Tarot 2020 – wróżba dla 12 znaków zodiaku

Tarot 2020

Tarot 2020 | Fot. Pixabay

Tarot 2020 roku – nasza prognoza poprowadzi cię przez zawiłości nadchodzących miesięcy. Już dzisiaj dostrzeżesz największe niebezpieczeństwa i najciekawsze okazje, z jakimi się spotkasz w niedalekiej przyszłości.

Prognoza za pomocą kart tarota może pomóc ci się uspokoić i nabrać odpowiedniej perspektywy do życia. Żyjąc w niespokojnych czasach, nie możemy być całkowicie pewni, co przyniesie nam los. Wielu z nas nie wie, jaką iść drogą. Na szczęście istnieje sposób na poznanie najważniejszych tendencji nadchodzących miesięcy. Jeśli zastanawiasz się, co karty przewidują dla ciebie na rok 2020, zapoznaj się z moim odczytem.

Tarot 2020 dla znaków zodiaku

Przygotowaliśmy wróżbę tarota dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku. Dzięki temu każdy może przeczytać prognozę dotyczącą właśnie jego. Znajdź swój znak i dowiedz się, na co zwrócić uwagę w 2020 roku.

Tarot 2020: Baran

Szczęśliwy kolor: granatowy
Szczęśliwy kryształ: kordieryt
Los: Dziesiątka Mieczy
Obraz: mężczyzna leżący twarzą do ziemi z dziesięcioma mieczami wbitymi w plecy

Pojawienie się tej karty wskazuje na możliwość poniesienia porażki, niespodziewanej katastrofy, która może spowodować wielki ból. Powstałe cierpienie najprawdopodobniej mocno wytrąci Barana z równowagi. W 2020 roku pojawią się jednak momenty, kiedy będzie można podjąć kroki do zminimalizowania skutków porażek. Na szczęście takich okazji pojawi się kilka. Baran nie ma innego wyjścia, jak przyjąć wszystkie ciosy od losu. Być może usłyszy pod swoim adresem kilka słów gorzkiej prawdy lub stanie się obiektem kpin. Zdradzi go ktoś bardzo bliski, komu bezgranicznie ufa.

Niespodziewany cios w plecy sprawi, że Baran może poczuć bezsilność. Mimo to cały czas istnieje światło na końcu tunelu. Dziesiątka mieczy wskazuje również nowy początek, odrodzenie wewnętrznej jaźni. Jednak tylko Baran może dostrzec, że dotychczasowe postępowanie nie przynosiło pożądanych rezultatów. Bardzo ważne jest pozytywne myślenie. W 2020 roku bardzo dużo będzie od niego zależało.

Porada: wzloty i upadki są nieodłączną częścią życia. Spróbuj spojrzeć na jasną stronę życia, bez względu na to, jak mroczne może się teraz wydawać. Dzięki szczerości upewnisz się, że podejmujesz właściwe decyzje. Zajrzyj głęboko we własne wnętrze w poszukiwaniu prawdy. Jeszcze nie jest za późno. Możesz podjąć odpowiednie działania korygujące dotychczasowe postępowanie. Wówczas pojawi się szansa na nowy początek.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Barana.

Tarot 2020: Byk

Szczęśliwy kolor: pomarańczowy
Szczęśliwy kryształ: karneol
Los: Król Mieczy
Obraz: król siedzący na tronie, trzymający miecz klingą skierowaną do góry

Jasność osądu, inteligencja i moc to cechy, które są związane z kartą tarota Król Mieczy. Ponieważ karta ta pojawiła się podczas czytania, rok 2020 będzie bardzo korzystny dla Byka. Zostanie on obdarzony dużą władzą, więc musi uważać, by nie przerodzić się w tyrana. Byk jest z natury dobrą istotą, toteż najprawdopodobniej nie będzie nadużywał swojej pozycji. Niemniej zawsze istnieje ryzyko, że władza skorumpuje człowieka. Jeśli Byk pozostanie wierny swojej naturze, jego wyroki będą obiektywne, oparte na czystych faktach, a nie na plotkach. W ten sposób Byk zasłuży sobie na szacunek otoczenia. Mało kto będzie miał odwagę stanąć w tym roku na drodze Byka.

Byk będzie w 2020 roku poszukiwał prawdy – we wszystkich aspektach swojego życia. Jego pragnienia mogą nawet doprowadzić do wstąpienia na ścieżkę praktyki duchowej. Niezależnie od tego, jakiego zadania Byk się podejmie, z pewnością nie pozwoli sobie na półśrodki. Nie zadowoli go częściowy sukces. Tylko pełna realizacja planów będzie satysfakcjonująca. Na szczęście w tym roku Byk może liczyć na wiele okazji do zaspokojenia wszelkich swoich ambicji.

Porada: w każdej dziedzinie życia musisz wykazać się obiektywizmem oraz podchodzić do wszystkiego w sposób indywidualny. Jeśli się nie zastosujesz do tej zasady, twoja reputacja może bardzo ucierpieć. Jeżeli zdarzy się sytuacja, w której będzie trzeba podjąć decyzję w oparciu o specjalistyczną wiedzę, skonsultuj się z fachowcem.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Byka.

Tarot 2020: Bliźnięta

Szczęśliwy kolor: czerwony
Szczęśliwy kryształ: jaspis
Los: Diabeł
Obraz: istota będąca pół-człowiekiem i pół-kozą ze skrzydłami nietoperza; nad jej głową znajduje się pentagram

Ogólnie rzecz biorąc, ta karta ma negatywne przesłanie. Hipnotyczne spojrzenie Diabła sugeruje, że Bliźniętom nie będzie łatwo wyzwolić się spod diabelskiego wpływu. Pojawienie się tej karty we wróżbie ujawnia, że Bliźnięta stały się więźniem własnych lęków, uzależnień i innych szkodliwych impulsów. Warto zwrócić uwagę, że wiele przekonań Bliźniąt może być iluzją. Obwiniają one bowiem za swoje niepowodzenia jakieś bliżej nieokreślone siły zewnętrzne. W rzeczywistości Bliźnięta postępują w taki, a nie inny sposób, całkowicie z własnej woli. Nikt ich do tego nie zmusza.

Na szczęście ten negatywny łańcuch zdarzeń można przerwać w dowolnym momencie. Warunkiem jest wzięcie pełnej odpowiedzialności za swoje postępowanie. Bliźnięta mają odpowiednie warunki do osiągnięcia szczęścia, ale muszą najpierw same to sobie uświadomić. W 2020 roku mogą odczuwać wiele negatywnych emocji lub natknąć się na sytuacje, w obliczu których poczują się bezradne. Nikt poza samymi Bliźniętami nie będzie w stanie im pomóc.

Porada: obsesja bogactwa materialnego najprawdopodobniej zżera twoje serce i duszę. W 2020 roku z pewnością będziesz też przywiązywać wielką wagę do jakiegoś konkretnego pomysłu lub projektu, co sprawi, że odsuniesz od siebie wszystko inne. Taka alienacja to nic dobrego. Karta Diabła wskazuje również na obecność problemów, takich jak alkoholizm, niezdrowe relacje lub niemoralne praktyki. W tym roku będą one dla ciebie niezwykle uzależniające. Zamiast obwiniać świat zewnętrzny, musisz przyjąć, że to po twojej stronie leży odpowiedzialność za wszystko, co się dzieje. Dopiero wówczas będziesz w stanie wyrwać się z przeklętego kręgu.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Bliźniąt.

Tarot 2020: Rak

Szczęśliwy kolor: zielony
Szczęśliwy kryształ: jadeit
Los: Król Pucharów
Obraz: król siedzi na tronie pośrodku wzburzonego morza; zachowuje spokój i doskonałą równowagę

Król Pucharów sugeruje, że ten rok będzie dla Raka bardzo wyważony, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. Emocjonalna natura Raka uspokoi się, co przyniesie nieco wytchnienia od codziennych trosk, tak charakterystycznych dla tego znaku zodiaku. Nie zmieni się jednak jego zdolność do rozumienia emocji innych ludzi – siła jego empatii nie zmniejszy się. Tak więc w roku 2020, kiedy Rak będzie musiał stawić czoła skomplikowanym wyzwaniom, będzie mógł do woli czerpać ze swojej wewnętrznej mądrości. Zrozumienie ludzkiej natury daje mu możliwości, jakimi nikt inny nie dysponuje.

Król Pucharów symbolizuje także współczucie. Jest to cecha, która ogromnie podniesie społeczną pozycję Raka w 2020 roku. Wielu ludzi pilnie potrzebuje pomocy, a Rak chętnie ją zaoferuje. Kiedy już pokaże, że jest w stanie poświęcić czas i energię dla innych, z pewnością stanie się osobą, do której wielu przyjdzie z prośbą. Rak zachowa w tym względzie rozwagę, ponieważ jest świadomy, że wszystkim pomóc nie zdoła. Będzie się jednak starał z całych sił.

Porada: będą chwile w tym roku, kiedy poczujesz się bardzo silną osobą – zarówno w pozytywnym, jak i negatywnym znaczeniu. Pewne zmiany wzmocnią twoje poczucie własnej wartości, lecz nadal staraj się postępować taktownie i kieruj swoim postępowaniem ku pozytywnym rezultatom. Nie pozwól sobie na egoizm. Zamiast tego postaraj się być dobrym słuchaczem. Tylko w ten sposób bowiem można naprawdę pomóc innym ludziom. Staraj się poznać ich problemy, zanim podejmiesz jakiekolwiek działania.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Raka.

Tarot 2020: Lew

Szczęśliwy kolor: różowy
Szczęśliwy kryształ: kwarc
Los: Śmierć
Obraz: śmierć jadąca na białym koniu

Śmierć jest kartą tarota, której ludzie obawiają się najbardziej. Jest ona symbolem końca, ale również sugeruje początek nowego. Jeśli więc pojawi się podczas przygotowywania wróżby, nie musi oznaczać koniecznie tylko czegoś złego. Wręcz przeciwnie. W 2020 roku Lew ma szansę na oczyszczenie z wszelkich negatywnych aspektów swojej osobowości. Ma szansę na nową, czystą kartę. Wraz z nią otwiera się przed Lwem nowy rozdział życia. Karta Śmierci oznacza też akt transformacji i dlatego nie należy się jej bać. Raczej powinna być przyjmowana z zadowoleniem.

W 2020 roku pojawi się więc nadzieja, optymizm oraz dużo pozytywnej energii, która może zostać spożytkowana do rozpoczęcia całkowicie nowych zadań. Lew mógłby zacząć nowe hobby lub zmienić pracę na lepszą. Trzeba bowiem pamiętać, że nowe może pojawić się tylko wówczas, gdy stare umrze. Niech Lew zapomni w tym roku o starych urazach i idzie w przyszłość z nową siłą.

Porada: zdecydowanie najważniejszym przesłaniem karty Śmierci jest to, że musisz się przygotować na nieoczekiwane zmiany, zapomnieć o przeszłości, porzucić wszystkie swoje szkodliwe nawyki i negatywne myśli. Teraz nadchodzi czas na nowy rozdział w twoim życiu. Choć pewne rzeczy dobiegną końca, nie ma mowy o cierpieniu z tym faktem związanym. Prawdopodobnie jest to szczęście w nieszczęściu. Czasami, aby doświadczyć wielkiej przemiany w swoim życiu, konieczne jest odrzucenie swoich starych przyzwyczajeń i przyjęcie nowych.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Lwa.

Tarot 2020: Panna

Szczęśliwy kolor: srebrny
Szczęśliwy kryształ: diament
Los: Sprawiedliwość
Obraz: ubrana na czerwono kobieta siedzi na krześle, trzymając miecz w prawej ręce i wagę w lewej

Jak sama nazwa wskazuje, karta Sprawiedliwość oznacza prawo, porządek oraz prawdę. Można powiedzieć, że oznajmia: „masz to, na co zasługujesz”. Właśnie z taką informacją Panna powinna wejść w 2020 rok. Niech pamięta, że wszechświat zawsze jest sprawiedliwy – nieustannie dąży do równowagi i harmonii. Każde podejmowane działanie wywoła pewne określone skutki. Tak więc Panna powinna być świadoma konsekwencji swoich poczynań. Karta Sprawiedliwość może być też wezwaniem do pomocy komuś bliskiemu. Panna zostanie poproszona o pełnienie roli rozjemcy w sporze lub o dokonanie osądu w trudnej sprawie. Oczywiście oczekiwania wobec niej będą jednoznaczne: ktoś zwróci się właśnie do niej, ponieważ jest ona w stanie podjąć bezstronną decyzję.

Panna nie powinna w tym roku kierować się kaprysem czy fantazjami przy podejmowaniu decyzji. Niech za każdym razem upewni się, że podszepty intuicji są wspierane przez logikę. W 2020 roku Panna może natknąć się na sytuacje, w których trzeba będzie mocno się napracować, żeby odnaleźć prawdę i zachować równowagę w życiu.

Porada: w żadnym razie nie możesz pozwolić sobie na brak zdecydowania, zwłaszcza gdy stawka będzie wysoka. Bądź osobą praktyczną i obiektywną, a nie popełnisz błędu. Jeśli zachowasz ostrożność, nie przegapisz pewnych kwestii, które mają ogromne znaczenie dla rozważanej sprawy.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Panny.

Tarot 2020: Waga

Szczęśliwy kolor: złoty
Szczęśliwy kryształ: piryt
Los: Rycerz Mieczy
Obraz: wojownik na koniu, gotowy do walki

Rycerz Mieczy ma dużo energii, a kiedy koncentruje swój umysł na osiągnięciu czegoś, nic na świecie nie może go powstrzymać. Tak potężna jest jego determinacja.  W 2020 roku Waga musi być dobrze przygotowana do podjęcia wyzwania, jakie los może w jej kierunku rzucić. Waga nie może pozwolić na to, by koszty jej działań przewyższały ewentualne zyski. Z drugiej jednak strony, powinna powstrzymać się od wszelkich działań, które są niehonorowe. Ciąży na niej wielka odpowiedzialność. Nie może więc budować swojego sukcesu na krzywdzie innych osób.

Chociaż Rycerz Mieczy symbolizuje wzniosłe ambicje i wielką determinację, sugeruje również niebezpieczeństwo zbytniego skupienia się na swoich zadaniach. Wówczas mogą cierpieć najbliżsi Wagi. Jeśli bowiem zapomni ona o tym, że jest związana z innymi ludźmi – na przykład członkami swojej rodziny – może wpaść w wir pracy nad realizacją własnych ambicji. Niczym błędny rycerz owładnięty pragnieniem wypełnienia świętej misji, Waga może zapomnieć o wszystkim i wszystkich.

Porada: co prawda będziesz w tym roku iść z impetem przez życie, ale grozi ci również lekkomyślność oraz brak troski o innych ludzi. Musisz pracować nad sobą i rozwijać empatię, aby zrozumieć potrzeby i pragnienia swoich bliskich. Ponadto szlifuj swoje umiejętności komunikacyjne – dzięki nim osiągniesz o wiele więcej niż podczas samotnej walki z wiatrakami.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Wagi.

Tarot 2020: Skorpion

Szczęśliwy kolor: turkusowy
Szczęśliwy kryształ: turkus
Los: Królowa Mieczy
Obraz: silna kobieta zasiadająca na tronie

Królowa Mieczy jest silna, skrupulatna i charakteryzuje się niezależną naturą. Nie będzie tolerowała żadnych wygłupów. Karta ta wskazuje, że Skorpion w 2020 roku będzie w stanie wznieść się ponad sprawy przyziemne i zacznie wytyczać całkowicie nowy szlak – wart naśladowania. Skorpion pokaże, na co go stać. Ponadto z łatwością będzie potrafił rozpoznawać zarówno sojuszników, jak i osoby, które źle mu życzą. Od tych ostatnich, na szczęście, będzie można bez większych trudności zachować bezpieczną odległość.

Skorpion będzie skoncentrowany na swoich celach i dokładnie przeanalizuje każdą sytuację. Wiedza na temat okoliczności, w których przyjedzie mu działać, pozwoli na sprawne lawirowanie pomiędzy poszczególnymi niebezpieczeństwami. Skorpion podejmie odpowiednie działania i nie da się zdeprymować temu, co sądzą o nim inni. Wykaże się indywidualizmem, co przełoży się na liczne sukcesy. Pewność siebie i wynikające z niej osiągnięcia uczynią Skorpiona w 2020 roku osobą, w której wielu ludzi będzie pokładać wielkie zaufanie.

Porada: w tym roku zdarzą się momenty, w których dasz się ponieść emocjom. Możesz też stać się nad wyraz empatyczną osobą, współodczuwając cierpienia innych. W takich chwilach z pewnością zapragniesz zrobić wszystko, co w twojej mocy, by pomóc tym ludziom. Warto jednak najpierw upewnić się, że twoje działania nie przyniosą więcej szkody niż pożytku. Przeanalizuj sytuację na chłodno. Niech zamiast serca, raczej logika i zdrowy rozsądek będą twoimi doradcami. Opieraj swoje decyzje na solidnych faktach. Unikaj plotek. Nie tylko nie warto ich słuchać – także ich rozpowszechnianie nie będzie dla ciebie korzystne. Możesz bowiem zepsuć w ten sposób swoją reputację.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Skorpiona.

Tarot 2020: Strzelec

Szczęśliwy kolor: brązowy
Szczęśliwy kryształ: chalcedon
Los: Dwójka Buław
Obraz: człowiek trzymający w ręku mały globus i stojący na dachu zamku

Karta ta zdradza, że cały ocean nowych możliwości otwiera się przed Strzelcem. Niech zatem przygotuje się na zmiany, a przeszłość – niech pozostanie przeszłością. Nie ma sensu dłużej jej rozpamiętywać. Czas wybaczyć samemu sobie. W 2020 roku Strzelec znacznie poszerzy swoje horyzonty. Doświadczy wielu wspaniałych przygód, a co ważniejsze – podejmie znaczące decyzje, z którymi do tej pory zwlekał. Nie będzie się wahał przełamywać barier i wychodzić poza własną sferę komfortu. Teraz jest szansa na zrobienie pierwszego kroku w kierunku lepszego jutra.

Ważne jest, aby w tym roku dobrze się zorganizować i skupić na celach długoterminowych. Dwójka Buław wskazuje na możliwość podjęcia zagranicznych podróży, rozpoczęcia nauki na wyższej uczelni bądź poważną zmianę w karierze zawodowej. Cokolwiek się stanie, zaburzy panującą dotąd rutynę codzienności. Nie ma jednak powodu do obaw. Zmiana będzie jak najbardziej pozytywna. Warto jednak pamiętać, że mimo pozytywnego wydźwięku wróżby należy unikać podejmowania bezmyślnego ryzyka.

Porada: czeka na ciebie coś naprawdę wielkiego, więc przygotuj się zawczasu. Być może trzeba będzie podjąć pewne ważne decyzje w trakcie 2020 roku. Jeśli chcesz zrealizować swoje marzenia, pożegnaj się ze starymi nawykami i znajomym otoczeniem. Podążaj za instynktem. Dwójka Buław zachęca do odkrywania pełni swojego potencjału, więc spróbuj szczęścia. Wejdź na nową drogę życia i cierpliwie czekaj na nagrodę. Twoje wysiłki nie pójdą na marne.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Strzelca.

Tarot 2020: Koziorożec

Szczęśliwy kolor: szary
Szczęśliwy kryształ: kamień księżycowy
Los: Królowa Kielichów
Obraz: piękna królowa siedzi na tronie u brzegu wielkiego oceanu

Karta Królowa Kielichów symbolizuje sferę emocji oraz wielu ról, jakie kobiety często w życiu odgrywają. Pojawienie się tej karty we wróżbie zdradza, że życie Koziorożca w 2020 roku będzie bardzo piękne. Choć jest on dość chłodny w obejściu, teraz jego serce zabije mocniej. Koziorożec stanie się bardziej opiekuńczy wobec najbliższych i będzie wykazywał większą empatię w stosunku do wszystkich żywych istot. Powinien zatem słuchać swojego serca i dokładnie analizować jego podszepty.

Bardzo ważne, by w żadnej sytuacji Koziorożec nie pozostawał w tym roku bierny. Będzie bardziej wrażliwy niż zwykle, ale to nie znaczy, że może się wycofywać. Warto podjąć wysiłek, by zrównoważyć swoje emocje. Ponadto Koziorożec powinien w tym roku bardziej zaufać swojej intuicji. Nie wszystko musi być bowiem poparte logiką. Kreatywność i pomysłowość biorą swoje źródło w podświadomości, więc niech ona dojdzie do głosu. Bardzo ważna w tym roku będzie walka ze stresem. Ilekroć Koziorożec będzie zdenerwowany, niewiele będzie w stanie osiągnąć. Musi się zrelaksować, żeby zrealizować swoje cele. Jest to tym bardziej konieczne, że Koziorożec będzie komuś bardzo potrzebny w tym roku. Jego pomoc okaże się wręcz niezbędna. Jeśli więc zawiedzie, ktoś może na tym ucierpieć.

Porada: nie pozwól sobie na utratę pewności siebie. Nawet w obliczu nieprzewidzianych sytuacji trzeba zachować zimną krew. W tym roku miej jednak na uwadze przede wszystkim dobro innych, a nie swoje. Pomagając komuś, zapewnisz sobie powodzenie w dłuższej perspektywie czasu. Poza tym może się okazać, że osoba, której pomożesz w 2020 roku, pomoże tobie w jednym z następnych lat. Warto dokładnie analizować i poznawać swoje uczucia. Dzięki temu ustalisz, co jest dla ciebie naprawdę ważne.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Koziorożca.

Tarot 2020: Wodnik

Szczęśliwy kolor: biały
Szczęśliwy kryształ: diament
Los: Dziewiątka Mieczy
Obraz: kobieta siedzi na łóżku z twarzą ukrytą w dłoniach

W 2020 roku Wodnik znajdzie się w trudnej sytuacji. Chwilami będzie miał wrażenie, że to wszystko jest tylko koszmarnym snem, z którego lada chwila się obudzi. Niestety, jego plany na razie nie mają szansy na powodzenie. Będzie musiał poczekać. W tym roku lepiej niech skoncentruje się na umacnianiu tego, co osiągnął w poprzednich latach. Wodnik będzie bardzo przejęty z powodu swoich porażek. Powinien jednak pamiętać, że zły czas zawsze przemija. Noc – prędzej czy później – ustępuje światłu dnia i wszystko może się odmienić na lepsze. Trzeba tylko wykazać się wiarą i cierpliwością.

Należy pamiętać, że – pomimo niepowodzeń – więcej trosk będą Wodnikowi dostarczać jego wewnętrzne lęki niż rzeczywiste wydarzenia. Wielką trudność sprawi mu zaprzestanie negatywnego myślenia. Choć jest to nietypowe dla tego znaku zodiaku. Warto w tym roku poświęcić więcej czasu na medytację i spróbować spojrzeć na rzeczywistość w sposób bardziej obiektywny. Tak naprawdę bowiem nie wszystko jest aż tak złe, jak Wodnikowi się teraz wydaje. Z pewnością też za jakiś czas los poprowadzi go ku świetlanej przyszłości.

Porada: musisz sobie uświadomić, że im więcej się martwisz lub boisz czegoś, tym bardziej przyciągasz to do swojego życia. Jest to odwieczne prawo przyciągania. To, o czym człowiek rozmyśla, przychodzi do niego. I nie ma znaczenia, czy myśli są pozytywne, czy negatywne. Obiekt rozmyślań przyjdzie do ciebie, jeśli tylko w kółko będzie krążył w twojej głowie. W tym roku pomocna może się okazać autosugestia. Po prostu powtarzaj sobie, że jesteś o wiele bardziej zdolny, niż to jest w rzeczywistości. Kiedy już uwierzysz – to będzie prawda.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Wodnika.

Tarot 2020: Ryby

Szczęśliwy kolor: stalowoszary
Szczęśliwy kryształ: labrador
Los: Król Buław
Obraz: postać króla, który trzyma w ręku kwitnącą buławę

Karta ta reprezentuje tutaj życie i kreatywność. Oznacza otwartą, pozytywną i odważną energię, która wypełni cały 2020 rok. Ryby nareszcie poczują sens życia i o wiele większą ambicję niż w innych latach. Ludzie wokół nich, zwłaszcza mężczyźni, będą wspierali działania podejmowane przez Ryby. One z kolei będą skoncentrowane i zdeterminowane, by ukierunkować swoją energię w stronę realizacji marzeń. Prognoza tarota na 2020 rok jest pozytywna. Ryby powinny teraz wziąć sprawy w swoje ręce i doprowadzić każde zadanie do końca. Nie warto w tym roku marnować czasu na kwestie pozbawione perspektyw. Niech Ryby skupią się tylko na tych projektach, które mają realne szanse powodzenia.

W efekcie życie uczuciowe, kariera, finanse oraz życie rodzinne – wszystko to będzie stopniowo się poprawiać. Ścieżka z pewnością nie będzie wolna od przeszkód, ale Ryby wykonają to, co potrzebne, by ustawić swoje priorytety we właściwej kolejności.

Porada: pewne zmiany i wyzwania w 2020 roku mogą cię zaskoczyć, ale siła woli pozwoli ci oprzeć się wszelkim negatywnym wpływom. Mając dostateczną ilość energii, możesz teraz chwytać przysłowiowego byka za rogi i wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w świecie. Pamiętaj jednak, że zbytnia pewność siebie może prowadzić do egoizmu i arogancji. Możesz poczuć determinację do osiągania swoich celów za wszelką cenę – takie postępowanie będzie cię jednak słono kosztować. Kontroluj swoje emocje, a unikniesz niebezpieczeństw. Nie daj się ponieść swojej nowo odkrytej  ambicji oraz entuzjazmowi.

Dowiedz się więcej: Horoskop na 2020 rok dla Ryb.


Kategorie: Tarot, Rok 2020

Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się: