Numerologia 2019 – sekret twojego sukcesu zapisany w liczbach

Numerologia 2019

Numerologia na 2019 rok | Fot. Reinaldo Kevin

Odkryj sekrety swoich możliwości. Numerologia 2019 roku to doskonały przewodnik po przyszłości. Pozwala poznać odpowiedzi na wszystkie pytania, jakie jesteś w stanie zadać. Na twój los mają wpływ liczby, których wibracje mogą cię wesprzeć lub zaszkodzić.

Wykorzystaj wiedzę, jaką przynosi prognoza numerologiczna na 2019 rok. Przeanalizuj wszystkie informacje, a odkryjesz wszelkie zawiłości swojej przyszłości. Poznaj szanse i zagrożenia, z jakimi przyjdzie ci się zmierzyć w najbliższych miesiącach.

Numerologia 2019

Najpierw powinniśmy zająć się zrozumieniem wibracji numerologicznej 2019 roku. Aby tego dokonać, musimy zsumować wszystkie cyfry: 2+0+1+9=12. Po dalszym zsumowaniu (1+2) otrzymujemy liczbę 3.

Rok 2019 w ujęciu numerologicznym przynosi sprawną komunikację, inspirację i kreatywność, optymizm, spontaniczność oraz entuzjazm. Liczba 3 symbolizuje również zasadę wzrostu, ekspansji i obfitości na poziomie mentalnym, emocjonalnym, finansowym i duchowym. W 2019 roku ludzkość otrzyma też przewodnictwo wielkich autorytetów – mistrzów, których można porównać do najwspanialszych nauczycieli duchowych z przeszłości.

Ludzie zaczną podążać za swoją intuicją i wewnętrzną mądrością, aby podjąć odpowiednie działania w celu osiągnięcia szczęścia na Ziemi. Wykorzystaj więc swoje twórcze umiejętności, by zamanifestować swe pragnienia i poprawić życie własne i innych ludzi.

Wibracja numerologicznej Trójki oznacza, że twoje modlitwy i pozytywne afirmacje zostały wysłuchane. Zaufaj wszechświatowi i ze spokojem działaj w kierunku realizacji swoich celów i pragnień.

Numerologiczna Trójka to liczba popularności oraz społeczności. Jej potęga w bardzo dużym stopniu dotyczy "siły narodu". W tym roku ludzkość ma szansę znaleźć innowacyjne sposoby wprowadzania zmian, o których zawsze wiedzieliśmy, że są konieczne. Może nareszcie uda się dokonać pokojowej rewolucji.

Osobisty rok numerologiczny 2019

Chcąc przekonać się, co 2019 rok przyniesie tobie, musisz obliczyć liczbę osobistego roku numerologicznego. Dzięki temu otrzymasz charakterystykę zdarzeń, jakie mogą mieć miejsce w ciągu nadchodzących dwunastu miesięcy. Dowiesz się, jak uniknąć zagrożeń oraz w jaki sposób wykorzystać nadarzające się okazje.

Jak obliczyć osobisty rok numerologiczny? Poniżej podaję, jakie działania krok po kroku należy wykonać. Skorzystaj z tych wskazówek, a nie popełnisz żadnego błędu i poznasz możliwości 2019 roku.

  1. Zapisz na kartce dokładną datę swoich narodzin – dzień, miesiąc i rok – w formie cyfrowej. Np. 17.09.2001 r.
  2. Dodaj do siebie wszystkie cyfry wypisane na kartce. W naszym przykładzie będzie to wyglądało następująco: 1+7+0+9+2+0+0+1=20.
  3. Otrzymany wynik sprowadź do postaci jednocyfrowej poprzez dodanie cyfr: 2+0=2. Otrzymasz w ten sposób swoją liczbę urodzenia.
  4. Następnie dodaj do siebie wszystkie cyfry roku 2019: 2+0+1+9=12, redukcja do liczby jednocyfrowej: 1+2=3.
  5. Otrzymaliśmy dwie liczby: urodzenia (2) oraz aktualnego roku (3). Należy je do siebie dodać: 2+3=5. W naszym przykładzie liczbą osobistego roku numerologicznego jest więc Piątka.

Kiedy już poznasz swoją osobistą liczbę, odszukaj ją poniżej i dowiedz się, z jakimi możliwościami i zagrożeniami spotkasz się w 2019 roku.

Numerologia 2019: rok osobisty 1

Przede wszystkim pamiętaj, by przez cały czas pozostać w kontakcie ze swoimi prawdziwymi uczuciami. Podążaj za wewnętrzną mądrością. Niech prowadzi cię intuicja – to ona bowiem jest dla ciebie najlepszą ścieżką do celu. Umiejętność bezpośredniego wyrażania uczuć buduje zaufanie pomiędzy ludźmi i daje możliwość kształtowania relacji w oparciu o uczciwość. W 2019 roku jest to niezwykle istotne.

W przeszłości być może narzucono ci emocjonalne ograniczenia. Twoją duszą targały strach lub gniew. W tym roku będziesz w stanie wypowiadać się bardziej swobodnie, nawet pod presją i w najbardziej intymnych chwilach. Będziesz mile zaskoczony jakością otrzymywanych odpowiedzi.

W tym roku zyskasz okazję do opracowania pomysłu, który przyniesie wiele korzyści. Nie tylko materialnych, ale i duchowych. Przyciągniesz do siebie odpowiednich ludzi, dzięki którym twoje najskrytsze marzenia staną się rzeczywistością.

Porada: naucz się być bardziej asertywną osobą i powstrzymaj się od agresywnego postępowania. W ten sposób ułatwisz sobie komunikację z innymi. Ludzie będą się dobrze czuli w twoim towarzystwie, co przyczyni się do wystąpienia wielu przyjemnych wydarzeń.

Numerologia 2019: rok osobisty 2

W 2019 roku zwrócisz większą uwagę na wydarzenia społeczne i rozwój trendów na rynku. Jeśli zaufasz swojej wiedzy oraz przeczuciom, możesz stać się prekursorem całkowicie nowego przedsięwzięcia. Zadziwisz wszystkich, a jednocześnie poczujesz osobistą satysfakcję.

Twoja praca będzie zadowalająca również z punktu widzenia finansów. Zaangażuj się w badania rynku, ale nie zapominaj o tym, czego naprawdę potrzebuje społeczeństwo. Będziesz odnosić sukcesy we wszystkim, co wiąże się z podniesieniem poziomu publicznego uznania. Możesz nawet zostać wybrany, aby reprezentować instytucję, organizację lub grupę ludzi. To wielki zaszczyt, więc daj z siebie wszystko.

To doskonały czas, by pracować nad sobą. Jeśli masz jakieś fobie lub słabe strony, w tym roku możesz podjąć z nimi skuteczną walkę. Zwiększysz w ten sposób swój potencjał i dotrzesz do swojej prawdziwej natury.

Porada: szczerość z samym sobą to najlepsza droga. Jeśli spróbujesz siebie okłamywać, daleko w 2019 roku nie zajdziesz.

Numerologia 2019: rok osobisty 3

To może być nieco trudniejszy rok, jeśli do tej pory tłumiłeś swoje uczucia. Wyluzuj się. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa i śmiało stawiaj czoła wszystkim swoim problemom. Jeśli zajdzie taka potrzeba, możesz skorzystać z profesjonalnej pomocy. Nie ma się czego obawiać. Przecież specjalista może zdziałać cuda.

Będzie cię rozpierać kreatywna energia, więc możesz naprawdę dużo w tym roku zrobić. Postaraj się zrealizować pomysły. To nie jest czas na marzenia, lecz na działanie. Jeśli w dodatku uda ci się znaleźć kogoś do pomocy, nic nie będzie niemożliwe. Współpraca jest w tym roku kluczem do sukcesu.

Zagadnieniem, na którym warto się teraz skoncentrować, jest rozwój osobisty. Pracuj nad swoimi umiejętnościami i pogłębiaj wiedzę na interesujące cię tematy. Uzyskasz kontakty ze znakomitymi nauczycielami, którzy wesprą cię w twojej pracy.

Porada: człowiek, który nie boi się przyznać do własnej niedoskonałości, ma za sobą pierwszy – najtrudniejszy – krok na drodze ku doskonałości.

Numerologia 2019: rok osobisty 4

To dobry rok na poświęcenie się pracy zawodowej. Czekają na ciebie sukcesy. Jeżeli uda ci się odpowiednio skoncentrować na najważniejszych obowiązkach, osiągniesz większość założonych celów. Bardzo przydatne okaże się kreatywne myślenie.

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że dojdzie do zmiany miejsca pracy lub totalnej rewolucji w karierze zawodowej. Możesz dokonać tak daleko idących zmian, że całe twoje życie wywróci się do góry nogami. Choć początkowo sytuacja będzie wydawać się nieco szalona, ostatecznie wszystko ułoży się wspaniale.

W tym roku pojawi się szansa na lepsze poznanie pewnych bardzo mądrych osób, których wizja życia bardzo dobrze koreluje z twoimi poglądami. Może to prowadzić do jakiejś formy partnerstwa lub podjęcia współpracy wiodącej do innowacyjnego projektu lub koncepcji.

Porada: choć praca jest ważna, nie pozwól sobie na przesadę w tej kwestii. Pracoholizm jest szkodliwy dla zdrowia, więc warto odpowiednio dużo wypoczywać.

Numerologia 2019: rok osobisty 5

W tym roku możesz znaleźć się w sytuacji, w której bezpośrednio zmierzysz się z problemem miłosnego zaangażowania. Być może twój partner cię nie pociąga i marzysz o kimś innym, z kim chciałbyś się związać. Wszystko wyjdzie na jaw i dojdzie do bezpośredniej konfrontacji. Będzie trzeba wówczas wybrać jedną osobę i przestać bujać w romansowych obłokach.

Ten rok może być dobrym momentem na przeanalizowanie stosowanej diety i nawyków zdrowotnych. Zadbaj o siebie. W przeciwnym razie staniesz w obliczu sytuacji, w której konieczna okaże się hospitalizacja oraz długotrwała rehabilitacja. Zdrowia nie powinno się zaniedbywać.

W 2019 roku możesz zostać zdominowany przez wypierane dotąd problemy, jak używki czy inne uzależnienia. Przyczynią się one do dysfunkcjonalnych zachowań emocjonalnych i zaburzą harmonię panującą w rodzinie.

Porada: jeśli uznasz, że warto skorzystać z pomocy specjalisty lub zaufanego przyjaciela – nie wahaj się.

Numerologia 2019: rok osobisty 6

To może być wspaniały rok, w którym uda ci się pokonać złe nawyki i toksyczne współzależności, które od dłuższego czasu zatruwają ci życie. Być może tkwisz w destrukcyjnym związku. Jeśli tak, w tym roku zyskasz siłę do przerwania błędnego koła wzajemnego obwiniania i wykorzystywania.

Słuchaj swojej wewnętrznej mądrości. Ona poprowadzi cię przez najtrudniejsze chwile i pomoże naprawić wszystko, co działa w twoim życiu nieprawidłowo. Ostatecznie możesz teraz przeżyć jedne z najcenniejszych chwil, jakich dotąd doświadczyłeś.

W 2019 roku nauczysz się lepiej dbać o siebie. Zaczniesz brać pełną odpowiedzialność za własne szczęście. Zwracając uwagę na zaniedbywany dotąd potencjał twórczy, odkryjesz nowy poziom samopoznania i ekspresji, dzięki którym twoja świadomość rozkwitnie.

Porada: nawiąż kontakt z pokrewnymi duszami, które pomogą ci w dalszym rozwijaniu twoich intuicyjnych i twórczych umiejętności.

Numerologia 2019: rok osobisty 7

W tym roku przeżyjesz wiele intelektualnie stymulujących doświadczeń. Niektóre z nich postawią cię w trudnej sytuacji, a może nawet sprawią poważne kłopoty. Jednakże staną się podstawą do wewnętrznej przemiany, która na zawsze odmieni całe twoje życie.

Zaufaj swojej intuicji. Jej cichy głos przyspieszy wszystkie działania. Zamiast kluczyć i zastanawiać się nad prawidłowym kursem, będziesz od razu wiedzieć, co jest właściwe. Nie zapominaj jednak o logicznym myśleniu. Ono uchroni cię przed fanatyczną wiarą.

W 2019 roku grozi ci presja ze strony najbliższych osób. Twoja wiedza i umiejętności zostaną skonfrontowane z potrzebami ludzi, którzy zwracają się do ciebie o pomoc. Twoja siła i mądrość pozwala innym zachować spokój i rozwiązywać dylematy.

Porada: odkrywając duchową drogę życia, staraj się nieść pocieszenie wszystkim ludziom, nie tylko sobie.

Numerologia 2019: rok osobisty 8

Twoje wcześniejsze wysiłki mające na celu wysłuchanie przekazu wewnętrznego ja, przyniosą efekty. Będziesz w stanie omijać pułapki dysfunkcyjnego społeczeństwa, przez co twoje życie okaże się prawdziwie piękną ścieżką. Rozpoznasz większość błędów, które popełniają ludzie, i wybierzesz zupełnie inne rozwiązania swoich problemów.

Osoby z najbliższego otoczenia dostrzegą twoją gotowość do przyjęcia bardziej zaszczytnej roli niż ta, którą pełniłeś do tej pory. To wielka odpowiedzialność, więc zrób wszystko, by stanąć na wysokości zadania. Od ciebie będzie zależeć powodzenie i szczęście wielu ludzi.

Wykażesz się determinacją, a twój przekaz będzie bardzo silny. Nie sposób w 2019 roku przegapić twojego głosu. To, co masz do powiedzenia, okaże się bardzo ważne. Nie zachowuj więc niczego dla siebie, ponieważ to byłaby zbyt wielka strata dla świata.

Porada: kiedy ktoś zada ci pytanie, odpowiadaj na nie najszczerzej, jak tylko potrafisz.

Numerologia 2019: rok osobisty 9

To może być twój najlepszy rok od dłuższego czasu. Nie znaczy to jednak, że będzie łatwy. Być może nawet stwierdzisz, że był jednocześnie dobry i zły. Nie ulega natomiast wątpliwości, że będzie to czas bardzo ważny dla osobistego oczyszczenia i uwolnienia z karmicznych wzorców, jak również szkodliwych nawyków.

W tym roku zdasz sobie sprawę z tego, że wszystko, czego pragniesz, znajduje się w zasięgu ręki. I zawsze się znajdowało. Wszechświat dostarcza przecież wszystkiego, co człowiek potrzebuje do szczęścia. Wystarczy tylko umieć to pochwycić i wykorzystać.

Twoje życie w 2019 roku będzie satysfakcjonujące i pełne nowych odkryć. Jeżeli nie spoczniesz na laurach i będziesz sumiennie nad sobą pracować, osiągniesz wszystko, co zaplanujesz. Krok po kroku zbliżysz się do ideału szczęścia.

Porada: bądź dobry dla ludzi, a oni odpłacą ci tym samym.

Cyfry w roku 2019

Na zakończenie warto przyjrzeć się bliżej poszczególnym liczbom wchodzącym w skład roku 2019. Ta dodatkowa wiedza pomoże ci zwrócić uwagę na pewne subtelne wpływy osobistego roku, które mogą na pierwszy rzut oka wydawać się mało istotne. Jednakże są one nie mniej ważne niż to, co znajduje się powyżej.

2 – początkowa liczba ma duże znaczenie, ponieważ jej energia dominuje i w pewnym stopniu wpływa na pozostałe. Dwójka jest związana z opiekuńczością, szczerością oraz emocjami. Można więc liczyć, że w tym roku świat będzie dążył do osiągnięcia względnej równowagi, jednocześnie dbając o wszystkie żyjące istoty. Ludzie powinni postawić na dyplomację oraz wzajemny szacunek. Więcej na temat numerologicznej 2.

0 – podejmowanie decyzji powinno się odbywać szybko, bez zbędnej zwłoki. Zero sugeruje działanie zdecydowane, pozbawione oporów i strachu. Człowiek wsparty wibracją tej liczby, chętnie podejmie działanie zmierzające do realizacji wcześniej założonych celów. Tym bardziej że zero jest symbolem niewidzialnej mocy znajdującej się wewnątrz wszystkich żyjących istot. Ta moc je napędza i nadaje duchową głębię. Oczywiście każda siła, także i ta, powinna znajdować się pod kontrolą świadomego umysłu. Tylko w ten sposób człowiek może osiągnąć sukces.

1 – symbol stworzenia, początku oraz działania. Jedynka nadaje cel życiu człowieka, skłania go do aktywnego postępowania, ukierunkowanego w stronę realizacji zadań. Jest to energia początku. Dopiero po niej nadchodzą kolejne rzeczy, wydarzenia oraz liczby w numerologii. Mało kto zdaje sobie z tego sprawę, ale Jedynka jest też reprezentacją Boga czy też uniwersalnego Ducha. Jest bowiem niezmienna, jeśli podzielić ją lub pomnożyć przez samą siebie. Tylko zero posiada również tę cechę, ale w jego przypadku to zupełnie inna sprawa. Więcej na temat numerologicznej 1.

9 – symbolizuje przede wszystkim duchowość. Człowiek o tej wibracji pragnie służyć bliźnim i nauczać ich altruistycznego podejścia do życia. Przekazuje wiedzę daleko wykraczającą poza to, czego można nauczyć się na uniwersytetach i różnego rodzaju kursach. Przekaz Dziewiątki jest żywy i całkowicie naturalny. Nie uczy ona po to, by zdobyć uznanie czy pieniądze. Jej praca jest w stu procentach bezinteresowna. Więcej na temat numerologicznej 9.

Numerologia 2019

Kategorie: Numerologia, Rok 2019

Pomóż innym znaleźć ten artykuł. Podziel się:Chcesz być
na bieżąco?

Polub nas na Facebooku
i otrzymuj informacje o nowościach.

Już dostępne!

Ta strona została znaleziona m. in. przez następujące frazy: horoskop numerologiczny 2019, numerologia 2019, rok numerologiczny 2019, 2019 prognoza numerologiczna, wróżby 2019, przepowiednie 2019.