2021: przepowiednie, które zdradzają sekrety przyszłości

Przepowiednie 2021

Przepowiednie na 2021 rok | Fot. Pixabay

Rok 2021 – przepowiednie, które poniżej prezentuję, mogą niepokoić, ale nie powinniśmy drżeć ze strachu. Mamy bardzo dużo do zrobienia i jeszcze więcej do nauczenia się. Niemniej ten rok może okazać się przełomowy pod wieloma względami.

To widać jak na dłoni. 2021 rok będzie ważnym momentem w dziejach naszej cywilizacji. Być może okaże się wręcz przełomowy. Pod wieloma względami możemy być zadowoleni ze zmian, jakie będą miały miejsce. Jednakże niektóre wydarzenia przyprawiają o gęsią skórkę.

Sprawdź, co czeka świat w 2021 roku.

Poniżej znajdziesz zebrane przeze mnie przepowiednie przyszłości. Szukam ich regularnie i kiedy trafię na coś interesującego, zamieszczam właśnie tutaj. Dzięki temu w jednym miejscu wszyscy możemy mieć szybki dostęp do najciekawszych przepowiedni 2021 roku.

Mam nadzieję, że tak jak i mnie, tobie również zebrane poniżej informacje w jakiś sposób się przydadzą. A jeśli nie... przynajmniej będziesz się dobrze bawić podczas ich czytania.

2021 Przepowiednie dla świata

Jaki będzie 2021 rok? Wizjonerzy, prorocy oraz inni specjaliści dostrzegają część przyszłości, jaka czeka naszą cywilizację. Oto lista proroctw i przepowiedni dotyczących 2021 roku.

Proroctwo katarskie

Proroctwo katarskie zostało wygłoszone przez Guillaume Bélibaste (1280-1321), ostatniego katarskiego Doskonałego (grupa wyznawców kataryzmu) działającego na terenie Langwedocji. Przed swoim przesłuchaniem i śmiercią mówił o tym, że: "za 700 lat Laur znów się zazieleni, powrócą dobrzy ludzie". W 2021 roku minie dokładnie siedem wieków, od kiedy padły te słowa.

Katarzy uważali Laur za święty symbol czystej miłości. Kiedy inkwizytorzy zabijali katarów, męczennicy powiedzieli: "laur więdnie, czysta miłość umiera".

Według wielu badaczy katarzy byli duchowymi potomkami Marii Magdaleny, która przybyła do Francji wkrótce po ukrzyżowaniu Jezusa Chrystusa. W całej Oksytanii, regionie znanym niegdyś jako Langwedocja, wpływy Marii na miejscową ludność były prawie tak duże jak Jezusa w Ziemi Świętej.

Przez wieki jej przesłanie rozprzestrzeniło się na północ Włoch i Hiszpanię, czyniąc z Oksytanii duchowe centrum szybko rozwijającej się wiary – takiej, która różniła się od wiary propagowanej przez Kościół Katolicki. Różnica polegała na tym, że istniało dwóch bogów, jeden dobry, a drugi zły. Katarzy wierzyli, że dobry Bóg jest stwórcą królestwa duchowego, podczas gdy zły Bóg jest twórcą świata fizycznego.

Podobno katarzy byli w posiadaniu Świętego Graala oraz Księgi Miłości. Ta ostatnia była oryginalnym pergaminem zawierającym odręczny tekst Marii Magdaleny i Jezusa Chrystusa.

Theodore Shoebat o 2021 roku

Amerykański interpretator Pisma Świętego, Theodore Shoebat, uważa, że napięte stosunki pomiędzy największymi mocarstwami doprowadzą do katastrofy. Na łamach swojej strony internetowej napisał, że 23 marca 2021 roku rozpocznie się apokalipsa. Najpierw pojawi się Antychryst, który jednak zostanie pokonany przez Mesjasza. Ten ostatni pojawi się na Ziemi dokładnie 1290 dni po Antychryście.

Wygląda więc na to, że Armagedon potrwa około trzy lata i zakończy się w 2024 roku.

Biblia o 2021 roku

Grupa badaczy pisma (w skład której wchodzą rabini, księża i matematycy) twierdzi, że w oryginalnych hebrajskich wersjach świętych tekstów Starego Testamentu znajdują się tajne przesłania pozostawione przez Boga.

W filmie dokumentalnym zatytułowanym The Torah Codes: End to Darkness w reżyserii Richarda Shawa (dostępny na Amazon Prime) przedstawiono rabina Matityahu Glazersona, który posiada swój kanał na YouTube, gdzie regularnie ujawnia odkrycia wyczytane z biblijnego kodu. Korzystając ze specjalnego algorytmu komputerowego, rabin ustalił, że tzw. koniec czasów ma nastąpić w 2021 roku.

W judaizmie koniec czasów zwiastuje nadejście żydowskiego Mesjasza. Jest to także moment powstania królestwa Bożego na Ziemi, które trwać będzie przez 1000 lat i ostatecznie przyniesie koniec znanego nam świata. Rabin Glazerson uważa, że obecny proces końca czasów rozpoczął się w 2016 roku i zakończy się w 2021 roku. Mesjasz przybędzie w żydowskim roku kalendarzowym 5781, który może przypadać w dowolnym momencie od 18 września 2020 roku do 6 września 2021 roku.

Podobno tę przepowiednię można znaleźć w Księdze Kapłańskiej.

F. Kenton Beshore o 2021 roku

Ten amerykański pastor (zm. 2016), założyciel Światowego Towarzystwa Biblijnego, opierał swoją przepowiednię na wcześniejszej sugestii, że Jezus powróci w 1988 roku, tj. w ciągu jednego biblijnego pokolenia (40 lat) od założenia Izraela w 1948 roku.

Beshore uważał, że przepowiednia była poprawna, ale definicja biblijnego pokolenia była błędna. W rzeczywistości trwa ono 70-80 lat. Oznacza to, że drugie przyjście Jezusa powinno nastąpić pomiędzy 2018 a 2028 rokiem. Jako że nie nastąpiło ono do tej pory, być może w roku 2021 do niego dojdzie.

Zdaniem dra Beshore’a apokalipsa, która nastąpi najprawdopodobniej w 2021 roku, będzie miała dość osobliwy charakter. Oprócz tego, że dojdzie do wielkiej wojny, ma także rozpocząć się inwazja istot pozaziemskich. Za dowody popierające swoje proroctwa F. Kenton Beshore uznał między innymi:

 • anomalie związane ze Słońcem, Księżycem i gwiazdami;
 • zagadkowe dźwięki słyszane na całym świecie;
 • niewyjaśnione sygnały pochodzące z kosmosu;
 • serię licznych katastrof naturalnych i innych zjawisk klimatycznych, które obserwujemy od kilku lat.

Paul Begley o 2021 roku

Także pastor Paul Begley ostrzega, że Ziemia znajduje się obecnie w ostatnim stadium. Według niego apokalipsa rozpocznie się w 2021 roku, a jej kulminacją będzie powrót Jezusa Chrystusa do 2028 roku.

Baba Wanga – niekoniecznie o 2021 roku

Baba Wanga przepowiada wyludnienie Europy na niedaleką przyszłość. Nie zanosi się na to, żeby taka przepowiednia się spełniła. Jednakże spotkaliśmy się z tłumaczeniami, w których nie znalazło się słowo "wyludniona" (czy też pusta, jak w niektórych wersjach), lecz "samotna". Być może Wandze chodziło o to, że Europa utraci przychylność swoich gospodarczych i politycznych sojuszników i będzie osamotniona we wszelkich podejmowanych przez siebie działaniach. Taki scenariusz jest już bardziej prawdopodobny.

Może również dojść do znacznego wzrostu śmiertelności z powodu koronawirusa. Biorąc pod uwagę pandemię, przewidywania dotyczące wyludnienia Europy wydają się coraz bardziej zastanawiające. Choć raczej nie nastąpi to jeszcze w 2021 roku.

Nostradamus o 2021 roku

Nostradamus widział na początku roku 2021 zagrożenie dla USA. W wyniku wielkiego kryzysu i zadłużenia kraj ten może otrzeć się o bankructwo. Istnieje niebezpieczeństwo, że amerykańska gospodarka załamie się pod ciężarem ogromnego deficytu i zadłużenia. W styczniu 2021 drastycznie wrośnie cena złota. Nostradamus przewiduje również wielką recesję w gospodarce. Znacznie przyspieszy rosyjska gospodarka, która szybko wyprzedzi amerykańską, japońską i europejską. Ponadto, dzięki większym dochodom, Rosja będzie mogła pozwolić sobie na zwiększenie inwestycji w armię.

2021: przepowiednie Romana Dolii

Według Romana Dolii, rosyjskiego ezoteryka, Unia Europejska rozpadnie się do 2021 roku. Tymczasem Rosja oraz Indie bardzo się do siebie zbliżą – politycznie i militarnie. Z Rosją zaczną także bardziej współpracować kraje skandynawskie.

***
Więcej przepowiedni dotyczących 2021 roku zamieszczę, jak tylko je znajdę. Póki co nie trafiłem jeszcze na wizję chociażby Krzysztofa Jackowskiego, który mówiłby o 2021 roku. Jestem ciekaw, co będzie miał do przekazania. Ale to w swoim czasie.

Przepowiednie 2021 – Adam A.

Wzorem poprzednich lat, zapytaliśmy naszego znajomego jasnowidza o 2021 rok. Co dostrzegł w swojej wizji?

 • Pandemia – wirus nadal będzie rozprzestrzeniać się powoli; sporadyczne blokady i ograniczenia swobód obywatelskich staną się nową normą. Szczepionka zapewni kilka miesięcy ochrony, ale nadal nie będzie stanowiła permanentnego rozwiązania kwestii koronawirusa.
 • Problemy wewnętrzne USA sprawią, że kraj ten zacznie zwracać się bardziej ku własnym sprawom. Polityka zagraniczna zdecydowanie straci na znaczeniu. Stanom Zjednoczonym nie będzie się opłacało więcej angażować w kształtowanie polityki innych państw. Kolejne zagrożenia sparaliżują wiele amerykańskich metropolii, a wojsko zostanie oddelegowane do walki z katastrofami. Kolejna ciężka zima doprowadzi obywateli do zwątpienia w możliwości ich przywódców.
 • Afryka doświadczy niezwykle dramatycznych przemian. Politycznie i gospodarczo podzieli się na trzy części, które nastawione będą do siebie antagonistycznie. W 2021 roku nie dojdzie do wielkiej wojny afrykańskiej, ale pierwsze symptomy jej zbliżania się będą już dostrzegalne.
 • Wielkie trzęsienia ziemi dotkną Azję – nie będą to dwa lub trzy kataklizmy, ale cała ich seria. Wiele terenów zostanie zalanych przez wodę. Istnieje prawdopodobieństwo, że Tama Trzech Przełomów się zawali, co będzie miało katastrofalne skutki dla wielu milionów ludzi. Dobra wiadomość jest taka, że Chiny od dawna przygotowują się na takie wydarzenie i cały czas pracują nad Tamą, by ją wzmocnić. Być może zabiegi chińskich władz okażą się wystarczające.
 • Europa zostanie dotknięta przez najszybsze i najpoważniejsze zmiany na Ziemi. Pogłębiający się kryzys wywołany globalną pandemią spowoduje rewolucję społeczną. Jej początki będą powolne, ale wyraźnie dostrzegalne. Adam A. widział rudowłosą kobietę, nad głową której unosiły się trzy gwiazdy. Nie wiadomo, co to oznacza.
 • Należy uważać na wodę. W 2021 roku dojdzie do strasznego kataklizmu związanego właśnie z tym żywiołem. Woda wedrze się w najmniej oczekiwane miejsca, które do tej pory wydawały się względnie bezpieczne. Zagrożone są przybrzeżne miasta i porty. Część z nich szybko zacznie się odbudowywać po wielkiej powodzi, ale niektóre zaczną borykać się z tak wielkimi problemami, że nie obejdzie się bez pomocy z zewnątrz. Jeśli jej nie otrzymają, może dojść do wyludnienia tych miejscowości.
 • Spotęguje się niebezpieczeństwo rozpadu Unii Europejskiej, ale jej najbogatsi członkowie będą dwoić się i troić, żeby do tego nie dopuścić. Szczególnie Niemcy zaczną poszukiwać nowych sojuszników i mogą zapragnąć większego zaangażowania Polski we wsparcie swojej strategii. Co prawda nie przepadają za Polakami, ale nasze geograficzne sąsiedztwo pozwoli – w mniemaniu Niemców – na stworzenie spójnego frontu działań na rzecz utrzymania UE przy życiu.
 • Wbrew temu, co wieszczą popularni w mediach wizjonerzy, w 2021 roku nie dojdzie do wybuchu III wojny światowej. Sytuacja na arenie międzynarodowej będzie napięta, lecz przywódcy największych światowych potęg wiedzą, że wojna globalna nie leży w niczyim interesie. To się po prostu przestało opłacać. W tym roku nadal będzie dochodziło do licznych militarnych incydentów oraz wojen lokalnych, ale o wojnie światowej nie ma mowy.

Jak zmienić przyszłość w 2021 roku?

Na zakończenie warto zaznaczyć, że nie wszystkie przytoczone powyżej przepowiednie na 2021 rok muszą się spełnić. Mamy przecież wolną wolę, a więc i możliwość wprowadzania zmian. Przyszłość nie jest z góry ustalona. Można ją zmieniać. Szerzej na ten temat piszę w artykule pt. Jak zmienić przyszłość. Zapraszam do lektury.


Kategorie: Przepowiednie i proroctwa, Rok 2021