2022: przepowiednie, które ujawniają tajemnice przyszłości

Przepowiednie 2022

Przepowiednie na 2022 rok | Fot. Helmut Strasil

Rok 2022 – przepowiednie przyszłości budzą bardzo często niepokój, co raczej nie dziwi z uwagi na fakt, iż profeci często widzą w swoich wizjach straszne wydarzenia. Czy tak samo jest w przypadku tego roku? Sprawdź, a przekonasz się, co może nas czekać już niedługo.

Poniżej znajdziesz zebrane przeze mnie przepowiednie na 2022 rok. Szukam ich regularnie i kiedy trafię na coś interesującego, zamieszczam właśnie tutaj. Dzięki temu w jednym miejscu wszyscy możemy mieć szybki dostęp do najciekawszych wizji przyszłości.

Mam nadzieję, że tak jak i mnie, tobie również zebrane poniżej informacje w jakiś sposób się przydadzą. A jeśli nie... przynajmniej będziesz się dobrze bawić podczas ich czytania.

2022 Przepowiednie dla świata

Jaki będzie 2022 rok? Wizjonerzy, prorocy oraz inni specjaliści dostrzegają część przyszłości, jaka czeka naszą cywilizację. Oto lista proroctw i przepowiedni dotyczących 2022 roku.

Anunnaki w 2022 roku

Maximillien de Lafayette, autor książki pt. 2022 Anunnaki Code: End Of The World And Their Return To Earth, uważa, że w tym właśnie roku dojdzie do najbardziej przerażającej transformacji, jaka kiedykolwiek miała miejsce na naszej planecie. Jest ona związana z powrotem na Ziemię rasy znanej jako Anunnaki.

Anunnaki to istoty, które już znajdowały się na naszej planecie. Jest to kosmiczna rasa, której niesamowicie rozwinięta technologia pozwala dominować w galaktyce. Dzięki analizie sumeryjskich mitów wielu badaczy doszło do wniosku, że to właśnie Anunnaki stworzyli ludzi (za pomocą manipulacji genetycznych).

Jeśli Anunnaki rzeczywiście powrócą w 2022 roku, ogromna liczba ludzi na Ziemi (tych skażonych DNA Szaraków) zostanie unicestwiona. Tymczasem ci, którzy mają czyste DNA, zostaną zabrani z planety przez bańkę antymaterii. Wraz z tymi ludźmi zostaną zabrane zwierzęta oraz niektóre ważne budynki oraz obiekty sztuki i kultury.

Zamiarem Anunnaki jest zapewnienie ludziom bezpieczeństwa, dopóki Ziemia nie stanie się ponownie czysta.

Po więcej szczegółów odsyłam do książki 2022 Anunnaki Code: End Of The World And Their Return To Earth. Niestety, o ile mi wiadomo, nie została wydana w języku polskim.

Biblia o 2022 roku

Astronom Larry Molnar od 2013 roku bada dwie gwiazdy w układzie KIC 9832227 w konstelacji Łabędzia. Według naukowca już niedługo powinny się one zderzyć, tworząc tym samym nową gwiazdę (tzw. Boom Star).

Tymczasem izraelski rabin – Josef Berger z Grobu Króla Dawida na górze Syjon – przytoczył starożytne proroctwo, zgodnie z którym narodziny nowej gwiazdy mają zwiastować nadejście Mesjasza.

Rabin na poparcie swojej teorii zacytował XII-wiecznego rabina Mojżesza ben Maimona – znanego jako Ramban – który uważał, że werset z Biblii (poniżej) potwierdza przyjście Mesjasza.

Widzę go, lecz jeszcze nie teraz, dostrzegam go, ale nie z bliska: wschodzi Gwiazda z Jakuba, a z Izraela podnosi się berło. Ono to zmiażdży skronie Moabu, a także czaszki wszystkich synów Seta. – Księga Liczb (Lb 24, 17)

Jeśli przewidywania astronomów okażą się prawidłowe, w 2022 roku może pojawić się nowa gwiazda na nocnym niebie. Jednak gdy dodamy do tego przepowiednie Bergera, możemy być świadkami czegoś znacznie większego.

Krzysztof Jackowski o 2022 roku

Znany polski jasnowidz z Człuchowa, niestety nie ma dla nas dobrych wiadomości. Jego zdaniem zbliżające się wydarzenia okażą się bardzo nieprzyjemne, żeby nie powiedzieć – tragiczne. To będzie znacznie gorszy rok od poprzedniego.

Rok 2022 będzie rokiem, który pod wieloma względami będzie brutalny dla nas wszystkich. Będzie rokiem konfrontacji militarnej. Do takiej konfrontacji może dojść w każdej chwili. Konfrontacja zbrojna miała odbyć się wcześniej, ale została odroczona. Miała być wiosną/latem mijającego [2021 – przyp.] roku.

Krzysztof Jackowski uważa, że możemy zostać "ograni" przez trzy strony. Choć nasz kraj znajdzie się w ogromnym niebezpieczeństwie, polega ono głównie na politycznych rozgrywkach, które toczą się wokół Polski.

Nasz kraj został wciągnięty w jakiś konflikt i nie zdajemy sobie sprawy, jak to jest ważne. Nasz kraj nie ma pewnej neutralności, jaką miał przed sytuacją na wschodniej granicy [...]. W 2022 Polska będzie miała kolejne kłopoty, dlatego że będzie mowa o zagrożeniu, którego nie będzie widać. Nie będzie chodziło o zarazę. Być może o jakieś skażenie, może o awarię, która będzie określana jako celowe działanie kogoś. To będzie problem fikcyjny, który odbije się w dużej mierze na naszym kraju.

Jasnowidz tłumaczy, że na terenie Polski nie będzie się nic specjalnego działo, ale powstanie jakiś dziwny układ. W jego wyniku terytorium kraju zostanie podzielone na trzy części (strefy wpływów?):

W jednej części pojawią się żołnierze (nie nasi). To nie będą wrogie wojska, ale zaczną napływać z powodu jakiegoś napięcia. Południowa część Polski będzie zagęszczona wojskiem, a potem, jak już sytuacja się uspokoi i nic się nie wydarzy, to wojsko nadal będzie u nas stacjonowało.

Kolejna szokująca przepowiednia na 2022 rok dotyczy polskiego rządu. Jackowski mówi o tym, że:

[...] w 2022 roku rząd oddaje władzę, pozbywa się władzy, podaje się do dymisji. Nie wiem, jak to nazwać.

Krzysztof Jackowski prowadzi swój kanał na YouTubie, na którym można poznać jego wizje bardziej szczegółowo. Zachęcam do obejrzenia filmu pt. Nowa Rzeczywistość 2022:

Baba Wanga o 2022 roku

Niewidoma bułgarska jasnowidzka tuż przed swoją śmiercią, w wieku 85 lat, przewidziała, że ​​w 2022 roku nadejdą trudne czasy. Dojdzie do wielu druzgocących wydarzeń, które zmienią losy ludzkości. Chociaż wizje mistyczki nie są zbyt przyjemne, może się jednak okazać, że ostatecznie wszystko prowadzi do zmiany na lepsze. Baba Wanga przewidywała rozwój i wzrost, który może się zacząć już w tym roku.

Nostradamus o 2022 roku

Słynny francuski jasnowidz w swoich przepowiedniach zdradził nam, czego możemy się spodziewać w 2022 roku. Według Nostradamusa dojdzie do wielu niebezpiecznych wydarzeń, które z pewnością zmienią oblicze całego świata. Częściowo chodziło jasnowidzowi o konflikty zbrojne, ale przede wszystkim niebezpieczna okaże się sama natura.

Nie wszystko jednak będzie złe.

Ludzkość czeka także wiele pozytywnych zmian. Sprawią one, że świat wejdzie na nową drogę. Jeśli ludzie nie zniechęcą się zbyt szybko, ta nowa ścieżka może okazać się zbawienna.

Według Nostradamusa w 2022 roku zostanie opracowana technologia, którą określa mianem eliksiru młodości. Nie wiadomo, jak dokładnie ma to działać, ale ludzie będą dzięki temu mogli żyć znacznie dłużej. Niestety nie dojdzie do powszechnego stosowania tego specyfiku. Przynajmniej nie w 2022 roku. Być może później.

Francuski jasnowidz wieszczył silne trzęsienie ziemi w Ameryce Północnej. Jego efektem będzie wielki kryzys humanitarny, jaki dotknie praktycznie cały kontynent.

Bill Gates o 2022 roku

Znany amerykański miliarder uważa, że obostrzenia związane z epidemią Covid-19 w 2022 roku nadal będą obowiązywały. Wiele firm ciągle nie będzie mogło działać normalnie.

W wywiadzie udzielonym Jake’owi Tapperowi z CNN Bill Gates powiedział:

Oczywiście latem będziemy znacznie bliżej normalności niż obecnie – ale nawet do początku 2022 roku będą obowiązywać obostrzenia, chyba że pomożemy innym krajom pozbyć się tej choroby i uzyskamy wysokie wskaźniki szczepień.

Co prawda Bill Gates nie jest jasnowidzem, ale z całą pewnością jest dobrze poinformowaną osobą. Nie tylko ma kontakty w sferach wysoko postawionych ludzi, ale też należy do osób potrafiących robić dobry użytek z posiadanej wiedzy. Tej ostatniej nie można mu odmówić, dlatego uważam, że warto zwracać uwagę na to, co mówi.

Przepowiednie 2022 – Adam A.

Wzorem poprzednich lat zapytaliśmy naszego znajomego jasnowidza o 2022 rok. Co dostrzegł w swojej wizji? Oto jego odpowiedź (pozostała część przepowiedni Adama A. znajduje się w artykule poświęconemu przyszłości Polski):

  • Pojawia się wizja trzech gigantów, którzy ze sobą walczą (być może chodzi o państwa – przyp.). Ich potyczki trwają od dawna, ale w 2022 roku się nasilą. Po wymianie potężnych ciosów giganci opamiętają się i zaczną wspólnie pracować nad odbudowaniem tego, co wcześniej zniszczyli.
  • Nadchodzi wielka fala. Nie jest to jednak woda zalewająca kontynenty, lecz fala przemian i wzrostu. Niektóre wydarzenia będą bolesne, ale za to doprowadzą do wzrostu ludzkiej świadomości. Potem dojdzie do potopu – nowe idee zaleją cały świat, nawet kraje o tradycji bardziej ortodoksyjnej.
  • Cały czas niestety postępować będą zmiany klimatyczne. W wielu rejonach świata dojdzie do zdarzeń, które poważnie nadwyrężą zasoby finansowe ludzi. Skutki ogromnej ilości zniszczeń nie zostaną naprawione przy udziale środków z towarzystw ubezpieczeniowych. Niestety, ludzie będą musieli w wielu przypadkach radzić sobie samodzielnie z usuwaniem szkód.
  • Wzmożona aktywność wulkaniczna na naszej planecie. Obudzą się od dawna uśpione wulkany. Czeka nas kilka większych erupcji. Część z nich może doprowadzić do zakłócenia ruchu powietrznego oraz przyczyni się do nasilenia zmian klimatycznych. Z kolei w sercu Azji wystąpi silne trzęsienie ziemi, mogące w poważny sposób zagrozić nie tylko infrastrukturze miejskiej, ale też negatywnie wpłynąć na ruch płyt tektonicznych w tym rejonie.
  • Amerykę Północną czekają liczne katastrofy naturalne – głównie chodzi tutaj o załamanie pogody: tornada, śnieżyce czy susze. Wielu mieszkańców USA doświadczy na własnej skórze skutków zmian klimatycznych, które najbardziej dotkliwie objawią się właśnie w ich kraju. Na szczęście służby publiczne staną na wysokości zadania i będą ciężko pracować nad przywróceniem ładu i porządku.
  • W niektórych krajach coraz mocniej będzie się zabiegać o likwidację gotówki oraz o wprowadzenie dochodu gwarantowanego.
  • W związku z wciąż niestabilną sytuacją gospodarczą dużo państw zdecyduje się na zaostrzenie przepisów i likwidację wielu ulg fiskalnych dla obywateli. Z jednej strony wydaje się to konieczne, ale z drugiej strony ludzie będą mieli o wiele ciężej niż w poprzednich latach. Szczególnie dotkliwie odczują to najbiedniejsi.

Jak zmienić przyszłość w 2022 roku?

Na zakończenie warto zaznaczyć, że nie wszystkie przytoczone powyżej przepowiednie 2022 roku muszą się spełnić. Mamy przecież wolną wolę, a więc i możliwość wprowadzania zmian. Przyszłość nie jest z góry ustalona. Można ją zmieniać.

Szerzej na ten temat piszę w artykule pt. Jak zmienić przyszłość?


Kategorie: Przepowiednie i proroctwa, Rok 2022