Przepowiednie na 2019 rok – odkrywamy sekrety przyszłości

Przepowiednie 2019

Przepowiednie na 2019 rok | Fot. Jacqueline Day

Przedstawiam najciekawsze przepowiednie na 2019 rok. Jeśli zastanawiasz się, co nas czeka w tym roku, znalazłeś się na właściwej stronie. Sprawdź przyszłość świata i poznaj zmiany, które zbliżają się wielkimi krokami. Rok 2019 może okazać się bardzo ważny dla dalszych losów ludzkości.

Być może obawiasz się ponurych miesięcy, nieodwracalnych zniszczeń, III wojny światowej, a nawet  końca świata. Jeśli zastanawiasz się nad tymi wszystkimi kwestiami, zobacz, co mają do powiedzenia osoby obdarzone darem jasnowidzenia.

Spośród wszystkich dostępnych przepowiedni, do tego artykułu wybrałem te najważniejsze – które, moim zdaniem, powinniśmy wszyscy poznać. Ale to nie wszystko. Uświadomiłem sobie, że same przepowiednie na 2019 rok nie wystarczą. Na końcu artykułu zamieściłem więc bardzo ważny dodatek. Nie zapomnij go także przeczytać.

Przepowiednie na 2019 rok

Jaki będzie 2019 rok? Prorocy, jasnowidzący i wizjonerzy zdradzają część tajemnicy na temat naszej przyszłości. Poniżej znajdziesz listę przepowiedni dotyczących 2019 roku.

David Montaigne: Koniec czasów i 2019 rok

W swojej książce pt. Koniec czasów i 2019 rok (End Times and 2019), David Montaigne przedstawia dowody sugerujące, że koniec świata, jaki znamy, nastąpi w grudniu 2019 roku. Krok po kroku, od astronomicznych wskazówek podanych przez Majów, przez egipskie piramidy, mitologię z różnych zakątków świata, na Biblii skończywszy – autor zdradza wydarzenia, jakie mają mieć miejsce w końcowej fazie naszej cywilizacji.

Przekaz Montaigne’a – choć kontrowersyjny – jest poparty setkami udokumentowanych cytatów, z których każdy wskazuje na te same wydarzenia. A wszystko ma się zakończyć w 2019 roku, dokładniej: 21 grudnia, kiedy nastąpi zaćmienie słońca, a wraz z nim na Ziemię powróci Jezus Chrystus. Ma to zakończyć siedmioletni okres ucisku, rozpoczęty 21 grudnia 2012 roku. W tym czasie dojdzie również do przesunięcia biegunów, co będzie spowodowane przez falę grawitacyjną z centrum Galaktyki, która w nas uderzy.

Więcej szczegółów możesz poznać na stronie autora lub w jego książce, do której lektury serdecznie zapraszam. Niestety jest w języku angielskim.

Alexey Fud o 2019 roku

Alexey Fud, znany rosyjski jasnowidz, dokonał przełomowej prognozy na 2019 rok. Według niego, w drugiej połowie roku jedno z największych miast USA zostanie zniszczone przez bombę atomową. W wizjach przewija się głównie Nowy Jork, terroryści wciąż mogą zmienić jednak swoje zdanie i uderzyć w Chicago, Detroit lub Los Angeles. Te cztery miasta są najbardziej prawdopodobnymi celami.

W konsekwencji atomowej zagłady przedefiniowana zostanie  cała międzynarodowa polityka. To odmieni losy naszego świata i nie ma się co dziwić, ponieważ tak ogromna tragedia z pewnością rozwścieczy rządzących wielu państw, nie tylko Stanów Zjednoczonych.

Amerykanie mają, według Fuda, rozpocząć wojnę przeciwko światu arabskiemu. Jest całkiem możliwe, że atak ten rozpocznie III wojną światową. Jeżeli jednak do konfliktu nie włączy się Rosja, wszystko może zakończyć się na lokalnych działaniach militarnych, a do globalnego kryzysu nie dojdzie.

Bashar – Darryl Anka

Darryl Anka, channeler będący w kontakcie telepatycznym z istotą pozaziemską o imieniu Bashar, również zdradza kilka informacji na temat roku 2019. Według niego, na 98% dojdzie do porażającej swoimi rozmiarami akcji terrorystycznej, która zmieni nasz świat na wiele sposobów.

Poza tym najpóźniej w 2020 roku (ale może to być w 2019) dojdzie do kolejnej poważnej awarii w elektrowni jądrowej. W efekcie ludzkość jeszcze bardziej skupi się na poszukiwaniu nowych form energii. Kolejne odkrycia pozwolą uczynić wyścig kosmiczny jeszcze bardziej intensywnym i w krótkim czasie powinniśmy zacząć eksplorację najbliższej nam przestrzeni (ale jeszcze nie w 2019 roku).

Dr F. Kenton Beshore

Dr F. Kenton Beshore, przewodniczący Światowego Towarzystwa Biblijnego, twierdzi, że Drugie Przyjście Chrystusa będzie miało miejsce w latach 2018-2028. Może się więc to wydarzyć równie dobrze w 2019 roku. Dr Beshore, który ma pięć doktoratów z teologii, opiera swoje przewidywania na tekstach z Biblii, w tym z Listu do Tesaloniczan, w którym jest napisane:

Sam bowiem Pan zstąpi z nieba na hasło i na głos archanioła, i na dźwięk trąby Bożej, a zmarli w Chrystusie powstaną pierwsi. Potem my, żywi i pozostawieni, wraz z nimi będziemy porwani w powietrze, na obłoki naprzeciw Pana, i w ten sposób zawsze będziemy z Panem. [1 Tes 4, 16].

Więcej na ten temat: Co zdradza Biblia o 2019 roku?

Perry Stone

Perry Stone, wyświęcony biskup z Kościoła Boga (odłam zielonoświątkowców) z Cleveland, popiera koncepcję kodów biblijnych, z których wyczytał bardzo dużo informacji na temat przyszłości, w tym 2019 roku. Według interpretacji Stone’a, wersety Księgi Powtórzonego Prawa 32, 29-36 dotyczą okresu od 2012 do 2019 roku i odnoszą się do ostatnich siedmiu lat istnienia ludzkiej cywilizacji. Jak widać, jest to kolejna przepowiednia o końcowym okresie siedmioletnim.

Ronald Weinland

Ronald Weinland jest założycielem Kościoła Bożego przygotowującego się do Królestwa Bożego (COG-PKG), będącego apokaliptycznym odłamem Grace Communion International. Weinland twierdzi, że doświadczył wizji zesłanej przez samego Boga, w której zapowiedziano ponowne przyjście Jezusa Chrystusa właśnie na 2019 rok.

Johnson Suleman

Ta przepowiednia dotyczy Nigerii. Pastor z Omega Fire Ministries Worldwide (OFM), Johnson Suleman, przepowiedział, że dopóki Nigeryjczycy nie będą modlić się za kraj, wybory w 2019 roku nie będą miały miejsca. Suleman ma na swoim koncie wiele precyzyjnych proroctw głoszonych w przeszłości. Nazywa siebie "Wyrocznią Boga" i coś w tym jest, skoro udało mu się wielokrotnie przewidzieć przyszłość. Jego proroctwa dotyczą głównie polityki, ale są zadziwiająco trafne.

Przepowiednie 2019 roku

Tradycyjnie zapytałem o wydarzenia w 2019 roku mojego znajomego jasnowidza Adama A. Oto co zobaczył w swoich wizjach:

  1. Najważniejsze: III wojna światowa nie wybuchnie w tym roku. Adam A. podkreśla, że ciągłe straszenie nowym globalnym konfliktem to głównie propaganda i niezdrowa ekscytacja ludzi pragnących doświadczyć znaczących przemian w swoim życiu osobistym.
  2. Również końca świata nie doświadczymy w 2019 roku. Przepowiadane przez licznych jasnowidzów Drugie Przyjście Jezusa nie dojdzie do skutku, a co za tym idzie – nasza cywilizacja jeszcze się nie skończy.
  3. W 2019 roku nasili się wyścig, którego celem jest eksploracja przestrzeni kosmicznej. Jedna wielka katastrofa wyeliminuje ważnego gracza w tym wyścigu. Jego dotychczasowe osiągnięcia zostaną wykorzystane przez kogoś innego. Co ważne, nie chodzi tutaj o katastrofę rakiety czy innego urządzenia związanego z podróżami kosmicznymi. Wspomniane niepowodzenie dotyczy raczej kwestii finansowych lub prawnych.
  4. Klimat Ziemi cały czas będzie się zmieniał, ale nie na tyle gwałtownie, żebyśmy mogli mówić o katastrofalnych zmianach. Zagrożone są Stany Zjednoczone, ale tamtejsi naukowcy cały czas monitorują sytuację. Jeśli dojdzie do kataklizmu (wybuchu wulkanu Yellowstone czy trzęsienia ziemi), jego skutki będą o wiele słabsze, niż się obecnie przewiduje.
  5. Europa 2019 roku to miejsce zaostrzających się konfliktów na tle etnicznym i narodowościowym, ale też prawno-ekonomicznym. Coraz bardziej aktywni będą działacze ruchów narodowościowych, a niechęć do emigrantów wzrośnie na niespotykaną dotąd skalę.
  6. Kryzys gospodarczy 2019 roku zacznie się od całkowitego upadku południowego państwa, które już wcześniej doświadczyło wielu problemów. Adam A. widzi osiem gwiazd na nocnym niebie, ale co one oznaczają – nie wiadomo. Niestety nikt nie będzie początkowo wspierał upadającej gospodarki, przez co kryzys będzie jeszcze głębszy niż wówczas, gdyby na czas podjęto odpowiednie kroki.
  7. W Polsce nie dojdzie do kolosalnych przemian. Przynajmniej poza polityką, bowiem w tej kwestii widać coś, co można nazwać małą rewolucją, czyli początkiem zmian prowadzących do lepszej przyszłości. Nie uda się jednak za bardzo odmienić losu Polaków w ciągu tego jednego roku. Na to potrzeba o wiele więcej czasu. Czytaj dalej: Polska w 2019 roku.

Koniec świata w 2019 roku?

Astronomowie przestrzegają, że nasz świat może się skończyć 1 lutego 2019 roku. Odkryli oni ogromną planetoidę o nazwie 2002 NT7 zmierzającą w kierunku Ziemi. Jeśli uderzy w naszą planetę, pogrąży świat w nuklearnej zimie i doprowadzi ludzkość na skraj zagłady.

Po raz pierwszy planetoidę dostrzeżono 9 lipca 2002 roku, a dokonali tego pracownicy Nasa i US Airforce Linear Observatory w Nowym Meksyku, w ramach programu Lincoln Near-Earth Asteroid Research. Od tego czasu naukowcy codziennie przeprowadzali obliczenia orbity. Teraz wiemy już, że planetoida okrąża Słońce w nieco ponad 834 dni, podróżuje na przechylonej orbicie między Marsem a Ziemią i ma średnicę około 1,407 km.

Co prawda, obecnie planetoida nie znajduje się na liście obiektów z wysokim ryzykiem zderzenia z Ziemią, ale niebezpieczeństwo nadal pozostaje. Bądźmy czujni na początku lutego.

Jak zmienić przyszłość w 2019 roku?

Na zakończenie chciałbym napisać kilka słów na temat możliwości ewentualnych zmian, jakich możemy dokonać w przyszłości. Czy to w ogóle możliwe? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w artykule: Jak zmienić przyszłość. Zapraszam do lektury.

Przepowiednie 2019


Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:Chcesz być
na bieżąco?

Polub nas na Facebooku
i otrzymuj informacje o nowościach.

Już dostępne!

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: przepowiednie 2019, 2019 przepowiednie, prognozy na 2019 rok, proroctwa 2019, koniec świata 2019, 2019 rok wielkich zmian, przepowiednia 2019, przepowiednie 2019 roku, przepowiednie na 2019 rok.