.

(3 z 11) Trójka z Jedenastką

Połączenie Trójki i Jedenastki to naprawdę dobry pomysł. Pomiędzy tymi dwiema liczbami istnieje silna chemia – od samego początku znajomości oboje czują, że mogliby razem konie kraść (jak to dawniej mawiano). W dodatku numerologiczna 3 i 11 zostały przez naturę wyposażone w podobne poczucie humoru. Śmieją się więc z tych samych żartów i w ten sposób szybko nawiązują nić porozumienia.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 11.

(3 z 22) Trójka z Dwudziestką Dwójką

To nie jest łatwa miłość. Trójka jest spontaniczna i beztroska, natomiast Dwudziestka Dwójka pragnie przede wszystkim spokoju i bezpieczeństwa oraz możliwości poświęcenia się swojej pracy. To bardzo odmienne charaktery, które raczej nie potrafią wykrzesać iskry miłości wobec siebie nawzajem.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 22.

(3 z 33) Trójka z Trzydziestką Trójką

Czy to może być dobrana para? Wszystko na to wskazuje, ponieważ Trójka i Trzydziestka Trójka od samego początku znajomości czują do siebie tak silne przyciąganie, że nie są w stanie przestać myśleć o sobie nawzajem, kiedy nie są w jednym pomieszczeniu. Na szczęście nie wpadają w obsesję. To miłość. Prawdziwa, szczera, głęboka i słodka miłość, która łączy te dwie liczby od pierwszych chwil.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 3 i 33.

Numerologia partnerska: (4) Czwórka

Liczby naturalnie dopasowane: 2, 4, 8
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 6
Liczby neutralne: 7
Liczby wymagające wielu kompromisów: 1, 3, 5, 9

Czwórki wydają się niezwykle praktyczne, tradycyjne i poważne. Reagują najlepiej, gdy posiadają silny fundament. Potrzebują bowiem czegoś solidnego, na czym będą mogły oprzeć swoje działania.

(4 z 4) Czwórka z Czwórką

Najważniejsze cechy takiego związku to solidność i bezpieczeństwo. Czwórki to osoby, które muszą mieć pewność, że rachunki są płacone, a przyszłość całkowicie bezpieczna. Kto więc będzie pasował lepiej do Czwórki, jak nie inna Czwórka? Taka para będzie miała wspólne cele, a realizując je wspólnie, prawie zawsze osiągnie sukces. Wadą pary Czwórek jest brak umiejętności całkowitego zrelaksowania się, bycia spontanicznymi, cieszącymi się chwilą ludźmi. Czwórki takie po prostu nie są i jeśli nie będzie nikogo, kto wniesie to do ich życia, najprawdopodobniej nie znajdą sposobu na rozluźnienie się. Niemniej trzeba przyznać, że nie istnieje chyba bardziej stabilny związek niż dwie Czwórki.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 4 i 4.

(4 z 5) Czwórka z Piątką

To dopiero wyzwanie. Czwórki i Piątki mają diametralnie różne temperamenty i sposoby komunikowania się z ludźmi. Czwórka jest bardzo bezpośrednia i od razu przechodzi do meritum, podczas gdy Piątka jest bardziej dyplomatyczna i wszystko owija w bawełnę. Czwórki nie lubią zmian, a Piątki nie mogą bez nich żyć. Aby odnieść sukces w takim związku, oboje będą musieli nauczyć się respektować wzajemne różnice i zwracać uwagę na to, co mówią.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 4 i 5.

(4 z 6) Czwórka z Szóstką

Komfortowe dopasowanie dwóch tradycyjnych typów osobowości. Związek Czwórki z Szóstką jest obiecujący od samego początku. Istnieje możliwość, że Szóstka będzie chciała przejąć inicjatywę w tym związku oraz we wszystkim, co jest związane z bezpieczeństwem domu i rodziny. Wyzwaniem tej pary okaże się na pewno umiejętność chodzenia na kompromisy. Żadne z nich nie jest w tym dobre.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 4 i 6.

(4 z 7) Czwórka z Siódemką

Jest to znajomość, która od razu nabiera poważnego tonu. Często napędza ją wzajemna potrzeba poczucia bezpieczeństwa. Oboje są sobie wierni i oddani, nawet jeśli zabraknie namiętności i szaleńczej miłości między nimi. Czwórka w naturalny sposób dba o solidne zabezpieczenie spraw domowych. Z kolei Siódemka zapewnia dążenie do ciągłego rozwoju psychicznego i przygody. Taka kombinacja sprawia, że życie jest zarówno bezpieczne, jak i niezwykle interesujące dla obu stron.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 4 i 7.

(4 z 8) Czwórka z Ósemką

To wygodna znajomość, ponieważ oboje rozumieją ciężką pracę i mają dobrą głowę do interesów. Ta para bez obaw stawi czoła całemu światu. Mocną stroną Czwórki jest ostrożne planowanie, a Ósemka jest zorientowana na osiąganie celów i otrzymanie nagrody za ich realizację. Jedynym problemem może okazać się kłopot ze znalezieniem czasu, by spędzać go wspólnie i romansować. Na szczęście jest to para, która wie, jak budować wspólną przyszłość. Dlatego też tworzą bardzo bezpieczny związek.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 4 i 8.

(4 z 9) Czwórka z Dziewiątką

Ta dwójka ludzi jest tak bardzo od siebie odmienna, że ich udany związek jest prawdziwą rzadkością. Dziewiątka jest o wiele bardziej nastawiona na kontakty z innymi ludźmi i posiada głęboki instynkt humanitarny. Natomiast Czwórka koncentruje się na budowaniu bezpiecznego i solidnego domu – prywatnego świata, w którym może żyć. Aby odnieść sukces w takim związku, będzie potrzebna nauka wzajemnej akceptacji i zrozumienia diametralnie różnego podejścia do życia. Czwórka z pewnością doceni wiedzę i inteligencję Dziewiątki, a ta z kolei musi zaakceptować bezwzględną zachowawczość Czwórki.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 4 i 9.

(4 z 11) Czwórka z Jedenastką

Miłość pomiędzy tymi dwiema liczbami z pewnością będzie bardzo poważną sprawą. To dlatego, że oboje szukają przede wszystkim bezpieczeństwa oraz zaangażowania na wysokim poziomie. Nie interesują ich przelotne znajomości, z których można czerpać jedynie przyjemność. Czwórka i Jedenastka to zwolennicy stałych związków opartych na solidnych fundamentach.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 4 i 11.

(4 z 22) Czwórka z Dwudziestką Dwójką

Miłość pomiędzy Czwórką a Dwudziestką Dwójką to coś naprawdę niezwykłego. Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że ta para poniesie porażkę. Raczej można by powiedzieć, że oboje są skazani na sukces. Będąc razem, osiągną harmonię i szczęście.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 4 i 22.

(4 z 33) Czwórka z Trzydziestką Trójką

Miłość pomiędzy tymi dwiema liczbami jest nie tylko możliwa, ale wręcz bardzo silna. To dobrana para. Czwórka i Trzydziestka Trójka opierają swoje życie na podobnych wartościach, toteż bardzo szybko znajdują wspólny język. Najprawdopodobniej poznają się w pracy lub w szkole. W tym ostatnim przypadku jest wysoce prawdopodobne, że młodzieńcza miłość przerodzi się w stały związek.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 4 i 33.

Numerologia partnerska: (5) Piątka

Liczby naturalnie dopasowane: 1, 5, 7
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 3, 9
Liczby neutralne: 8
Liczby wymagające wielu kompromisów: 2, 4, 6

Piątki są niezłomnymi poszukiwaczami przygód, są bardzo żywe i najbardziej cieszą je w życiu zmysłowe doznania.

(5 z 5) Piątka z Piątką

Para Piątek jest bardzo zgodna. Wzajemnie cenią swoje prawo do bycia odmiennymi. Wspierają się również w poszukiwaniu przygód, co sprawia, że mało kto potrafi mieć tyle nowych pomysłów, co Piątki. W ich życiu ciągle coś się zmienia i nie ma rutyny. W tym związku partnerzy mogą łatwo przewidzieć, co drugi myśli i dokąd wspólnie zmierzają.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 5 i 5.

(5 z 6) Piątka z Szóstką

Ta para to niezwykle trudne połączenie. Jeśli ten związek ma wypalić, trzeba będzie pójść na wielki kompromis. Życie Piątki obraca się wokół wolności i przestrzeni, a Szóstka jest znana z ciągot do sprawowania nad wszystkim kontroli. Szóstka chce pełnego zaangażowania, a Piątka szuka przygód i bezustannie poszerza swoje horyzonty. W tym związku nie ma sensu kurczowe trzymanie się swoich poglądów – to po prostu nie będzie działać. Sukces mogą osiągnąć tylko osoby, które zdecydują się na daleko idący kompromis względem siebie.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 5 i 6.

(5 z 7) Piątka z Siódemką

To naprawdę dobry związek. Jest mniej lub bardziej wolny od twardych zasad i ograniczeń. W pewnym sensie Piątka i Siódemka są do siebie podobne, a ich związek jest na ogół bardzo zgodny. Siódemka lubi przebywać w samotności i cieszyć się światem nauki oraz rozmyślaniem w swojej prywatnej przestrzeni. W tym samym czasie Piątka ma sporo zajęć i docenia to, że partner nie żąda ciągłego poświęcania mu uwagi. Ostatecznie ta dwójka znajduje razem niekończący się strumień wspólnych zainteresowań. Mogą więc zająć się nimi i żyć w absolutnym szczęściu.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 5 i 7.

(5 z 8) Piątka z Ósemką

Jest to związek dwóch osób, które nie zawsze przestrzegają zasad i mogą wzajemnie przysparzać sobie sporo problemów. Ósemka lubi być szefem i dominuje w większości sytuacji. Tymczasem Piątka jest wolna od wszelkich ograniczeń. Ósemka koncentruje się na sukcesie, szczególnie w sensie finansowym, a Piątka nawet nie chce myśleć o pieniądzach. Taki związek, jeśli ma przetrwać, będzie potrzebował starannego planowania i nieco kompromisu.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 5 i 8.

(5 z 9) Piątka z Dziewiątką

To może być trudny związek z powodu napiętych harmonogramów obojga partnerów. Zarówno Piątka, jak i Dziewiątka to ludzie, którzy ciągle coś zmieniają w swoim życiu. Nic nie pozostaje u nich na stałe, nie ma czasu na skostnienie. Dzięki temu, że mają ze sobą wiele wspólnego, związek można określić jako niezwykle ciekawy – zarówno jako przelotny romans, jak i na dłuższą metę. Współczujące myślenie Dziewiątki i postępowość Piątki wydaje się dobrym połączeniem.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 5 i 9.

(5 z 11) Piątka z Jedenastką

Jeśli obie liczby nie są nastawione na zbudowanie stałego związku, to najprawdopodobniej nie ma możliwości, by osiągnęli jakiekolwiek poważne porozumienie. Ich znajomość przebiega zazwyczaj w dość burzliwy sposób. Piątka i Jedenastka są jak ocean podczas sztormu, a ich związek przypomina maleńką łódkę, która nie ma szans z wielkimi falami.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 5 i 11.

(5 z 22) Piątka z Dwudziestką Dwójką

W przypadku tych dwóch liczb sukces w miłości jest mało prawdopodobny. Nie tylko nie ma tutaj wiele wspólnego, ale też brakuje podstawowego zrozumienia. Jakby obie liczby żyły na innych planetach. Być może jest dużo prawdy w stwierdzeniu, że mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Przypadek Piątki i Dwudziestki Dwójki zdaje się idealnym przykładem na poparcie tej tezy.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 5 i 22.

(5 z 33) Piątka z Trzydziestką Trójką

Związek Piątki i Trzydziestki Trójki to prawdziwa droga przez mękę. Numerologiczna 5 bywa kapryśna i cały czas próbuje się wykręcić ze zobowiązań nakładanych przez numerologiczną 33. W konsekwencji mamy do czynienia z nieustanną walką o dominację i swobodę. Niestety tej wojny nikt nie wygra. Można ją tylko przerwać i cieszyć się, że było mało ofiar.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 5 i 33.

Numerologia partnerska: (6) Szóstka

Liczby naturalnie dopasowane: 3, 6, 9
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 2, 4, 8
Liczby neutralne: brak liczb
Liczby wymagające wielu kompromisów: 1, 5, 7

Szóstki wydają się nad wyraz odpowiedzialne i ostrożne. Posiadają osobowość idealnego domatora, który nie lubi wyściubiać nosa za próg. Najlepiej czują się w znanym sobie otoczeniu.

(6 z 6) Szóstka z Szóstką

To para wręcz naładowana romantyczną energią, ale w istocie okazuje się bardzo praktyczna z natury. Dom i rodzina jest drugą naturą Szóstek i z całą pewnością będzie to zawsze dla nich priorytet. Szóstki to niezwykle kompatybilna para. Szóstki dobrze wiedzą, co jest najlepsze dla ich partnera, więc wspaniale dbają o siebie nawzajem. W tym związku rodzina jest najważniejsza. Trzeba jednak pamiętać, że Szóstka pragnie sprawować kontrolę nad swoją rodziną. W przypadku dwóch Szóstek może okazać się, że w domu będzie dochodziło do nieustannej wojny o wpływy.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 6 i 6.

(6 z 7) Szóstka z Siódemką

Szóstka i Siódemka to dwie całkowicie różne osoby, posiadające odmienne podejście do związków międzyludzkich. Szóstka jest otwarcie zainteresowana stabilnością i rodziną. Natomiast w przypadku Siódemki trudno powiedzieć, co może być jej celem – tylko czas to pokaże. Pomimo seksualnego dopasowania tych dwóch osób, nie można określić ich związku jako udanego. Szóstka to kontrola, a Siódemka to wolność – trudno znaleźć w takim wypadku kompromis.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 6 i 7.

(6 z 8) Szóstka z Ósemką

Przyjemny i zgodny związek dwóch osób, które są zwykle otwarte i pozytywnie nastawione do życia. Łączą ich wielkie idee, a swoje pomysły zazwyczaj realizują w wielkim stylu. Ważne miejsce w ich życiu zajmuje rodzina i często duże grono przyjaciół. Wadą takiego związku może być zaborczość Szóstki, która musi konkurować z pociągiem Ósemki do robienia interesów. Ta ostatnia będzie sfrustrowana, gdy obowiązki domowe zaczną przyćmiewać zawodowe. Dla Ósemki praca jest o wiele ważniejsza, czego Szóstka zdaje się nie dostrzegać.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 6 i 8.

(6 z 9) Szóstka z Dziewiątką

Szóstkę i Dziewiątkę łączą na ogół bardzo zgodne relacje. Dziewiątka jest jedną z niewielu liczb, które potrafią zaskarbić sobie szacunek Szóstki. W kwestiach rodzinnych Szóstka nie ma sobie równych (oczywiście jako osoba sprawująca władzę), natomiast Dziewiątka jest powściągliwa, póki oddaje się jej należne uznanie. Pomiędzy tymi liczbami często pojawia się wzajemny podziw, który zapewnia szczęśliwy dom dla obu partnerów. Szóstka pomaga Dziewiątce skupić się na szczegółach i zdrowym rozsądku, natomiast Dziewiątka poszerza horyzonty Szóstki.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 6 i 9.

(6 z 11) Szóstka z Jedenastką

To naprawdę dobre dopasowanie. Co prawda ma kilka wad, ale ogólnie jest całkiem udane. Szóstka i Jedenastka na pewno będą razem szczęśliwe. Trzeba będzie nieco nad sobą popracować, ale przy odrobinie dobrej woli wszystko będzie dobrze. Może nawet lepiej niż dobrze.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 6 i 11.

(6 z 22) Szóstka z Dwudziestką Dwójką

Ta para dobrze sobie poradzi, ponieważ oboje nadają na podobnych falach. Świetnie się rozumieją, a swoje życie opierają na podobnych wartościach. Choć często dążą do czegoś innego, zwykle ich cele uzupełniają się, pozwalając stworzyć bardzo sprawnie funkcjonujący związek.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 6 i 22.

(6 z 33) Szóstka z Trzydziestką Trójką

To prawdziwy łut szczęścia. Szóstka i Trzydziestka Trójka najprawdopodobniej w ogóle nie planowały się zakochać w dniu, w którym się poznały. Wystarczył jednak moment, by nagle ich serca zaczęły bić jednym rytmem. Nie ma przy tym znaczenia, gdzie oboje się spotkają. Nawet w najgęstszym tłumie będą widzieć tylko siebie.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 6 i 33.

Numerologia partnerska: (7) Siódemka

Liczby naturalnie dopasowane: 1, 5, 7
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 4
Liczby neutralne: 9
Liczby wymagające wielu kompromisów: 2, 3, 6, 8

Siódemki są najbardziej uduchowione ze wszystkich liczb w numerologii. Uwielbiają ciekawe tajemnice i czasami są nieco ekscentryczne.

(7 z 7) Siódemka z Siódemką

Któż mógłby lepiej zrozumieć ekscentryczność Siódemki niż inna Siódemka? Nikt. Nic więc dziwnego, że jest to tak dobry związek. Przy odpowiednim nastawieniu, ta para znajdzie sposób na swobodne odkrywanie świata. Mogą to robić razem, ale też od czasu do czasu pobyć nieco w samotności. Nikt nie będzie się obrażał. Minusem tej pary są tendencje do braku komunikacji, więc warto podjąć wysiłek, aby utrzymać sprawny przepływ informacji pomiędzy partnerami.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 7 i 7.

(7 z 8) Siódemka z Ósemką

Jest to kombinacja, która wydaje się całkiem niezła pod względem fizycznym, ale w rzeczywistości wciąż boryka się z problemami na poziomie emocjonalnym. Ósemka ma tendencję do dominowania i kontroli, a Siódemka jest bardzo skrytą osobą, w naturalny sposób opierającą się każdemu, kto chciałby sprawować nad nią władzę. Wibracje obu liczb mogą często powodować kłótnie.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 7 i 8.

(7 z 9) Siódemka z Dziewiątką

W przypadku tej pary nie można powiedzieć wiele ponad to, że są oni dla siebie absolutnie neutralni. Nie ma między nimi pociągu fizycznego, ale też emocjonalnego czy duchowego zrozumienia. Obie liczby mają silne inklinacje duchowe i głęboko zakorzenione przekonania, jednak właśnie te poglądy dzielą je najbardziej. W takich przypadkach, kompromis zazwyczaj nie jest rozwiązaniem. Jeśli przekonania duchowe obojga pozostawałyby ze sobą w harmonii, byłoby możliwe stworzenie związku. W przeciwnym razie – prawie nie ma szans.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 7 i 9.

(7 z 11) Siódemka z Jedenastką

Siódemka i Jedenastka to istoty bardzo uduchowione, interesujące się metafizyką oraz największymi sekretami ludzkiego istnienia. Ich wspólne pasje sprawiają, że obie liczby szybko nawiązują głęboki kontakt. Chodzi nie tyle o pociąg fizyczny czy miłość, ale o duchową więź, która wymyka się wszelkim próbom bliższego zdefiniowania.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 7 i 11.

(7 z 22) Siódemka z Dwudziestką Dwójką

To będzie szybka miłość. Nie chodzi jednak o przelotny romans, lecz o to, że Siódemka i Dwudziestka Dwójka bardzo szybko zaangażują się w poważny związek, jeśli tylko zakochają się w sobie. To może się wydawać dziwne, zważywszy na wrodzoną niechęć Siódemki do stałych związków, ale w tym przypadku mamy do czynienia z wyjątkową sytuacją.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 7 i 22.

(7 z 33) Siódemka z Trzydziestką Trójką

Miłość pomiędzy Siódemką i Trzydziestką Trójką jest mało prawdopodobna. Raczej nie zostaną kochankami, a nawet dobrymi przyjaciółmi. Poznając się, od razu pomyślą, że to kompletna pomyłka. Gdyby ktoś próbował wyswatać te dwie liczby, tylko by je rozzłościł.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 7 i 33.

Numerologia partnerska: (8) ósemka

Liczby naturalnie dopasowane: 2, 4, 8
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 6
Liczby neutralne: 1, 5
Liczby wymagające wielu kompromisów: 3, 7, 9

Ósemki są najczęściej zorientowane na pieniądze, a przy tym zdecydowane i autorytarne. Co więcej, są również ambitne – ta cecha często dominuje w całym ich życiu.

(8 z 8) Ósemka z Ósemką

Para złożona z dwóch Ósemek może być śmiało nazwana „Super Duetem”, ponieważ to połączenie jest pełne romantycznej pasji. Rzeczywiście jest to silny i trwały związek. Jedynym minusem może być fakt, iż obie Ósemki łatwo rozpraszać się będą wydarzeniami mającymi miejsce w ich życiu. Kariera zawodowa i dążenie do bogactwa mogą przyćmić nawet najbardziej romantyczną miłość, więc Ósemki powinny mieć się na baczności.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 8 i 8.

(8 z 9) Ósemka z Dziewiątką

To trudne połączenie, ponieważ obie liczby działają w oparciu o całkowicie odmienne motywy. Ogólne cele Dziewiątki są wzniosłe i związane najczęściej z pomocą humanitarną, natomiast Ósemka myśli przede wszystkim o swoich zyskach i materialnym sukcesie. Co prawda, Ósemka może docenić lekcje otrzymane od swojego hojnego partnera, ale to i tak nie uczyni związku lepszym. Ósemka z Dziewiątką mogą tworzyć inspirujące pary w biznesie, ale w miłości niech dadzą sobie spokój, zanim się wzajemnie poranią.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 8 i 9.

(8 z 11) Ósemka z Jedenastką

To połączenie nie jest idealne, ale może być bardzo obiecujące, jeśli obie liczby zaangażują się w pełni. Będzie konieczny wysiłek, by wypracować harmonijny związek, ale ostatecznie udaje się zazwyczaj osiągnąć zadowalającą relację.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 8 i 11.

(8 z 22) Ósemka z Dwudziestką Dwójką

Ósemka i Dwudziestka Dwójka są do siebie bardzo podobne. Wiele cech ich charakterów doskonale do siebie pasuje. Obie liczby nie tyle uzupełniają się, co są prawie identycznymi osobowościami. Tylko akcenty na poszczególne cechy czy umiejętności rozkładają się inaczej.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 8 i 22.

(8 z 33) Ósemka z Trzydziestką Trójką

Ósemka i Trzydziestka Trójka najlepiej sprawdzają się jako partnerzy w biznesie. Ich relacje najczęściej właśnie tak wyglądają. Numerologiczna 8 często zajmuje się finansowaniem przedsięwzięć numerologicznej 33. To dlatego, że ta ostatnia po prostu potrzebuje sponsora, który umożliwi jej realizowanie swoich artystycznych lub duchowych pasji.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 8 i 33.

Numerologia partnerska: (9) Dziewiątka

Liczby naturalnie dopasowane: 3, 6, 9
Liczby zazwyczaj kompatybilne: 1, 5
Liczby neutralne: 2, 7
Liczby wymagające wielu kompromisów: 4, 8

Wszechstronnie utalentowane Dziewiątki mają globalny pogląd na świat i charakteryzują się dość wysokim poziomem współczucia w kontaktach z innymi ludźmi.

(9 z 9) Dziewiątka z Dziewiątką

Z tym związkiem można wiązać duże nadzieje, jak to zwykle bywa w przypadku dwóch charyzmatycznych osobowości, potrafiących zapewnić innym dużo stymulacji intelektualnej. Charakter Dziewiątki jest bezinteresowny, więc związek dwóch osób o tej liczbie może stanowić całkiem niezłe wyzwanie. Oboje bowiem chcą zadowolić tę drugą osobę i zawsze poświęcają się dla siebie nawzajem. Relacja oferuje możliwość rozwoju i uczenia się. Często jest to inspirujące połączenie.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 9 i 9.

(9 z 11) Dziewiątka z Jedenastką

Te liczby mogą być prawdziwymi bratnimi duszami! Ich połączenie jest niezwykłe – wypełniające serce miłością, szczęściem i ogromem pozytywnej energii. Dziewiątka i Jedenastka wydają się być dla siebie stworzone. Nie chodzi o to, że mają dokładnie takie same cechy charakteru, ale że idealnie się uzupełniają. Nawet dzielące ich różnice w jakiś tajemniczy sposób ze sobą współgrają.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 9 i 11.

(9 z 22) Dziewiątka z Dwudziestką Dwójką

Niezwykłe połączenie, które może przetrwać przez całe życie. Dziewiątka i Dwudziestka Dwójka to przykład osób, których dotyczy stare przysłowie o przyciągających się przeciwieństwach. Nie ulega bowiem wątpliwości, że obie liczby mają zupełnie odmienne charaktery czy marzenia. Jak to możliwe, że można w takim wypadku mówić o owocnym związku?

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 9 i 22.

(9 z 33) Dziewiątka z Trzydziestką Trójką

Na ogół połączenie Dziewiątki i Trzydziestki Trójki przynosi świetne rezultaty. Liczby te są bardzo kompatybilne na wielu życiowych płaszczyznach. Szczególnie ważna jest w tym przypadku sfera duchowa. Obie liczby są zaangażowane w rozwój – zarówno własny, jak i innych ludzi. Mogą więc stworzyć naprawdę inspirujący duet.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 9 i 33.

Numerologia partnerska: (11) Jedenastka

Liczba 11 jest symbolem ogromnej mocy – zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Ponadto jest to pierwsza ze wszystkich liczb mistrzowskich. Można powiedzieć, że jest ona ich fundamentem.

(11 z 11) Jedenastka z Jedenastką

Pomiędzy tymi dwiema liczbami zazwyczaj rodzi się naprawdę głębokie połączenie. To zadziwiające, jak szybko oboje dochodzą do wniosku, że mogą poświęcić dla siebie całe życie. Kilka spędzonych wspólnie chwil, szczera rozmowa – i już wiadomo. Ta para nigdy już się nie rozejdzie.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 11 i 11.

(11 z 22) Jedenastka z Dwudziestką Dwójką

Te liczby mogą tworzyć niezwykle silne połączenie. Oboje pragną bezpiecznego związku z kimś, kogo nie tylko pokochają, ale też będą mogli szanować i podziwiać. Zależy im na znalezieniu człowieka "na poziomie" – inteligentnego, zaradnego życiowo, pracowitego, a przede wszystkim ambitnego. Zarówno Jedenastka, jak i Dwudziestka Dwójka nie zadowolą się byle kim.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 11 i 22.

(11 z 33) Jedenastka z Trzydziestką Trójką

Oto miłość, która może oburzać społeczeństwo. Obie liczby są bowiem obdarzone dość ekscentrycznymi upodobaniami seksualnymi. W połączeniu z innymi liczbami nie dochodzi do eskalacji tych cech, ale gdy zwiążą się ze sobą Jedenastka i Trzydziestka Trójka, powstaje mieszanka wybuchowa.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 11 i 33.

Numerologia partnerska: (22) Dwudziestka Dwójka

Numerologiczna 22 to głęboko uduchowiony konstruktor, który działa na płaszczyźnie materialnego świata. Można powiedzieć, że człowiek o tej wibracji jest manifestacją boskich sił twórczych działających w naszej (ludzkiej) rzeczywistości.

(22 z 22) Dwudziestka Dwójka z Dwudziestką Dwójką

Są to wysoce kompatybilne liczby. Nie tylko dlatego, że tych dwoje partnerów numerologicznych odznacza się takimi samymi cechami, ale także z innych powodów. Przede wszystkim chodzi tutaj o zaangażowanie we wspólną pracę.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 22 i 22.

(22 z 33) Dwudziestka Dwójka z Trzydziestką Trójką

Ta para ma największy potencjał jako przyjaciele. W przyjaźni oboje są po prostu doskonali. Mogą na sobie polegać, zwierzać się z najskrytszych tajemnic czy prosić o radę. Prawdopodobnie nigdy się nie zawiodą. Trudno o lepsze dopasowanie w tej sferze.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 22 i 33.

Numerologia partnerska: (33) Trzydziestka Trójka

Najważniejszą (i najrzadszą) z liczb mistrzowskich jest ostatnia z nich: 33. Uważana za opiekuna, który naucza wszystkie pozostałe liczby. Trzydziestka Trójka ma ogromne znaczenie w numerologii i jest postrzegana jako symbol idealnej równowagi między dwiema pierwszymi liczbami.

(33 z 33) Trzydziestka Trójka z Trzydziestką Trójką

Dwie Trzydziestki Trójki potrafią stworzyć wspaniały związek, choć nie obędzie się w nim bez problemów. Jako że liczba ta jest dość oderwana od spraw materialnych, pewne sfery wspólnego życia mogą zostać zaniedbane (na przykład finanse). Z tego powodu para Trzydziestek Trójek musi bardzo uważać na swoje postępowanie, by nie wpakowała się w tarapaty.

Dowiedz się więcej: Numerologia partnerska 33 i 33.

Podsumowanie

Najważniejszą rzeczą w analizie kompatybilności numerologicznej jest świadomość, że żaden związek nie jest skazany na niepowodzenie ani tym bardziej na sukces. Zamiast tego numerologia pozwala na poznanie charakterystyki każdej Drogi Życia i ułatwia określenie, które związki mają szansę na to, żeby toczyć się gładko i bez większych przeszkód, a które wręcz przeciwnie – będą wymagały nieco więcej pracy i poświęcenia.

Z tego punktu – kiedy będziesz już wiedzieć wszystko o szansach i zagrożeniach analizowanego związku – będziesz w stanie wieść bardziej świadome życie i podejmować kluczowe dla związku decyzje lepiej i sprawniej. Szerszy pogląd na relacje w związku pozwoli go rozwinąć i wznieść na wyższy poziom.


Kategorie: Numerologia