Horoskop partnerski – sekrety miłości i związków

Horoskop partnerski

Horoskop partnerski dla wszystkich znaków zodiaku | Fot. Astroweb

Horoskop partnerski – astrologiczny poziom dopasowania dwóch osób jest bardzo ważny w miłości. Horoskop partnerski pozwala zrozumieć niuanse związku o wiele lepiej, niż można by na pierwszy rzut oka przypuszczać.

Jak ustrzec się przed rozczarowaniem w miłości? Wystarczy skorzystać z horoskopu partnerskiego. To idealne narzędzie, które zdradzi ci charakter ukochanej osoby oraz to, czy pasujecie do siebie. Zobaczysz, jacy jesteście jako życiowi partnerzy – w miłości, pasjach czy finansach.

Dowiesz się również, co was fascynuje, do czego oboje dążycie oraz czego za wszelką cenę unikacie. Znając charakter znaków zodiaku, możesz poznać stopień dopasowania między dwojgiem ludzi.

Pamiętaj, że kompatybilność nie znaczy podobieństwa. Zwykle jest wręcz odwrotnie. Najbardziej przyciągają się przeciwieństwa. Podobne charaktery mogą się wzajemnie wyniszczać, natomiast przeciwieństwa – uzupełniać nawzajem i wspierać braki partnerów. Człowiek o twardym charakterze czasami potrzebuje kogoś, kto nieco złagodzi jego podejście. Z kolei osoba nieśmiała może potrzebować kogoś stanowiącego bodziec do działania.

Horoskop partnerski

W naprawdę dobrym związku jeden znak zodiaku uzupełnia drugi. Poszczególne cechy charakteru potrzebują przeciwwagi oraz możliwości nadrobienia strat zeń wynikających. W horoskopie partnerskim można to wszystko przewidzieć i odpowiednio się przygotować na związek z określoną osobą lub... zwyczajnie poszukać kogoś innego.

Z niektórymi osobami będzie cię łączyła namiętność, innych będziesz pożądać bez wzajemności, a jeszcze ktoś inny może okazać się niezastąpionym przyjacielem, choć między wami nie będzie iskrzyć. Bywa, że zdajecie się do siebie pasować pod każdym względem z wyjątkiem sfery seksualnej. Jak wiesz, seks jest bardzo ważnym elementem życia. Niezaspokojenie w tej kwestii może doprowadzić do rozpadu nawet najbardziej udanego związku.

Na szczęście i tutaj z pomocą może przyjść astrologia. Temperament seksualny jest dość łatwy do przewidzenia na podstawie ogólnej charakterystyki znaku zodiaku. Horoskop podpowiada więc, czego możesz się spodziewać po drugiej osobie i jak reagować na jej podejście do spraw łóżkowych. W razie problemów możesz tutaj znaleźć odpowiednią pomoc.

Horoskop partnerski może również przestrzec cię przed związkiem z daną osobą. Być może myślisz, że wszystko jest w porządku. Kilka nieporozumień bądź odmiennych dążeń życiowych wydaje się drobiazgami. Horoskop sprawi, że rozpoznasz w nich poważne problemy, które w przyszłości mogą zagrozić miłości. Astrologia cię nie zawiedzie.

W miłości często dochodzi do paradoksów. Rozum i serce mówią coś innego na temat ukochanej osoby – trudno w takiej sytuacji o miarodajne informacje. Tymczasem horoskop partnerski jest jednoznaczny. Jeśli zostanie solidnie przygotowany, podpowie, w jakim kierunku powinno się iść, jeśli chodzi o miłość.

Gwiazdy pomogą ci uniknąć kolejnego miłosnego zawodu. Zdradzą informacje, których nie widać na pierwszy rzut oka. Jeśli będziesz kierować się wskazówkami horoskopu partnerskiego, z pewnością odnajdziesz szczęście w ramionach długo oczekiwanej miłości.

Horoskop partnerski dla znaków zodiaku

Wybierz swój znak zodiaku, aby móc dowiedzieć się, jaki los czeka ciebie i twojego partnera:

Co warto wiedzieć o horoskopie partnerskim?

Wszyscy jesteśmy połączeni z całym wszechświatem, a więc również z gwiazdami. Mimo wielu różnic, w istocie jesteśmy bardzo do siebie podobni. Każdy człowiek jest jedyny w swoim rodzaju, lecz jego skłonności można określić – dość dokładnie – za pomocą astrologii. Twój znak zodiaku wpływa, w mniejszym lub większym stopniu, również na związki, jakie zawierasz w ciągu całego życia.

Horoskop partnerski pomaga odszukać pewne ukryte wzorce w twoim postępowaniu z ukochaną osobą. Wasz los jest zapisany w gwiazdach, choć często nie jest łatwo go odczytać. Należy więc poszukiwać odpowiedzi w astrologicznych interpretacjach; znaleźć kompatybilne znaki zodiaku i wśród nich szukać drugiej połówki.

Miłość to jedna z najważniejszych rzeczy w życiu człowieka. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Człowiek pragnie towarzystwa, poszukuje go i wciąż na nowo stara się odkrywać najbliższe osoby. Nie sposób oprzeć się temu pragnieniu. Nawet osoby samotne rozglądają się wokół siebie w poszukiwaniu odpowiedniego kompana, z którym mogłyby spędzić czas.

Znajdując osobę odpowiadającą ci charakterem, upodobaniami, zainteresowaniami czy poglądami – jesteś na pewno uszczęśliwiona. Nic dziwnego. Właśnie nawiązałaś kontakt z przychylnym znakiem zodiaku.

Z drugiej strony, możesz spotkać kogoś, kto będzie cię fascynował, lecz wasze spotkania będą pełne nieporozumień, niedomówień i sprzecznych dążeń. Być może prawda leży ukryta pośród gwiazd? Wiele wszak zależy od tego, z osobą spod jakiego znaku się wiążesz.

Wiem: serce nie sługa. To stare powiedzenie doskonale obrazuje miłosną sferę życia. Czy jednak nie można sercu nieco dopomóc? Oczywiście, że można. Właśnie do tego służy horoskop partnerski.

W kontaktach miłosnych warto więc podpierać się horoskopem partnerskim, ponieważ pozwala on zawczasu znaleźć potencjalne problemy, jakie mogą się w związku pojawić. Horoskop odkrywa również szanse oraz obszary korzystne dla miłości i budowania wspólnego życia. To taka swoista analiza SWOT dla związku.

SWOT to jedna z najbardziej znanych heurystycznych technik analitycznych, która służy przede wszystkim do porządkowania posiadanych informacji. Jest stosowana głównie w planowaniu strategicznym (np. w przedsiębiorstwach) jako wszechstronny instrument na pierwszym etapie analizy.

Technikę SWOT można z powodzeniem zastosować również podczas astrologicznej analizy związku pomiędzy dwojgiem ludzi. Znając znaki zodiaku oraz ich najbardziej charakterystyczne cechy, jesteśmy w stanie określić szanse i zagrożenia oraz silne i słabe strony związku.


Kategorie: Astrologia