Tarot 2022 – wróżba dla 12 znaków zodiaku

Tarot 2022

Tarot 2022 | Fot. Geraldine Dukes

Tarot 2022 roku – nasza prognoza poprowadzi cię przez zawiłości nadchodzących miesięcy. Już dzisiaj dostrzeżesz największe niebezpieczeństwa i najciekawsze okazje, z jakimi się spotkasz w niedalekiej przyszłości.

Wróżba przygotowana za pomocą tarota pomoże ci w podejmowaniu trafnych decyzji. Perspektywy na 2022 rok poszerzą się i zdobędziesz wartościowe porady, jak sobie radzić z tym, co przygotował los. Podążaj swoją ścieżką bez strachu i niepewności. Wykorzystaj uniwersalną moc kart tarota, by polepszyć swoje życie.

Tarot 2022 dla znaków zodiaku

Przygotowaliśmy wróżbę tarota dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Dzięki temu każdy może przeczytać prognozę dotyczącą właśnie jego. Znajdź swój znak i dowiedz się, na co zwrócić uwagę w 2022 roku.

♈ Tarot 2022 Baran

Szczęśliwy kolor: czerwony.
Szczęśliwy kryształ: rubin.
Los: Szóstka Monet, Gwiazda, Księżyc.

Wróżba: Nadszedł czas wysokich dochodów oraz osiągnięć. Według tarota 2022 Baran może teraz wydawać pieniądze prawie bez żadnych ograniczeń. W tym roku będzie miał ich naprawdę dużo. Pojawią się nowe źródła dochodów, które okażą się tak znaczące, że Baran zacznie nawet myśleć o wspieraniu celów charytatywnych. Będzie instynktownie czuł, że dzieląc się z innymi, jeszcze bardziej pomnoży swój stan posiadania.

Baran w 2022 roku poczuje moc inspiracji i będzie czerpał zeń ogromną radość. Teraz nareszcie może robić to, co naprawdę kocha. Jego pewność siebie nie zmaleje nawet na chwilę. Każdego dnia Baran będzie gotowy na kolejne wyzwania. Przyjmie je z uśmiechem na twarzy, mając niezachwianą świadomość, że w ten sposób jest w stanie zrealizować wszystkie swoje marzenia.

Niezależnie od ilości odnoszonych sukcesów Baran nie powinien zapominać, że nie wszystko jest takie, jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Świat jest pełen iluzji oraz ludzi, którzy nie są szczerzy. Baran musi uważać i zaufać swojej intuicji. Z pewnością napotka na swojej drodze oszustów chcących żerować na jego sukcesach. To wymaga bardzo ostrożnego podejmowania decyzji oraz skrupulatnego badania intencji osób, z którymi Baran się zadaje.

Porada: Co dajesz, to otrzymujesz – pamiętaj o tej uniwersalnej i ponadczasowej zasadzie.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Barana.

♉ Tarot 2022 Byk

Szczęśliwy kolor: brązowy.
Szczęśliwy kryształ: kwarc.
Los: Głupiec, Sąd, Szóstka Buław.

Wróżba: W roku 2022 Byk zacznie dostrzegać prawdziwą naturę rzeczy i ludzi. Nie będzie już rozczarowany okolicznościami, które dotąd go blokowały, uniemożliwiając sprawne działanie. Świeże spojrzenie na wiele spraw pozwoli odnowić całe życie Byka. Pojawią się nowe perspektywy. Całkiem obiecujące, co należy podkreślić.

Byk w 2022 roku stanie na rozdrożu. Będzie mądrzejszy niż do tej pory i zapragnie podejmować bardziej trafne decyzje. Wszak musi robić to, co jest dla niego najkorzystniejsze. Kiedy więc przyjdzie do podjęcia decyzji, Byk starannie rozważy wszystkie za i przeciw. Nie będzie się przy tym spieszył, by nie popełnić błędu. Znajdzie się bowiem w zbyt ważnym momencie życia, by pozwolić sobie na podjęcie złej decyzji.

Na efekty nie przyjdzie długo czekać. Ścieżka Byka zacznie układać się niezwykle pomyślnie. Również ludzie z jego otoczenia dostrzegą zmianę i pozytywnie ją ocenią. Byk będzie dobrze się czuł w "nowej skórze" i zacznie cieszyć się życiem.

Porada: To czas przełomowy, więc nie lekceważ jego znaczenia. Od twojego postępowania zależy cała przyszłość, jakiej będzie ci dane doświadczyć.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Byka.

♊ Tarot 2022 Bliźnięta

Szczęśliwy kolor: niebieski.
Szczęśliwy kryształ: turkus.
Los: Giermek Buław, Wieża, Głupiec.

Wróżba: Bliźnięta uwielbiają mieć swobodę działania, a w swoim postępowaniu kierują się nietypowym sposobem myślenia. Nie boją się ryzykować i tak właśnie będą postępowały w 2022 roku. Jako że nie lubią obarczać się ciężarami codziennego życia, ich wysiłki skupią się na rzeczach ponadczasowych. Bliźnięta, pokonując wszystkie swoje ograniczenia, są teraz w stanie stworzyć rzeczy naprawdę wyjątkowe.

Bliźnięta w 2022 roku doświadczą wielkiego wstrząsu w swoim życiu. Wydarzy się coś tak niespodziewanego, że na początku mogą się przerazić. Ale panika nie jest w tym momencie właściwym rozwiązaniem. Niech Bliźnięta skorzystają ze swojego intelektu i dokładnie zapoznają się ze szczegółami zaistniałej sytuacji. Dzięki temu będą w stanie dokonać koniecznych zmian, które są korzystne w perspektywie długoterminowej.

Po doświadczeniach tego roku Bliźnięta będą mądrzejsze. Poznają się na wielu rzeczach i nauczą się skuteczniej wykorzystywać swoje talenty. W efekcie odblokują ogromne pokłady kreatywności, która dotąd buzowała tuż pod powierzchnią ich osobowości. Bliźnięta dokonają wspaniałych odkryć związanych z własną naturą, co zaowocuje niesamowitym rozwojem osobistym.

Porada: W chwili kryzysu może cię uratować tylko spokój. Nie poddawaj się stresowi, bo możesz przegapić wielką okazję.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Bliźniąt.

♋ Tarot 2022 Rak

Szczęśliwy kolor: czerwony.
Szczęśliwy kryształ: diament.
Los: Ósemka Mieczy, Sprawiedliwość, Dziesiątka Kielichów.

Wróżba: Rak będzie miał dość przytłaczających go uczuć i myśli. Zrobi wszystko, by wyjść ze swoich problemów. Wie, że do tej pory postępował nieprawidłowo, i w 2022 roku zapragnie dokonać znaczących zmian w swoim życiu. Teraz nadszedł czas na zupełnie nowe podejście do rozwiązywania problemów. Czy to się uda? Nie będzie łatwo, ale ostatecznie Rak odniesie sukces.

W roku 2022 Rak będzie starał się wprowadzić w swoje życie więcej ładu i harmonii. Zakończy pewne sprawy i dokona podsumowania całego dotychczasowego życia. Doprowadzi również do zażegnania sporów, jakie męczyły go przez długi czas. Dzięki temu znacznie poprawi jakość swojego życia, ale też życia bliskich mu osób.

Nareszcie pojawi się szczęście i poczucie spełnienia. Rak uspokoi swoją duszę i zacznie naprawdę cieszyć się życiem. Relacje z rodziną i przyjaciółmi wejdą na nowy poziom. Zapanuje ogólne zadowolenie, co Rak przywita z ogromną ulgą. Nareszcie może doświadczać pozytywnych aspektów własnej egzystencji.

Porada: Doceń to, co już udało ci się osiągnąć, i naucz cieszyć się życiem. Po trudach przeszłości będzie można zbudować życie od nowa.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Raka.

♌ Tarot 2022 Lew

Szczęśliwy kolor: żółty.
Szczęśliwy kamień: cytryn.
Los: Czwórka Kielichów, Rycerz Monet, Piątka Buław.

Wróżba: Nadszedł czas kontemplacji, której wszyscy potrzebują od czasu do czasu. Lew nie jest jeszcze gotowy, aby podjąć jakąkolwiek decyzję lub działanie. Potrzebuje przerwy na dokładne przemyślenie sytuacji. Prawdopodobnie nie jest zadowolony z dotychczasowych rezultatów swoich działań i czuje się z tego powodu przygnębiony. To nie czas na użalanie się. Trzeba zdecydować, co dalej robić.

W roku 2022 Lew będzie ciężko pracował, sumiennie wykonując swoje obowiązki. Wykaże się też cierpliwością i odpowiedzialnością, co z pewnością nie ujdzie uwadze przełożonych i współpracowników. Lew otrzyma wyróżnienie, być może nawet awansuje w hierarchii firmy. Jego ogólna sytuacja życiowa będzie stabilna i bezpieczna.

Porada: Czekając na jakieś wielkie wyzwanie, można odczuwać wewnętrzną presję. Być może nawet odrobinę nudy. Jednakże jeszcze nie nadszedł czas na działanie. Jeśli wystartujesz przedwcześnie, możesz wywołać kłótnie i nieporozumienia.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Lwa.

♍ Tarot 2022 Panna

Szczęśliwy kolor: fiolet.
Szczęśliwy kryształ: lazuryt.
Los: Trójka Monet, Giermek Monet, Król Kielichów

Wróżba: W roku 2022 Panna postawi przede wszystkim na współpracę oraz działanie w grupie. Tym bardziej że takie postępowanie może prowadzić do znacznych korzyści finansowych. Panna będzie o tym wiedziała, więc nie pozwoli sobie na pracę w pojedynkę. Wsparcie innych wzmocni także odwagę Panny, która mogłaby nie zdecydować się na pewne przedsięwzięcia, gdyby nie miała tak dobrej pomocy.

W 2022 roku marzenia Panny zaczną się nareszcie materializować. Cokolwiek Panna pragnie stworzyć w swoim życiu, teraz może to osiągnąć. Szczególnie jeśli jej plany są w jakiś sposób związane z twórczością lub nauką. Jeżeli poziom entuzjazmu i zaangażowania Panny nie opadnie, będzie czerpała wielkie korzyści ze swoich działań.

Bardzo ważnym elementem powodzenia Panny w 2022 roku będzie samokontrola. Pannie uda się okiełznać swoje emocje, dzięki czemu będzie mogła podejmować przemyślane i logiczne decyzje. Poza tym w jej najbliższym otoczeniu jest ktoś, kogo wsparcie okaże się niezwykle pomocne. Osoba ta jest mocno przywiązana do Panny i zawsze jej szczerze doradzi, jeśli sytuacja będzie tego wymagać.

Porada: Pracuj ciężko, ale mądrze – nie bierz wszystkiego na swoje barki. Pozwól, by inni ci pomogli, a odniesiesz sukces.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Panny.

♎ Tarot 2022 Waga

Szczęśliwy kolor: czarny.
Szczęśliwy kamień: karneol.
Los: Kochankowie, Ósemka Mieczy, Świat

Wróżba: W życiu Wagi panować będzie miłość – zarówno na poziomie duchowym, jak i fizycznym. Jednakże nie tylko o miłość romantyczną tutaj chodzi. Waga zacznie bardziej troszczyć się o wszystkich ludzi – nie tylko najbliższych, ale też współpracowników, dalszych znajomych, a nawet obce osoby. Otwarcie się na innych sprawi, że Waga zmieni swoje podejście do kontaktów międzyludzkich.

W roku 2022 Waga będzie zadręczała się negatywnymi myślami dotyczącymi błędów popełnionych w przeszłości. Na szczęście można się od tego uwolnić. W jaki sposób to zrobić? Przede wszystkim należy stać się świadomym, jaką krzywdę wyrządzają złe myśli i działania. Potem można starać się naprawić krzywdy i uwolnić swojego ducha.

Porada: Każda zmiana, jaką spróbujesz teraz wprowadzić w swoim życiu, powinna być długotrwała. Tylko w ten sposób możesz dojść do prawdziwej wewnętrznej harmonii.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Wagi.

♏ Tarot 2022 Skorpion

Szczęśliwy kolor: pomarańczowy.
Szczęśliwy kamień: labradoryt.
Los: Król Buław, Wisielec, Trójka Monet.

Wróżba: Skorpion wie, czego chce, i w 2022 roku będzie parł przed siebie bez wahania – pełen entuzjazmu, charyzmatyczny i pewny siebie. Z łatwością będzie więc nawiązywał kontakty i przekonywał innych do swoich wizji. Odniesie wiele sukcesów, częściowo dzięki pomocy wpływowej osoby. Skorpion nauczy się bardzo dużo i wykorzysta zdobytą wiedzę do realizacji swoich celów.

Istnieją w tym roku pewne niebezpieczeństwa, na które należy zwrócić uwagę. Skorpion będzie przez jakiś czas tkwił w zawieszeniu. Nastąpi w nim wielka życiowa przemiana, również na poziomie duchowym. Choć okres ten będzie dość nieprzyjemny, w ostatecznym rozrachunku wszystko okaże się zmianą na lepsze.

Porada: Człowiek otrzymuje nagrodę, kiedy jego praca jest dobrze wykonana. Nie żałuj więc wysiłku i zaangażuj się w pełni we wszystko, czego się w tym roku podejmiesz. Dzięki temu odniesiesz sukces.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Skorpiona.

♐ Tarot 2022 Strzelec

Szczęśliwy kolor: biały,
Szczęśliwy kryształ: amazonit.
Los: Słońce, As Buław, Giermek Buław.

Wróżba: Strzelca czeka wyjątkowo dobry rok. Już w pierwszych tygodniach 2022 roku odczuje on pozytywną energię rozpierającą go od środka. Chwilami to może być nawet przytłaczające, ale raczej w pozytywnym znaczeniu. Tym bardziej że w tym roku pojawi się okazja do rozpoczęcia jakiegoś nowego projektu. Pomysł ten będzie czymś zupełnie innym niż rzeczy, jakie Strzelec robił do tej pory. Wróżba tarota 2022 roku sugeruje, aby Strzelec nie powstrzymywał się przed nowościami. Niech odłoży strach i wątpliwości na bok. Trzeba działać.

Strzelec nie musi przygotowywać w tym roku szczegółowych planów działań. Najważniejsze, by nie rezygnował ze swoich ogólnych zamierzeń. Wystarczy zaufać swoim umiejętnościom oraz utrzymywać niezłomną wolę osiągnięcia sukcesu. Strzelec będzie też w 2022 roku myślał mniej szablonowo niż w innych latach. Jego podejście do rozwiązywania problemów znacznie się zmieni i często będzie on zaskakiwał otoczenie.

Warto również zaznaczyć, że życie Strzelca w 2022 roku może odbiegać od powszechnie utrzymujących się trendów. O co chodzi? Otóż wróżba tarota sugeruje, że dla Strzelca bardzo ważny będzie w tym roku indywidualizm. Choć dla większości ten rok będzie czasem współpracy, Strzelec postawi na jak największą samodzielność.

Porada: Odważnie podążaj naprzód – nie musisz się niczego bać, ponieważ w 2022 roku jesteś całkowicie bezpieczny.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Strzelca.

♑ Tarot 2022 Koziorożec

Szczęśliwy kolor: zielony.
Szczęśliwy kamień: chryzopraz.
Los: Ósemka Buław, Ósemka Monet, Dwójka Buław.

Wróżba: Niech Koziorożec przygotuje się na zmiany – szybsze, niż można by się spodziewać. Otrzyma bowiem wiadomość, która nada tempo kolejnym wydarzeniom. W efekcie nastąpi bardzo ekscytujący okres w życiu Koziorożca, wypełniony pracą i nauką nowych umiejętności. Może nawet dojść do zmiany wykonywanego zawodu lub wstąpienia na zupełnie nową ścieżkę kariery.

Zodiakalny Koziorożec będzie dużo pracował, ale nie dla pieniędzy. Jego motywacje będą zupełnie inne, a chodzi o dobrą zabawę. Koziorożec uwielbia bowiem pracować i w 2022 roku będzie robił to z przyjemnością. Choć z pewnością nie będzie narzekał na swoją sytuację majątkową, nie będzie też przywiązywał do niej zbyt dużej wagi.

Porada: Musisz podjąć decyzję, w którą stronę pokierować swoim życiem. Ktoś pomoże ci rozstrzygnąć wszelkie wątpliwości, więc warto posłuchać rad tej osoby.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Koziorożca.

♒ Tarot 2022 Wodnik

Szczęśliwy kolor: szary.
Szczęśliwy kamień: fluoryt.
Los: Piątka Mieczy, Ósemka Kielichów, Koło fortuny.

Wróżba: Wodnik przez długi czas będzie bił się z myślami, co okaże się stresujące. Nawet jeśli odniesie zwycięstwo, nie poczuje dumy ani zadowolenia. Sytuacja, w której Wodnik się znajdzie, nie przyniesie szczęścia czy chociażby względnego komfortu. Ogólnie rzecz ujmując, to może być trudny rok.

Wodnik w końcu odzyska jednak zdrowy rozsądek i zaprzestanie swoich dotychczasowych działań. Być może odrzuci przesadny materializm, by zyskać lepsze samopoczucie i większe szczęście. Dostrzeże wyższy cel w swoim życiu i przestanie tak bardzo zabiegać o odnoszenie sukcesów. Skupi się na relacjach z ludźmi oraz na tym, co naprawdę ważne. A nie są tym ani pieniądze, ani sława, ani tym bardziej władza.

Porada: Szykuje się punkt zwrotny w twoim życiu – wszystko się zmieni na lepsze lub gorsze. Czas pokaże. Nie trać wiary i zaufania we własne możliwości, a poradzisz sobie z każdym wyzwaniem.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Wodnika.

♓ Tarot 2022 Ryby

Szczęśliwy kolor: różowy.
Szczęśliwy kamień: jaspis.
Los: As Monet, Rydwan, Księżyc.

Wróżba: Nadszedł czas dobrobytu, stabilności i bezpieczeństwa w sferze materialnej. Ryby o nic nie będą musiały się martwić. Co więcej, obecna sytuacja może stać się długotrwała, jeśli dochody zostaną oparte na zaufaniu, szczerości i przyjaźni.

W roku 2022 Ryby muszą utrzymać kontrolę nad emocjami. Silna wola i dyscyplina to podstawa sukcesu. Bez nich nie uda się osiągnąć niczego. Tym bardziej że pojawi się okazja do odbycia długich podróży i nie wolno wówczas ulegać swoim uczuciom, szczególnie strachowi. Ryby mogą czuć się zagubione i zdezorientowane. Powinny jednak być silne i nawet na chwilę nie przestawać działać.

Porada: Człowiek uczciwy powinien być też ostrożny, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał wykorzystać jego dobre serce.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2022 rok dla Ryb.


Kategorie: Tarot, Rok 2022