Tarot 2019 – wróżba dla 12 znaków zodiaku

Tarot 2019

Tarot 2019 | Fot. Aditya Chinchure

Tarot 2019 roku – wróżba poprowadzi cię przez kolejne miesiące i zdradzi największe okazje oraz niebezpieczeństwa, które staną na twojej drodze. Karty tarota odkrywają przyszłość i pomagają uzupełnić twój roczny horoskop. Sprawdź, na co musisz zwrócić uwagę w 2019 roku. Twój znak zodiaku to klucz do sukcesu.

Odczytanie wróżby z kart tarota to wspaniałe narzędzie, które pomoże ci w podejmowaniu dobrych decyzji. Co się wydarzy w 2019 roku? Możesz się dowiedzieć już teraz, tym samym zyskując bezcenne porady, jak postępować, by życie układało się pomyślnie.

Skorzystaj z informacji zawartych poniżej, żeby pokierować swoim losem i sprawić, że marzenia nareszcie znajdą się w zasięgu ręki.

Tarot 2019 dla znaków zodiaku

Przygotowaliśmy wróżbę tarota dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Dzięki temu każdy może przeczytać prognozę dotyczącą właśnie jego. Znajdź swój znak i dowiedz się, na co zwrócić uwagę w 2019 roku.

Tarot 2019: Baran

Szczęśliwy kolor: czerwony.
Szczęśliwy kamień: rubin.
Los: Król Buław, Wisielec, 3 Monet.

Wróżba: Baran wie, czego chce, i w 2019 roku będzie parł przed siebie bez wahania. Będzie pewny siebie, charyzmatyczny i pełen entuzjazmu. Z łatwością będzie więc nawiązywał kontakty i przekonywał innych do swoich wizji. Odniesie wiele sukcesów, częściowo dzięki pomocy wpływowej osoby. Baran nauczy się bardzo dużo i wykorzysta zdobytą wiedzę do realizacji swoich celów.

Istnieją w tym roku pewne niebezpieczeństwa, na które należy zwrócić uwagę. Baran będzie przez jakiś czas tkwił w zawieszeniu. Pojawi się wielka życiowa przemiana, również na poziomie duchowym. Choć okres ten będzie dość nieprzyjemny, w ostatecznym rozrachunku wszystko okaże się zmianą na lepsze.

Porada: człowiek otrzymuje nagrodę, kiedy jego praca jest dobrze wykonana. Niech więc Baran nie żałuje wysiłku i zaangażuje się w pełni we wszystko, czego się w tym roku podejmie. Dzięki temu odniesie sukces.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Barana.

Tarot 2019: Byk

Szczęśliwy kolor: żółty.
Szczęśliwy kamień: kwarc.
Los: 8 Buław, 8 Monet, 2 Buław

Wróżba: niech Byk przygotuje się na zmiany – szybsze, niż można by się spodziewać. Otrzyma wiadomość, która nada tempo kolejnym wydarzeniom. W efekcie nastąpi bardzo ekscytujący okres w życiu Byka, wypełniony pracą i nauką nowych umiejętności. Może nawet dojść do zmiany wykonywanego zawodu lub wstąpienia na zupełnie nową ścieżkę kariery.

Zodiakalny Byk będzie dużo pracował, ale nie dla pieniędzy. Jego motywacje będą zupełnie inne, a chodzi o dobrą zabawę. Byk uwielbia bowiem pracować i w 2019 roku będzie robił to z przyjemnością. W dodatku otrzyma sowite wynagrodzenie, więc o finanse nie będzie musiał się martwić.

Porada: Byk będzie musiał podjąć decyzję, w którą stronę pokierować swoim życiem. Ktoś pomoże mu rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości, więc warto posłuchać rad tej osoby.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Byka.

Tarot 2019: Bliźnięta

Szczęśliwy kolor: niebieski.
Szczęśliwy kamień: ametyst.
Los: Kochankowie, 8 Mieczy, Świat

Wróżba: w życiu Bliźniąt panować będzie miłość – zarówno na poziomie duchowym, jak i fizycznym. Jednakże nie jedynie o miłość romantyczną tutaj chodzi. Bliźnięta zaczną bardziej troszczyć się o wszystkich ludzi – nie tylko najbliższych, ale też współpracowników, dalszych znajomych, a nawet obce osoby. Otwarcie się na innych sprawi, że Bliźnięta zmienią swoje podejście do kontaktów międzyludzkich.

W 2019 roku Bliźnięta będą zadręczały się negatywnymi myślami dotyczącymi błędów popełnionych w przeszłości. Na szczęście można się od tego uwolnić. W jaki sposób to zrobić? Przede wszystkim należy stać się świadomym, jaką krzywdę wyrządzają złe myśli i działania. Potem można to zmienić i uwolnić swojego ducha.

Porada: każda zmiana, jaką Bliźnięta spróbują teraz wprowadzić w swoim życiu, powinna być długotrwała. Tylko w ten sposób można dojść do prawdziwej harmonii z samym sobą.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Bliźniąt.

Tarot 2019: Rak

Szczęśliwy kolor: fioletowy.
Szczęśliwy kamień: amarant.
Los: As Monet, Rydwan, Księżyc.

Wróżba: nadszedł czas dobrobytu, stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej. Rak o nic nie będzie musiał się martwić. Co więcej, obecna sytuacja może stać się długotrwała, jeśli dochody zostaną oparte na zaufaniu, szczerości i przyjaźni.

W roku 2019 Rak musi utrzymać kontrolę nad emocjami. Silna wola i dyscyplina to podstawa sukcesu. Bez nich nie uda się osiągnąć niczego. Tym bardziej że pojawi się okazja do odbycia długich podróży i nie wolno wówczas ulegać swoim uczuciom, szczególnie strachowi. Rak może czuć się zagubiony i zdezorientowany. Powinien jednak być silny i działać.

Porada: człowiek uczciwy winien też być ostrożny, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wykorzystać jego dobre serce.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Raka.

Tarot 2019: Lew

Szczęśliwy kolor: pomarańczowy.
Szczęśliwy kamień: agat.
Los: Hierofant, Król Kielichów, Królowa Buław.

Wróżba: w życiu Lwa pojawi się ktoś ważny – nauczyciel bądź przywódca. Lew może zaniepokoić się faktem, że nagle musi zachowywać się w określony sposób, aby zadowolić innych ludzi w swoim otoczeniu. Nie jest do tego przyzwyczajony. Zwykle sam jest najważniejszy. Jednakże w 2019 roku może odczuwać presję ze strony silnej grupy skupionej wokół charyzmatycznego lidera.

Jest to silny i potężny człowiek, który wie, jak radzić sobie z emocjami otaczających go osób. Charakteryzuje go wrażliwość i potrafi doskonale doradzać. Ale Lew również jest silny i ceni sobie niezależność. Dzięki temu nie zatraci się w relacjach z nowym mentorem. Może zostać zauroczony, lecz tylko na chwilę.

Porada: niech Lew słucha uważnie swojej intuicji, a postąpi słusznie. Wątpliwości nie powinny go zatrzymywać.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Lwa.

Tarot 2019: Panna

Szczęśliwy kolor: zielony.
Szczęśliwy kamień: jaspis.
Los: 10 Kielichów, Śmierć, Król Monet.

Wróżba: w tym roku Panna będzie wieść szczęśliwe i stabilne życie. Być może pomyśli o założeniu rodziny, przeprowadzce do nowego miasta, rozpoczęciu nowej pracy lub kupieniu domu. Z pewnością w jej życiu skończy się pewna era i rozpocznie się nowy cykl. Zakończenie będzie szczęśliwe i przyniesie odpowiedź na bardzo ważne pytanie.

Zodiakalna Panna w 2019 roku uwolni się od długoletnich obciążeń. Nadszedł czas na transformację. Jeśli Panna nie będzie walczyła ze zmianami, lecz im się podda – może liczyć na pozytywne doświadczenia. Zostawi wiele problemów za sobą, co pozwoli wreszcie zakończyć rozpamiętywanie przeszłości, by pójść ze swoim życiem dalej.

Porada: Panna nie powinna obawiać się podejmowania działania. To nie czas na opieszałość. Trzeba śmiało realizować marzenia. Tylko w ten sposób można osiągnąć sukces.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Panny.

Tarot 2019: Waga

Szczęśliwy kolor: brązowy.
Szczęśliwy kamień: bursztyn.
Los: 5 Mieczy, 8 Kielichów, Koło fortuny.

Wróżba: Waga przez długi czas będzie biła się z myślami, co okaże się stresujące. Nawet jeśli odniesie zwycięstwo, nie poczuje dumy ani zadowolenia. Sytuacja, w której Waga się znajdzie, nie przyniesie szczęścia czy chociażby względnego komfortu. Ogólnie rzecz ujmując, to może być trudny rok.

Waga w końcu odzyska jednak zdrowy rozsądek i zaprzestanie swoich dotychczasowych działań. Być może odrzuci przesadny materializm, by zyskać lepsze samopoczucie i większe szczęście. Dostrzeże wyższy cel w swoim życiu i przestanie tak bardzo zabiegać o odnoszenie sukcesów. Skupi się na relacjach z ludźmi oraz na tym, co naprawdę ważne. A nie są tym ani pieniądze, ani sława, ani tym bardziej władza.

Porada: szykuje się punkt zwrotny w życiu Wagi – wszystko się zmieni na lepsze lub gorsze. Czas pokaże. Niech Waga nie traci wiary i zaufania we własne możliwości, a poradzi sobie z każdym wyzwaniem.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Wagi.

Tarot 2019: Skorpion

Szczęśliwy kolor: niebieski.
Szczęśliwy kamień: turkus.
Los: 9 Buław, Gwiazda, 2 Mieczy.

Wróżba: Skorpion będzie stał na krawędzi, przygotowany na najgorsze. Nie będzie mógł się zrelaksować i nawet na chwilę nie przestanie traktować ludzi z podejrzliwością. Jego cierpliwość zostanie wystawiona na ciężką próbę. Nic dziwnego, że Skorpionowi trudno będzie się w 2019 roku otworzyć emocjonalnie na... kogokolwiek.

Na szczęście jest nadzieja na odzyskanie wiary w ludzi i samego siebie. Skorpion spojrzy w przyszłość i dostrzeże w niej wspaniałe rzeczy, które jest w stanie osiągnąć. Pojawi się więc światełko w tunelu, co natchnie Skorpiona do pracy, napełni go entuzjazmem i energią. Z takim nastawieniem z pewnością wykorzysta on swój pełny potencjał oraz wszystkie posiadane talenty. Ostatecznie Skorpion poczuje, że jest na właściwym miejscu.

Porada: w chwili próby Skorpionowi przyjdzie podjąć trudną decyzję. Będzie chciał odwlec ten moment, ale to nie jest dobry pomysł. Trzeba zebrać się w sobie i ruszyć do przodu. Za wszelką cenę.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Skorpiona.

Tarot 2019: Strzelec

Szczęśliwy kolor: biały.
Szczęśliwy kamień: opal.
Los: 4 Kielichów, Rycerz Monet, 5 Buław.

Wróżba: nadszedł czas kontemplacji, której wszyscy potrzebują od czasu do czasu. Strzelec nie jest jeszcze gotowy, aby podjąć jakąkolwiek decyzję lub działanie. Potrzebuje przerwy na dokładne przemyślenie sytuacji. Prawdopodobnie nie jest zadowolony z dotychczasowych rezultatów swoich działań i czuje się z tego powodu przygnębiony. To nie czas na użalanie się. Trzeba zdecydować, co dalej robić.

Strzelec będzie ciężko pracował, sumiennie wykonując swoje obowiązki. Będzie też cierpliwy i odpowiedzialny, co z pewnością nie ujdzie uwadze przełożonych i współpracowników. Strzelec otrzyma wyróżnienie, być może nawet awansuje w hierarchii firmy. Jego ogólna sytuacja życiowa będzie stabilna i bezpieczna.

Porada: czekając na jakieś wielkie wyzwanie, można odczuwać wewnętrzną presję. Być może nawet odrobinę nudy. Jednakże jeszcze nie nadszedł czas na działanie. Jeśli Strzelec wystartuje przedwcześnie, może wywołać kłótnie i nieporozumienia.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Strzelca.

Tarot 2019: Koziorożec

Szczęśliwy kolor: srebrny.
Szczęśliwy kamień: cyrkon.
Los: Głupiec, Wieża, 6 Kielichów.

Wróżba: choć to niepodobne do Koziorożca, będzie postępował w sposób bezmyślny, impulsywny, a nawet zwyczajnie głupi. O dziwo, efekty mogą okazać się pozytywne i doprowadzą do rozpoczęcia nowego etapu w życiu. W decydującym momencie warto jednak poświęcić więcej czasu na przemyślenie sytuacji.

Zmiana, która się dokona, pojawi się z wielką siłą niczym grom z jasnego nieba. Wywróci wszystko do góry nogami. To dobrze, ponieważ dotychczasowe wyniki Koziorożca nie były wystarczająco solidne, by zbudować na nich coś trwałego. Być może w 2019 roku nie uda się osiągnąć tego, czego Koziorożec pragnie, ale w przyszłości coś lepszego stanie na jego drodze.

Porada: wspominając dobre czasy, Koziorożec nie powinien poddawać się nostalgii. Przeszłość musi odejść, by zrobić miejsce na nowe. Nie warto zanadto skupiać się na wspomnieniach. Trzeba iść do przodu.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Koziorożca.

Tarot 2019: Wodnik

Szczęśliwy kolor: czarny.
Szczęśliwy kamień: onyks.
Los: Kapłanka, As Mieczy, 10 Buław.

Wróżba: w tym roku Wodnik będzie zajmował się pogłębianiem duchowej wiedzy, daleko wykraczającej poza sprawy materialnego świata. Będzie kierował się swoim wewnętrznym głosem, zamiast słuchać tego, co inni ludzie będą próbowali wbić mu do głowy. Wodnik osiągnie niespotykany dotąd poziom wewnętrznej mądrości i jego ścieżka będzie jasno ukierunkowana.

Rok 2019 oznacza dla Wodnika przede wszystkim pracę nad sobą i naukę. Bardzo dużo nauki. Dzięki temu spojrzy on na wiele rzeczy z innej perspektywy, odkrywając więcej niż przeciętny człowiek. Opadną złudzenia i Wodnik nawiąże relacje z kimś równie mądrym jak on sam.

Porada: Wodnik może być zbyt obciążony pracą i pragnieniem pogłębiania wiedzy. Jeśli więc nie odpocznie, ten rok okaże się dość trudny, a na pewno wyczerpujący. Niech Wodnik się dobrze zastanowi, czy zadania, jakie chce wykonać, są naprawdę warte jego wysiłku.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Wodnika.

Tarot 2019: Ryby

Szczęśliwy kolor: jasnozielony.
Szczęśliwy kamień: topaz.
Los: 2 Monet, Rycerz Buław, 7 Buław.

Wróżba: Ryby będą miały dużo do zrobienia w tym roku. Wiele projektów zostanie rozpoczętych w tym samym czasie, ale Ryby dobrze sobie z tym poradzą. Przy okazji zarobią nieco więcej pieniędzy i będą naprawdę czuły, że żyją. Nie da się ukryć, że to będzie zabawny i ekscytujący czas.

W roku 2019 Ryby nabiorą pewności siebie, będą bardziej entuzjastycznie nastawione, a nawet wykażą się większą charyzmą w kontaktach z innymi. Pracę wykonywać będą z pasją, bez zwłoki czy obaw o ostateczny wynik. Być może dlatego tak łatwo odniosą sukces.

Porada: w obliczu wielu obowiązków Ryby będą odczuwały naturalną potrzebę wycofania się i ukrycia w bezpiecznym miejscu. Niech tego nie robią. Mają przewagę nad konkurencją, więc z pewnością zwyciężą.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2019 rok dla Ryb.

Tarot 2019

Kategorie: Tarot, Rok 2019

Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:Chcesz być
na bieżąco?

Polub nas na Facebooku
i otrzymuj informacje o nowościach.

Już dostępne!

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: wróżba tarota 2019, wróżba 2019, 2019 tarot, przepowiednie tarota 2019, tarot 2019, karty tarota, wróżba z tarota na rok 2019, darmowy tarot 2019.