Numerologiczna 3 - charakterystyka numerologicznej Trójki

Numerologiczna 3

Numerologiczna 3 | Fot. Genituram

Trójka (numerologiczna 3) bardzo kocha życie i jest z natury radosna. Nic więc dziwnego, że wszędzie, gdzie się pojawi, wnosi radość. Żadna inna liczba nie jest nosicielem tak wielkiej ilości sympatii, wesołości i uroku osobistego. Można wręcz powiedzieć, że Trójka jest zawsze duszą towarzystwa, która zapewnia wszystkim dobrą zabawę i relaks.

Trójka jest osobą wielkoduszną i bardzo łagodną. Większość jej znajomych uważa ją po prostu za dobrą osobę, na którą można liczyć w potrzebie. Tym bardziej, że Trójka jest bardzo energiczna i entuzjastycznie podchodzi do życia. Jej dynamiczna postawa napędza wszystkich dookoła.

Nie można zapominać, że Trójka jest również wszechstronnie utalentowana. Posiada bystry umysł i szybko uczy się nowych rzeczy. Chłonie wiedzę niczym gąbka wodę. W dodatku żadnej trudności nie sprawia jej komunikowanie się z innymi, a to – jak wiadomo – jeszcze bardziej ułatwia naukę i rozwój osobisty.

Numerologiczna 3

Wiele osób uważa Trójkę za osobę w czepku urodzoną. Dlaczego? Ponieważ Trójka jest zawsze pozytywnie nastawiona, a co za tym idzie, udaje się jej zrealizować większość swoich zamierzeń. Wie, jak osiągać marzenia, co może być nawet powodem zazdrości ze strony innych ludzi. W dodatku, nawet w obliczu porażki, Trójka zachowuje pogodę ducha. Takie podejście sprawia wrażenie, że Trójka ma zawsze szczęście. Dlatego też tak postrzega ją otoczenie.

Numerologiczna Trójka jest liczbą pełną pozytywnej energii. Cechują ją przede wszystkim serdeczność, otwartość oraz wrodzona sympatia. Trudno taką osobę oceniać negatywnie. Tym bardziej, że w towarzystwie jest nieocenionym kompanem. Mało kto potrafi tak dobrze rozkręcić imprezę. W tej kwestii nie można odmówić Trójce wyjątkowej kreatywności i przedsiębiorczości.

Symbolizm Trójki

Trójka to umiejętność porozumienia – nawet między osobami o skrajnie odmiennych poglądach. Potrafi wprawić w dobry nastrój nawet najbardziej naburmuszonych adwersarzy. Numerologiczna Trójka symbolizuje harmonię oraz świętą trójcę: ciało, umysł i duszę. Odnosi się również do owoców harmonijnego związku pomiędzy mężczy­zną i kobietą. Wibracja tej liczby przynosi harmonię istnienia, rozsądek oraz szczęście. Trójka ma zresztą o wiele więcej znaczeń – jest to chyba najbardziej symboliczna ze wszystkich liczb.

Słowa kluczowe: szczęście, przyjaźń, zdolności adaptacyjne, twórczość, płodność.

Podstawowy symbol: Kreatywność

Podstawowa działalność: artysta

Zobowiązania karmiczne: rozpowszechnianie pozytywnej filozofii optymizmu.

Osobiste wyzwanie: nauka koncentracji i kontemplacji głębszych prawd życiowych.

Powiązania z astrologią: Wenus

Powiązania z tarotem: Cesarzowa

Kamień: turkus, granat

Ciało niebieskie: Mars

Cechy pozytywne: charyzma, elokwencja, wielkoduszność, artystyczna dusza posiadająca twórcze talenty, przedsiębiorczość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów z innymi ludźmi, idealizm, optymizm, serdeczność, radosna i sympatyczna osobowość, pozytywne myślenie, zapał do działania, natchnienie, błyskotliwy umysł, łagodność uczuć, lubi być centrum zainteresowania.

Cechy negatywne: próżność, niestałość, brak wytrwałości, unikanie zobowiązań, nadmierna podatność na wpływy innych ludzi, zadufanie w sobie i skłonność do mitomanii, lekkomyślność, niedojrzałość, powierzchowność, nieodpowiedzialność, uciekanie od rzeczywistości i kłopotów, ekstrawagancja.

Sławne numerologiczne Trójki

Karol Dickens, Fidel Castro, Celine Dion, Kathy Perry, Rihanna, Nelly Furtado, Kartezjusz, Juan Casanova, Reese Witherspoon, Christina Aguilera, Cameron Diaz, Snoop Dogg, Jackie Chan

Liczba przeznaczenia

Trójka jest rewelacyjnym gawędziarzem. Potrafi opowiadać różne historie całymi godzinami. Nie ma przy tym znaczenia, czy opowiada coś z własnej przeszłości, czy dzieli się doświadczeniami znajomych, czy też przeczytanymi w Internecie czy innych mediach historiami. Póki Trójka może mówić, jest zadowolona i… no cóż, mówi jeszcze więcej.

Być może powodem gadulstwa Trójki jest jej potrzeba wyrażenia siebie w jakiejś twórczej formie. Opowiadanie historii to jeden ze sposobów, ale o wiele lepiej będzie, kiedy Trójka zajmie się działalnością artystyczną. Mało kto jest aż tak utalentowany, więc sztuka będzie w tym wypadku doskonałym wyborem. Dla Trójki nie ma znaczenia, jaką wybierze dziedzinę – sprawdzi się świetnie w każdej.

Wędrówka Trójki przez życie to niezliczona ilość romantycznych związków, podróży i beztroski. Przygoda to drugie imię Trójki. Ona po prostu nie może wieść nudnej, rutynowej egzystencji w małej wiosce, gdzieś na końcu świata. Trójka musi mieszkać w wielkim mieście i mieć okazje do dobrej zabawy.

Trójka w naturalny sposób wyczuwa, kiedy pojawia się okazja do przeżycia ekscytującej przygody. Jest na nią cały czas gotowa, więc raczej nie przegapi wspaniałych doświadczeń, jakie ją czekają za każdym kolejnym, życiowym zakrętem. Nawet jeśli nic nie pojawi się przed Trójką, ona sama stworzy niejedną okazję do podjęcia wyzwania.

Każda Trójka jest osobą bardzo aktywną. Nie może siedzieć w fotelu przed telewizorem i oglądać nudne teleturnieje. Ona musi działać. Takie jest jej przeznaczenie i nic tego nie zmieni. Trójka nie pozwoli, by cokolwiek ją ominęło. Prędzej umrze, niż da się zamknąć w czterech ścianach swojego mieszkania.

Dla Trójki najlepszym wyborem są zatem zawody związane z działalnością artystyczną lub podróżami. A najlepiej z obiema tymi rzeczami. Trójka świetnie sprawdzi się jako przedstawiciel mediów, na przykład dziennikarz. Nie tylko będzie mogła wciąż poszerzać swoje horyzonty, ale także tworzyć nowe dzieła. Nie wspominając już o fakcie, iż zbieranie materiałów sprawi Trójce wiele przyjemności.

Czego Trójka powinna unikać? Jej największą słabością jest zbytnie ufanie innym ludziom. Niech nie wierzy we wszystko, co jej powiedzą. Dzięki temu ustrzeże się przed wieloma kłopotami.

Dowiedz się więcej na temat liczby przeznaczenia.

Liczba osobowości

Każda Trójka uwielbia towarzystwo innych ludzi. Jest ekstrawertykiem lubiącym rozrywkowe życie i jest święcie przekonana, że z życia należy dobrze korzystać. W końcu mamy na tym świecie maksymalnie kilkadziesiąt lat – to niewiele, zważywszy na ilość możliwości, jakie daje wszechświat.

To, czego Trójka nie znosi najbardziej, to nuda i monotonność. Będzie się przed nimi broniła rękami i nogami. Nie pozwoli na to, by takie stało się jej życie. Będzie wówczas czuła niepokój i natychmiast postara się zrobić coś, co zmieni ten stan rzeczy. Trójka zdecydowanie bardziej woli wszystko to, co nieprzewidywalne. Takie rzeczy ją ekscytują, natomiast rzeczy przewidywalne przyprawiają o mdłości.

Trójka najbardziej na świecie ceni sobie sukces. Zawsze patrzy w przyszłość, lecz nie próbuje niczego planować. Idzie na żywioł. Wie, że jest wystarczająco utalentowana, by udało jej się zrealizować marzenia. Nawet w obliczu porażek nie staje w miejscu i nie zamartwia się niepowodzeniami zbyt długo. Traktuje je jako dobre lekcje, dzięki którym w przyszłości stanie się jeszcze lepsza.

W miłości Trójka radzi sobie doskonale. Jest człowiekiem czynu, więc z łatwością zaczyna flirtować z osobą, która jej się spodoba. W dodatku uwodzenie wychodzi jej rewelacyjnie. Trójka jest otwarta i radosna, co pozytywnie nastawia do niej płeć przeciwną.

Niestety Trójka nie jest stała w uczuciach. Szybko się zakochuje i równie szybko zmienia obiekt swoich uczuć na inny. Nie można wpaść z nią w rutynę, bo ucieknie czym prędzej. Trzeba jednak przyznać, że póki jest w związku, adoruje swojego partnera z niesłabnącym zaangażowaniem.

Dowiedz się więcej na temat liczby osobowości.

Liczba serca (duszy)

U Trójki – gdzieś w głębi duszy – czai się olbrzymi romantyzm. Dlatego bez wahania objechałaby cały świat w poszukiwaniu miłości. Pragnie przy tym zdobyć partnera doskonałego, który spełni wszystkie jej marzenia. Kiedy go znajduje, nie przejmuje się wcale jego obecnym stanem cywilnym. Jeśli Trójka się zakocha, będzie adorować nawet osobę będącą już w stałym związku. Obrączka na palcu jej nie powstrzyma.

Trójka czuje również wewnętrzną potrzebę tworzenia. To może być powieść, malarstwo lub muzyka – cokolwiek, byle tylko stworzyć wiekopomne dzieło. Równie dobrze Trójka może się zabrać za uprawianie filozofii – to też jest prawdziwa sztuka. Dla Trójki naprawdę niewiele dróg jest zamkniętych.

Dowiedz się więcej na temat liczby serca.

Liczba ekspresji

Każdy uważa Trójkę za osobę radosną i sympatyczną. Takie sprawia wrażenie, gdziekolwiek się zjawi. Budzi w ten sposób zaufanie i nic dziwnego, że przyciąga uwagę innych, co zresztą sprawia jej wielką przyjemność. Nie ma się co dziwić, że Trójka łatwo nawiązuje kontakty. To przychodzi jej niemal tak naturalnie jak oddychanie. Trójka prowadzi bujne życie towarzyskie i nie wymaga to z jej strony żadnego wysiłku.

Dla Trójki każde wyzwanie to okazja do konfrontacji z nowymi ideami i pomysłami. Czyż może być coś piękniejszego? Trójka jako liczba ekspresji pozwala poznawać wszystko, co nowe – ludzi, miejsca, koncepcje. Warto skorzystać z jej wibracji, ponieważ prowadzi to do wielu wspaniałych doświadczeń, które w ludzkim życiu są przecież nieocenione.

Dowiedz się więcej na temat liczby ekspresji.


Kategorie: Numerologia